Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lipcowy wypad na Mazury...


Marynarz

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ostatnio szperałem po necie i natrafiłem na fajną stronkę www.wolfsschanze.pl, jak widać mają całkiem niezłą bazę turystyczną i ofertę ;) więc czemu by się nie karnąć w lipcu w jakiś weekend większą ekipą :( !YES !happybth .

Myślę że na wiosnę trzeba by było poczynić jakieś kroki aby dokonać rezerwacji itp. Jako pomysłodawca mogę się podjąć tego zadania (mam nadzieję że podołam, albo może trafi się jakaś bratnia dusza do pomocy).

Jak widać lipiec i sierpień nie obfitują w jakieś większe wydarzenia więc czemu by nie whist na pewno znajdzie się sporo chętnych na wycieczkę tak aby nakręcić parę kaemów :D !scooter !scooter i przy okazji !piwko w doskonałym gronie :D

Czekam na wasze opinie...

ps. Termin do ustalenia... jak się zbierze grupka (min. 10 osób ) zaczynam działać.

"oby do wiosny.... "

EDIT.: no i dostałem odpowiedź, proponowany termin przezemnie to

UWAGA, ZMIANA TERMINU 28-31 lipiec 2010

a to list od nich "

"Witam,

Radziłabym dokonać rezerwacji jak najszybciej, ponieważ już teraz odzywa się

do nas sporo grup, a wybrany przez Państwa termin wypada akurat w weekend.

Dysponujemy następującymi pokojami (śniadanie w cenie):

# Pokój 1-osobowy : 70 pln (dostępne 4 pokoje)

# Pokój 2-osobowy : 100 pln (dostępne 18 pokoi+4bez wc+ 1z podwójnym łóżkiem )

# Pokój 3-osobowy : 140 pln (dostępny 1 pokój)

Warunki rezerwacji są zależne od liczby osób.

Niestety nie ma możliwości dostawek, ale koło hotelu jest pole namiotowe.

Podaję cennik:

# Camper: 20 pln

# Przyczepa : 15 pln

# Namiot : 10 pln

# Samochód osobowy : 8 pln

# Motocykl : 4 pln

# Rower : 2 pln

# Osoba dorosła : 10 pln/noc, dzieci, uczniowie, studenci : 5 pln/noc

Zapraszamy również do naszej restauracji. Możemy przygotować ofertę dla

grupy lub zarezerwować stoły na indywidualne zamówienia.

Organizujemy również ogniska dla grup. Polecamy dzika z rusztu. Istnieje

również możliwość zamówienia beczki piwa w specjalnej cenie do której możemy

udostępnić roll bar."

PLAN DZIAŁANIA AKCJI "WOLFSSCHANZE 2010"

dzień 1: przyjazd uczestników na miejsce, zakwaterowanie, ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek + spożywanie piwa w ilościach rozsądnych.

dzień 2: pobudka, śniadanie... zwiedzanie okolicy, grill/ognisko w zależności od oferty.

dzień 3: pobudka, śniadanie, tak zwana parada maksi skuterowa po okolicy, obiad na "mieście", powrót wieczorem, kolacja.

dzień 4: pobudka, śniadanie, pożegnanie ośrodka, powrót do domów.

z tego co wiem, to będzie troszkę atrakcji, po pierwsze primo : Piknik Country w Mrągowie, jakieś pokazy lotnicze ( to wiem od sympattycznej pani z ośrodka ).

drugi e-mail z cenkami...

"W nawiązaniu do rozmowy telefonicznej przesyłam Panu ofertę cenową:

dzień 1 - ognisko:

Przygotujemy dla Państwa ławy do siedzenia oraz drewno na opał.

Koszt 1 porcji: kiełbaska, chleb, ketchup i musztarda - 12zł

Możemy udostępnić również rollbar z nalewakiem do piwa w recepcji hotelu.

W przypadku zamówienia beczki (30l) oferujemy promocyjną cenę 4,5zł za 0,5l.

dzień 2 - grill:

W tym przypadku oferujemy do wyboru:

-> grillowanie z obsługą (koszt 200zł za obsługę) oraz udostępnimy dla Państwa ogródek

piwny, gdzie będzie wygodniej biesiadować

-> lub odpowiednie przygotowanie paleniska ogniska

Koszt 1 porcji: karkówka, chleb, ketchup i musztarda - 16zł

wódka 50ml - 4zł

dzień 3 - kolacja:

Wybór dań jest bardzo duży, ale polecamy w szczególności:

pierogi ruskie (10szt + surówka) - 15zł

bigos z chlebem - 20zł

Istnieje również możliwość zorganizowania imprezy w restauracji. Koszt jest

tu zależny od liczby osób, oraz tego co chcieliby Państwo zamówić.

Pozdrawiam serdecznie,

Dorota Kwaśniewska

+48 795 585 494" - jeśli macie jakieś konkretne pytania na które nie będę potrafił udzielić informacji zawsze można do tej miłej pani zadzwonić :)

Tak więc drodzy burgmaniacy do klawiatur i pisać mi szybciutko kto chętny na 100%

Mazury 2010

1. Orzech

2. Grzegorz76

3. Kordian31

4. Drek (zamiast Worlana).---------------> proszę o potwierdzenie :)

5. Mały Maniek (zamiast Noguru + Evax).

6. Diamanda2002 (zamiast Noguru + Evax).

7. Mecenas (zamiast Macek + Ysabel).

8. Radi23 (zamiast Macek + Ysabel).

9. Wrzonio

10. Ewik

11. ......

12. Baltona

13. BrYhu (zamiast Działkowiec).

14. Krzytro

15. Małolat

16. przemek-1963 "Doktorek"

17. Marynarz

18. Zegar

19. Spinka (zamiast Misioooo + Ewelinka).

20. Lechu (zamiast Misioooo + Ewelinka).

21. Niunio

22. Ania

23. Antoniaczek

24. Maja

25. Bargacz

26. Elga

27. Glub

28. ......

29. Roni

30. Ania

31. ucienta (zamiast Profesora).

32. Helmutek76

33. Renatka

34. Artemis

35. Sympatia

LISTA ZAMKNIĘTA !! ale jeśli chcesz do nas dołączyć to zawsze możesz zabrac ze sobą namiot :D

uuu.. widzę że zainteresowanie bardzo duże !OKK a miało byc kameralnie a tutaj widzę szykuję się całkiem niezły zloooooocik !! I dobrze, tak 3mać :) !OK !OK

INFORMACJE DOTYCZĄCE PŁATNOŚCI :

Burgmaniacy, tak jak zapowiedziałem czekałem na info a propo płatności i otrzymałem dziś fakturę pro forma dostępną TUTAJ

Tak jak widać termin płatności jest długi ale Ja chciałbym to mieć już z głowy.

Proszę o dokonywanie wpłaty na moje konto z nickiem (nickami) tak jak na liście !!

oto dane do przelewu.

Sebastian Kołodziejczyk

Millenium Bank

05 1160 2202 0000 0000 7503 3997

Prośba też o potwierdzenie przelewu na mój e-mail : djmarynarz@gmail.com

ps. Tak jak widać jest to kwota podana z 1 pokój !!! czyli 45 PLN odo osoby (wszystkie pokoje są 2 osobowe !!! - rozkwaterowanie singli zrobimy na miejscu ).

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 354
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Marynarz

    71

  • Glub

    20

  • helmutek76

    12

  • JacekGit

    10

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Propozycja ciekawa.Jest jeszcze kupe czasu ,ale jestem chętny. !YES

Moja propozycja, żeby pojechać na dłuższy weekend np.czwartek-niedziela, lub piątek-poniedziełek.Można na wycieczke pojechać i dłużej przy whist posiedzieć.

Co do terminu to jestem elastyczny i się dostosuje. !happybth

Edit; Jak coś to chętnie pomoge

Odnośnik do komentarza

!YES Miejsce warte zwiedzenia, GIERŁOŻ - KWATERA HITLERA . Jak już będziemy mieli bliżej lipca to myślę ze wspólny wypad super propozycja. A ja chętnie znów się podepnę do was whist

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wypad lipcowy do byłej Kwatery Hitlera może być połączony ze zwiedzaniem Warmii i Mazur, z chęcią poprowadzę po drogach w poblizu Mrągowa

Odnośnik do komentarza

Mam obawy bo w tamtejszych lasach ukrywają się hitlerowcy,może nawet Adolf H.Są w podeszłym wieku ale ciągle niebezpieczni.Muszę sprawdzić czy w schowku skutera zmieści się karabin.Jeżeli nie to rezygnuję z wyjazdu bo nie chcę się dostać do niewoli. W lesie jest wilgoć a mnie bolą stawy od jeżdżenia na motorze.

whist

Odnośnik do komentarza

Może i mnie byście przygarnęli pod skrzydła. Uwielbiam Mazury. Nie wiem jeszcze jak z czasem będzie. Zwykle nie mam go za wiele. Ewentualnie na jeden dzień mogę podskoczyć. Wcześniej planowałem przelot w te rejony, co by nowy sprzęt sprawdzić w trasie i właśnie w środę będę miał go u siebie !YES :(

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jestem za, bardzo fajna propozycja. :( Może uda się połączyć ten wypad z jakąś inną imprezą, bo na Mazurach w lecie trochę się dzieje.

  JacekGit napisano 16-01-2010, 21:24 

  Może i mnie byście przygarnęli pod skrzydła. Uwielbiam Mazury. Nie wiem jeszcze jak z czasem będzie. Zwykle nie mam go za wiele. Ewentualnie na jeden dzień mogę podskoczyć. Wcześniej planowałem przelot w te rejony, co by nowy sprzęt sprawdzić w trasie i właśnie w środę będę miał go u siebie  

Ale to nie teraz, tylko w lipcu lub sierpniu.

Odnośnik do komentarza

Wakacje zaplanowałem na sierpień, lipiec należy do miesięcy wolnych od wyjazdów :( .

Wstępnie jadę, a co czas pokaże !YES

Ciekawa i godna uwagi propozycja

Odnośnik do komentarza

Super pomysł !happybth z chęcią się wybiorę !happybth

Od kilku lat już się wybieram się do Wilczego Szańca może tym razem się uda !tut

Odnośnik do komentarza

Pomysł bardzo ciekawy, zwłaszcza po zlotach. Czas raczej się znajdzie, z funduszami raczej też powinno się udać. Tylko czy moje 125 za wami nadąży? !happybth Wstępnie się piszę !happybth

Odnośnik do komentarza

Miał być spontaniczny wypad na mazury, a szykuje się Burgmania 2010 second edition !happybth

Ja się nie deklaruję, bo to jeszcze pół roku, ale brzmi zachęcająco !happybth

Odnośnik do komentarza
Jestem za, bardzo fajna propozycja.  !happybth Może uda się połączyć ten wypad z jakąś inną imprezą, bo na Mazurach w lecie trochę się dzieje. 
  JacekGit napisano 16-01-2010, 21:24 

  Może i mnie byście przygarnęli pod skrzydła. Uwielbiam Mazury. Nie wiem jeszcze jak z czasem będzie. Zwykle nie mam go za wiele. Ewentualnie na jeden dzień mogę podskoczyć. Wcześniej planowałem przelot w te rejony, co by nowy sprzęt sprawdzić w trasie i właśnie w środę będę miał go u siebie  

Ale to nie teraz, tylko w lipcu lub sierpniu.

Tak, wiem. Ale do tego czasu nie planuję tak dużego przelotu. Głównie będę śmigał między domem a pracą. Może sporadycznie gdzieś po okolicy, czyli Zalew Zegrzyński, Czersk. Tego lata nie byłem na Mazurach !happybth . Wcześniej mając do dyspozycji samochód służbowy jeździłem prawie, co weekend. !tut

Odnośnik do komentarza

No dobrze z tego co wiem zainteresowanie jest duże !wchair to fajnie...

Poczyniłem już pierwsze kroki i napisałem do nich maila.

Jak tylko dostanę jakieś konkretne odpowiedzi dam znać w pierwszym poście !!

Tam równierz umieszczam wstępną liste chętnych... jakby co, jakieś zmiany to proszę o PM'a lub GG ;)

Odnośnik do komentarza
Polecam przy okazji Mamerki(...)

Straciły dla mnie poważną część atrakcji, gdy zamknęli dojrzewalnię serów tam umieszczoną. Jak kto nie był, to należy koniecznie zobaczyć.

ad wyjazdu. Nie mogę się określić, więc jak będzie czas, to możemy się pokazać bez zapowiedzi. Najwyżej namiot.....

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...