Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Chowana tablica


Noguru

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądałem alegro i znalazłem cos takiego

Stronka

ciekawe czy dało by rade zamontować w skuterze !OKK

Kiedys miałem taka sytuacje że baba gada przez komórkę i zajechała mi drogę ledwo wychamowałem dogoniłem na światłach i zajebałem jej parę razy w szybę bo pyskowała ale tak byłem wkurzony że prawie bym lusterko jej wywalił ale człowiek ochłoną że ktoś inny mógłby spisac nr rejestracyjne i tu działa ta tablica hehehe

co o tym sądzicie kto kupuje heheh

widziałem tez takie coś montowane do samochodu ale kwota cos około 600zł :)

Odnośnik do komentarza

Chyba wolę pastę do zębów i jakąś literkę/cyferkę zamalować :)

Przynajmniej przy ewentualnej wpadce będę próbował się wytłumaczyć, że ktoś mi ją zamazał, a nie specjalnie zrobiłem ją nieczytelną !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
dogoniłem na światłach i zajebałem jej parę razy w szybę bo pyskowała  ale tak byłem wkurzony że prawie bym lusterko jej wywalił ale człowiek ochłoną że ktoś inny mógłby spisac nr rejestracyjne

I może niech tak zostanie, świadomość bezkarności nie wpływa dobrze na stany emocjonalne !OKK :) .

Odnośnik do komentarza
11 lat 2oo i bez problemów. !OKK

Da się, ale chcę zwrócić uwagę, że w ostatnich latach fotoradary wyrastają jak grzyby po deszczu. I bezmyślne ograniczenia prędkość. Daleko nie szukam: okna mojego pokoju są skierowane na al. Jana Pawła II w Łodzi (kiedyś al. Włókniarzy). Ze 2 lata temu gruntownie ją wyremontowali na całej długości (ok 10km). Przed remontem było ograniczenie do 70 km/h przy bardzo fatalnym stanie nawierzchni - spanie przy otwatrym oknie zakrawało na cud jak przejeżdżał TIR i wpadając w dziurę słyszałem wszystkie niedokręcone śrubki w tym pojeździe.

Na chwilę obecną na tej samej, już gruntownie wyremontowanej drodze, równej jak stół jest ograniczenie do 60 km/h. Nie mówię, aby było ograniczenie 100 czy 90... ale utrzymać to 70 sprzed remontu...

Dalej patrząc - krajowa 1 - miejscowość Tuszyn między Łodzią, a Piotrkowem: szeroka droga 3-pasmowa, też jakieś 3 lata temu gruntownie modernizowana i poszerzona. W pewnym momencie pojawia się tablica "teren zabudowany" i nie ma bata NA DRODZE KRAJOWEJ musisz jechać 50km/h. Przejeżdżając przez tą miejscowość na WSZYSTKICH skrzyżowaniach z "1" jest sygnalizacja świetlna. Na wysokości tej samej miejscowości (na odcinku chyba 8 km) ostatnio naliczyłem bodajże 7 fotoradarów....

Ponieważ często tam jeżdżę, to znam te rejony i wiem mniej więcej gdzie i czego się spodziewać. Ale "obcemu", nie znającemu tej okolicy naprawdę łatwo naciąć się w tym miejscu.

Nie mówię, aby założyć taką myk-tablicę i pałować 170 km/h gdzie się da, "bo i tak nie zobaczą mojej tablicy". Dla mnie to jest tylko i wyłącznie działanie prewencyjne. I tak w trasie utrzymuję prędkość podróżną na poziomie 100-110 km/h tudzież prędkość kolumny pojazdów, sporadycznie przyśpieszam, gdy wymaga tego sytuacja, a niestety drogowych absurdów w naszym pięknym kraju jest pełno.... :)

Odnośnik do komentarza

Popieram Shreka , z założenia używa się takiej tablicy aby omijać przepisy. Trzeba dać sobie i innym pożyć...........

PS U nas fotoradary strzelają z przodu i taka tablica nie działa w wiadomym celu

Odnośnik do komentarza
(...)Kiedys miałem taka sytuacje że baba gada przez komórkę i zajechała mi drogę ledwo wychamowałem  dogoniłem na światłach i zajebałem jej parę razy w szybę bo pyskowała  ale tak byłem wkurzony że prawie bym lusterko jej wywalił ale człowiek ochłoną że ktoś inny mógłby spisac nr rejestracyjne i tu działa ta tablica  hehehe(...)

Tak, "hehehe" -> Pomysl sobie, ze moglbys trafic na kogos innego, kto za uderzenie w szybe lub lusterko, "sciagnalby" Ciebie z 2oo. Obojetne, recznie czy za pomoca samochodu... A wierz mi, ze tacy ludzie tez jezdza po drogach...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
PS U nas fotoradary strzelają z przodu i taka tablica nie działa w wiadomym celu

A kto Ci takich bajek naopowiadał. Fotoradary robią zdjęcia również z tyłu.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
PS U nas fotoradary strzelają z przodu i taka tablica nie działa w wiadomym celu

A kto Ci takich bajek naopowiadał. Fotoradary robią zdjęcia również z tyłu.

Przyłączam się do tego co napisał np. Shrek. Chociaż przyznać muszę,

że nie raz i nie dwa "krew mnie zalewała"...

Orzechu, przecież nie wszystkie fotoradary robią przód i tył (śmiem twierdzić

nawet, że takich jest znacznie mniej), więc Jackdent

wcale nie nasłuchał się bajek...

pzdr

Odnośnik do komentarza
PS U nas fotoradary strzelają z przodu i taka tablica nie działa w wiadomym celu

A kto Ci takich bajek naopowiadał. Fotoradary robią zdjęcia również z tyłu.

Przyłączam się do tego co napisał np. Shrek. Chociaż przyznać muszę,

że nie raz i nie dwa "krew mnie zalewała"...

Orzechu, przecież nie wszystkie fotoradary robią przód i tył (śmiem twierdzić

nawet, że takich jest znacznie mniej), więc Jackdent

wcale nie nasłuchał się bajek...

pzdr

Widziałem program w TV, w którym pokazywali, że wszystkie te uzbrojone w kamerkę karmniki dla ptaków stojące przy drogach mają możliwość robienia zdjęć w obu kierunkach - samochodów zbliżających się i oddalających od urządzenia. Mało tego, widziałem również fotkę zrobiona kierowcy "od tyłu". Nie wiem, jak jest z punktami, ale mandat mogą wsolić jak nic z takiej foty.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Temat nie dotyczy radarów więc nie ma co się rozwodzić. Radar można ustawić na tył lub na przód, to że większość jest ustawiona "od frontu" to tylko upodobania obsługujących i możliwość uchwycenia twarzy prowadzącego.

Odnośnik do komentarza
Temat nie dotyczy radarów więc nie ma co się rozwodzić. Radar można ustawić na tył lub na przód, to że większość jest ustawiona "od frontu" to tylko upodobania obsługujących i możliwość uchwycenia twarzy prowadzącego.

Są fotoradary, które robią zdjęcia od przodu i od tyłu w jednym czasie. Sprawdzone na zdjęciach zrobionych w odstępie godziny ;-)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Są takie radary, potwierdzam a tu dowód 260 zł.

Abach ty piracie ;) !OKK .

A wracając do tematu to ciekawe jak na takie patenty zapatruje się policja w razie kontroli drogowej, bo chyba ciężko ukryć taki mechanizm !scooter .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ja tez dostalem na Smarta fotke do domu zrobiona od tylu, w Szczecinku, przekroczenie o 7 km/h 100 zl haha i to dopiero jest przegiecie. Strazy Gminna psia ich mac i ich pazerne flesze.

Odnośnik do komentarza
A kto Ci takich bajek naopowiadał. Fotoradary robią zdjęcia również z tyłu.

To nie bajki tylko fakty . Bardzo rzadko można dostać strzał w plecy. Najczęściej ze sprzętu przenośnego delikatnie schowanego !scooter przez Straż Miejską.

Zdecydowana większość radarów bada prędkość przy okazji "łapiąc" twarz kierowcy.

Ustawienie na tył pomaga złapać 2oo , ale przede wszystkim przydałoby się np na skrzyżowaniach gdzie byłoby widać wjazd/skręt na czerwonym czyli wykroczenie niezwiązane z przekroczeniem prędkości.

Odnośnik do komentarza
Tu podobny patent: klik

Czego to ludzie nie wymyślą, żeby uniknąć kary !scooter .

Może niebawem pojawią się kaski motocyklowe działające jak czapka niewidka- klik i znikasz, dobre by to było takie !OKK

Odnośnik do komentarza
Agent 007 miał podobne patenty  !happybth warte

Wczesniej Fantomas - obrotowa tablica a na niej parę numerów !!!!!!!!!

Wyszukujesz kogoś na forum w podobnym skutem , robisz podróbkę tablicy i w drogę ;) Już zrozumiałem po co w ogłoszeniach są zamazywane tablice !OK

Odnośnik do komentarza
Ja tez dostalem na Smarta fotke do domu zrobiona od tylu, w Szczecinku, przekroczenie o 7 km/h 100 zl haha i to dopiero jest przegiecie. Strazy Gminna psia ich mac i ich pazerne flesze.

Gdzieś w tych okolicach jest fotoradar w kontenerze śmietnikowym....Oczywiście radar jest straży gminnej !happybth

Taki OT

Odnośnik do komentarza

widziałem taki patent na szlifierce we włoszech - zrobiony na siłowniku od samochodowego centralnego zamka sterowane przyciskiem na kierownicy.

podobno wg.rozmowy to dośc popularne w tamtym rejonie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...