Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zloty w 2010


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

Do napisanie tego postu sklonilo mnie przemyslenie dotyczace zlotow w przyszlym sezonie... a nie wyglada to zbyt rozowo !OKK ...

W maju mamy Bieszczady, w czerwcu Burgmania i tydzien pozniej "zlot" w Berlinie, ktorego liczebnosc uczestnikow zaczyna chyba przerastac samych organizatorow...

Czyli na poczatek lata mamy pare ciekawych imprez....

Jednak co pozniej? Na lipiec, sierpien i wrzesien nie szykuje sie zadna impreza skuterowa !happybth i pozostanie chyba jedynie we wlasnej inwencji, zaplanowanie jakis wyjazdow skuterowych?

Odnośnik do komentarza

Będziemy jeździć na ogólnomotocyklowe zloty, a tych nie zabraknie. Są jeszcze wycieczki w mniejszych grupach lokalnych, poza tym ile można !OKK !OK Jestem pełen optymizmu !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dużych zlotów chyba więcej nie będzie, natomiast imprezy okolicznościowe zawsze wychodzą z tzw. partyzanta !happybth

Odnośnik do komentarza
Dużych zlotów chyba więcej nie będzie, natomiast imprezy okolicznościowe zawsze wychodzą z tzw. partyzanta  :D

Zawsze możecie na mnie liczyć jeśli chodzi o nasz region !OK

Mam parę pomysłów na fajne wypady ale na razie cicho sza o tym :D

Będzie jak to napisał Mariusz "z partyzanta", bo uważam że takie są najfajniejsze (nigdy nic do końca nie wiadomo), nie żebym miał coś do wspaniałych imprez planowanych... !w00t

Niedługo !happybth ... pewno ożyje TEN wątek !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
natomiast imprezy okolicznościowe zawsze wychodzą z tzw. partyzanta !OKK

I to jest dobra koncepcja. Tak jak pisze Marynarz, może łikendowe wypady w nieznane przyciągną w tym sezonie większą ekipę !happybth

Z drugiej strony, ja byłem za Bieszczadami w drugim terminie. Poza pogodą i blotem pośniegowym, sezon miałby bardzie równomierne "rozłożenie" !OK

pzdr

Odnośnik do komentarza
Będziemy jeździć na ogólnomotocyklowe zloty ...

Raczej watpie !OK

Bigu nie jest zle, bedziemy jezdzic do Niemiec !happybth

Hahaha, tym lepiej...

Wszyscy uczestnicy, ktorzy do tej pory zameldowali sie na Burgmanie 2010 przyjezdzaja z okolic Büdingen (9 osob) i organizuja swoj 5 zlot... Z tego co pamietam, ma odbyc sie w sierpniu...

Bedzie jeszcze sporo czasu zeby pogadac o ruchach na przszly sezon !OKK . Osobiscie bardzo ubolewam, ze nie ma zadnego naszego zlotu- spotkania nad morzem...

Odnośnik do komentarza

. Osobiscie bardzo ubolewam, ze nie ma zadnego naszego zlotu- spotkania nad morzem...

Robert twe słowa tak mnie poruszyły że postanowiłem wyjawić swój plan zorganizowania spotkania [ nie mylić ze zlotem, żadnego wpisowego, żadnych konkurencji ,nagród i gadżetów] czyli; „Koniec wakacji –Białogóra 2010” 27-29 sierpnia 2010r

Mój Kolega jest „ Właścicielem ,zarządcą” ośrodka w którym jest miejsc noclegowych na 60osób. ( domkami )

W ubiegłym roku organizowałem tam spotkanie . „Pierwszy dzień lata”. Zainteresowanie ze względu na Zlot Burgmani było małe.

http://www.burgmania.net/forum/index.php?showtopic=7641

W tym roku ze względu na to że to ostatnie dni wakacji również nie spodziewam dużego zainteresowania .Ja i moja rodzina zapewne pojedzie i może jeszcze ktoś? Jeżeli zainteresowanie będzie spore to założę [Nowy temat]i zajmę się zaklepaniem terminu itd.....DSCN3147.JPG

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Myśle że pare weekendowych wypadów,takich właśnie z ,,partyzanta'' uda sie zorganizować.Do tego ,,niedzielne wycieczki w nieznane''...myśle że nie będzie tak zle.

Ja podobnie jak w zeszłym roku planuje wyjazd na GP F1 na Węgry więc jak ktoś będzie chętny to zapraszam. :D Fajnie byłoby pojechać na więcej :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Chętnie pojechał bym gdzieś w polskę na spotkanka,oczywiście jeśli tylko czas pozwoli :), żeby mieć frajdę z jazdy :) jak i zobaczenia się z klubowiczami przy małym :D

Odnośnik do komentarza
Chętnie pojechał bym gdzieś w polskę na spotkanka,oczywiście jeśli tylko czas pozwoli :), żeby mieć frajdę z jazdy :P jak i zobaczenia się z klubowiczami przy małym :)

Zawsze można zrobić jakis wypadzik, np. na mazury :D tak pomiędzy nami to nawet pośrodku wypada :)

Odnośnik do komentarza

Trochę szkoda bo w tym samym czasie co zlot Burgmanii o dbywa się zlot Czeskich miłośników MAXI w Karkonoszach. Niektórzy Burgmaniacy bywali tam w przeszłości więc przyznają że organizacja przednia i ceny pobytu atrakcyjne.

Podaję adres strony byście mieli możliwość poglądać jak było w poprzednich latach:

http://skutrmoto.cz/modules.php?name=Forum...bec10520a44ebb1

Pozdrawiam J.D. :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Trochę szkoda bo w tym samym czasie co zlot Burgmanii o dbywa się zlot Czeskich miłośników MAXI w Karkonoszach. Niektórzy Burgmaniacy bywali tam w przeszłości więc przyznają że organizacja przednia i ceny pobytu atrakcyjne.

Podaję adres strony byście mieli możliwość poglądać jak było w poprzednich latach:

http://skutrmoto.cz/modules.php?name=Forum...bec10520a44ebb1

Pozdrawiam J.D. whist !YES !happybth

Karkonosze.... polecam TO MIEJSCE. To mekka czeskich motocyklistów. Ja też tam kilkakrotnie zabalowałem.....

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza

Karkonosze zawsze otwarte dla Burgmaniaków, a i J.D. zawsze chętnie służyć będzie w miarę możliwości pomocą przewodnicko-organizacyjną.

Chętni na winklowanie po polskich i czeskich Karkonoszach proszeni są o zgłaszanie się na mój PM, a cóś wymodzimy.

Zapraszam J.D. !happybth !happybth !tut

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...