Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czas serwera...


szorstki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

hehe, a czy w Domu Tobie też KTO| inny przestawia zegarki?? Czy robisz to sam?? Hehe pytam, gdyż na forum SAMEMU się przestawia godzinę... Każdy może sobie ustawić inn?, w zależno?ci z jakiego kraju nadaje... Wchodzisz tylko w "mój profil" i tam szukasz menu, w którym wybierasz odpowiedni? godzinkę i GRA MUZYKA... hehe Zrobiłbym to za Ciebie, ale niezbyt potrafię :)

Pozdrowionka, Kuba :)

EDIT: Hahahaha byłem PIERWSZY Bigu... niema co... napisałem więcej i jeszcze kilka sek. szybciej :):) !bicz :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No dobra spryciarze, a je?li mam ustawion? poprawnie strefę czasow?(Warsaw) i NIE mam zaznaczonego pola

("ptaszka") przy pytaniu "czy aktualnie jest czas letni ?" to co jest grane, że widzę na forum czas letni ??? !bicz

A może to pytanie to podpucha... :)

Aha, dodam, że powyższe dotyczy mojego profilu na forum Burgmanii - żeby się kto? znowu nie "czepn?ł"...

Hehehe :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
No dobra spryciarze, a je?li mam ustawion? poprawnie strefę czasow?(Warsaw) i NIE mam zaznaczonego pola

("ptaszka") przy pytaniu "czy aktualnie jest czas letni ?" to co jest grane, że widzę na forum czas letni ??? !bicz

A może to pytanie to podpucha... :)

Aha, dodam, że powyższe dotyczy mojego profilu na forum Burgmanii - żeby się kto? znowu nie "czepn?ł"...

Hehehe :)

pzdr

Niestety prawidlowym ustawieniem jest strefa czasowa PARIS, BERLIN , Rome, a nie Warszawa Kalinigrad , South Africa. Nie jest to nasz bł?d , ale osób dostarczaj?cych biblioteki WORLD TIME, które stosowane s? w wielu urz?dzeniach ... (np. mam ten sam problem w odtwarzaczu DVD który sobie czas z neta pobiera) .

Proszę sobie tak ustawić , chyba że ktos woli byc na czasie z s?siadami ze wschodu :))))

Odnośnik do komentarza

A ja chyba zostane przy czasie letnim :) dlatego , że :

- czas letni spowoduje, że będzie mi cieplej

- pozostawienie czasu letniego pozwoli mi byc pierwsz? z dobrym czasem , gdy ponownie wróci do nas czas letni

- je?li nie zmienie teraz czasu letniego , to wykonam mniej czynno?ci , które mogłyby mnie zmęczyć i pójde spać mniej zmęczona ...

Więc jednak pozostawie czas letni !bicz

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

E czepiacie sie mam w domu ruski zegarek ktory chodzi jak chce, teraz blad wynosi rowno 47 min i zawsze wiem ktora jest godzina, ustwiam go raz na rok kiedy zaczna sie poznic o 2h 14 min tyle ma bledu na rok !bicz Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
E czepiacie sie mam w domu ruski zegarek ktory chodzi jak chce, teraz blad wynosi rowno 47 min i zawsze wiem ktora jest godzina, ustwiam go raz na rok kiedy zaczna sie poznic o 2h 14 min tyle ma bledu na rok :lol: Pozdrawiam

Oj oj oj a ja się martwiłam, że mój termometr w katamaranie pokazywał dzisiaj 72 stopnie na plusie !bicz

Je?li u Arta zegarki ?wiruj? , to może mój termometr się zaraził .... :lol:

Odnośnik do komentarza
E czepiacie sie mam w domu ruski zegarek ktory chodzi jak chce, teraz blad wynosi rowno 47 min i zawsze wiem ktora jest godzina, ustwiam go raz na rok kiedy zaczna sie poznic o 2h 14 min tyle ma bledu na rok :lol: Pozdrawiam

Artix idealem dla Ciebie bylby zegar ktory sie pozni 24godz na rok,wtedy wogole nie musialbys przestawiac!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Niestety prawidlowym ustawieniem jest strefa czasowa PARIS, BERLIN , Rome, a nie Warszawa Kalinigrad , South Africa. Nie jest to nasz bł?d , ale osób dostarczaj?cych biblioteki WORLD TIME, które stosowane s? w wielu urz?dzeniach ... (np. mam ten sam problem w odtwarzaczu DVD który sobie czas z neta pobiera) .

Proszę sobie tak ustawić , chyba że ktos woli byc na czasie z s?siadami ze wschodu :lol:)))

Senkju Tetsuo, to mi wszystko wyja?nia,

i mam nadzieję tym "aluzyjnym prze?miewcom" też... :lol::lol:

pzdr :lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...