Skocz do zawartości
Forum Burgmania

zaliczyć glebę na MP3 - niemożliwe, a jednak!


Gość maciek_dm

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

szperając po sieci natknąłem sie na taki oto filmik: paru gości na Filipinach udało się na przejażdżkę skuterową. 1 z nich to filmował (swoją drogą bardzo mi się podoba ten patent z kamerą na kasku!); i tak, jako pierwszy zaliczył glebę on, potem gość na gtv, a potem jak się okazało, na MP3 (pokazane już tylko w formie zdjęć). Trochę dużo tego jak na 1 wycieczkę....

http://www.youtube.com/watch?v=6CuhOpwIa4w...player_embedded

pozdrawiam serdeczo-noworocznie! !happybth

Maciek

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Powinni im pozabierać te skutery i dać rowery.

Jeżdżą jak połamańcy. Pierwszy wjechał na łachę piasku i wyłożył się jak długi bez jakiejkolwiek kontry. Drugi poległ na kałuży wielkości brodzika - masakra !scooter !OKK

P.S.

Przypominają mi się nasze tańce po gościńcu z rozlanym paliwem polanym deszczem między Piwniczną a Rytrem podczas jednego ze zlotów Św. Kisiela w Jamnej - Emiksior jak sobie przypomni to do dziśnia dostaje gęsiej skoorki :o ja zresztą osobiście też parę "boków" zaliczyłem. Wszyscy opanowali sprzęty ale parę ładnych #$@&*^?>< poleciało.

Odnośnik do komentarza
Ale to MP3 chyba dalej już nie pojedzie...

jest dobrze, dopóki jest dobrze, a jak się coś schrzani, to zaczynają się schody. Naprawa takiego MP3 napewno droższa i bardziej skomplikowana niż w przydku skuta z pojedynczym kołem....

a odnosząc się do tego co napisał Kisiel, to fakt, chłopcy mają przed soba jeszcze długą drogę jak chodzi o opanowanie właściwej techniki jazdy!

pozdr!

Maciej

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Ale droga z miodzio widoczkami. Sam bym tam chętnie pogulał

Wydaje mnie się, że to są Filipiny.

A gleby klasyczne, hebel, najpierw na piasku na zakręcie, a później

na wodzie na zakręcie. Klasyka... :o !OKK

pzdr

[EDIT]: ->maciek_dm, sorki, nie doczytałem posta bo zaintrygował mnie tytuł,

stąd te "Filipiny" teraz... !scooter

Odnośnik do komentarza
Ale droga z miodzio widoczkami. Sam bym tam chętnie pogulał

Wydaje mnie się, że to są Filipiny.

A gleby klasyczne, przedni hebel, najpierw na pisaku na zakręcie, a później

na wodzie na zakręcie. Klasyka... :o !scooter

pzdr

Filipiny, a i owszem, tak jak napisałem w pierwszym poście! !OKK

Odnośnik do komentarza

Jak na klimat Filipin to sukces że mieli w profesjonalne kurtki i spodnie motocyklowe !OK Strach pomyśleć co by było po szlifie w bermudach i podkoszulce !happybth

Odnośnik do komentarza
a potem pokazują mp3 który jest napewno nie po szlifie tylko po czołówce raczej

Bardziej bym obstawiał, że poleciał na bok i skuter odbił się od barierki/skarpy

Odnośnik do komentarza
Ale to MP3 chyba dalej już nie pojedzie...

Teraz bedzie mial wiekszy promień skrętu jak nic. :P

Całe szczescie że chłopakom na filmie nic sie nie stało.

Takie szlify sa mało przyjemne ale jak już to trzeba bardzo uważać zeby ktoś np. w 4oo na nas nie wjechał. Skuter zawsze gdzieś się schowa a kierownik zostaje z reguły na srodku lub przeciwległym pasie. !happybth To prawie jak z tą kromką chleba co zawsze masłem do dołu !OK

Odnośnik do komentarza
Powinni im pozabierać te skutery i dać rowery.

Jeżdżą jak połamańcy. Pierwszy wjechał na łachę piasku i wyłożył się jak długi bez jakiejkolwiek kontry. Drugi poległ na kałuży wielkości brodzika - masakra :P:P

;):P zgadzam się z Kisielem !!! Co to za szlify!?! jak by pierwszy raz na skuter wsiedli :) Jasne że dobrze że nikomu nic się nie stało, i też jestem w szoku że wszyscy tak poubierani ,jak by sie spodziewali takich "przygód" a ten mp3 to na allegro bedzie niebawem pewnie :);)

Odnośnik do komentarza
Ale droga z miodzio widoczkami. Sam bym tam chętnie pogulał

Wydaje mnie się, że to są Filipiny.

pzdr

[EDIT]: ->maciek_dm, sorki, nie doczytałem posta bo zaintrygował mnie tytuł,

stąd te "Filipiny" teraz... :lol:

spoczko, nic się przeca nie stało, a jak tutuł zaintrygował, to znaczy, że spełnił swoją rolę! :D

pozdr.

Maciek

obejrzyjcie dokładniej ten film

pierwsza gleba na gilerze a druga na vespie

a potem pokazują mp3 który jest napewno nie po szlifie tylko po czołówce raczej

całkiem możliwe, chociaż jak utrzymuje ten chłopak, MP3 jechało z nimi w grupie...

A tak btw, to trzymaj nas Panie jak najdalej od takich "grup"!!!! :D

Pozdrawiam

Maciej

Odnośnik do komentarza

Heh.. po obejrzeniu polecam Top Gear S12E8. Cały odcinek poświęcony wyprawie do Wietnamu i przejechaniu kraju na skuterach :lol: Generalnie jeden z moich ulubionych odcinków Top Gear All Time... Piękne widoki, Clarkson który nigdy wcześniej nie jeździł jednośladem :D i wszystko co działo się po drodze. O dziwo panowie jechali w stroju raczej hawajskim i była tylko jedna gleba... oczywiście Clarksona.

S12E8 Part1

dalej mam nadzieję, że sobie poradzicie z odnalezieniem pozostałych odcinków

Odnośnik do komentarza
Heh.. po obejrzeniu polecam Top Gear S12E8. Cały odcinek poświęcony wyprawie do Wietnamu i przejechaniu kraju na skuterach :) Generalnie jeden z moich ulubionych odcinków Top Gear All Time... Piękne widoki, Clarkson który nigdy wcześniej nie jeździł jednośladem :) i wszystko co działo się po drodze. O dziwo panowie jechali w stroju raczej hawajskim i była tylko jedna gleba... oczywiście Clarksona.

S12E8 Part1

dalej mam nadzieję, że sobie poradzicie z odnalezieniem pozostałych odcinków

Clarkson był zajebisty :) Najbardzej podobał mi się sposób parkowania :lol::)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...