Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Tłumaczenie


ortos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Służę pomoc? a jak co? pominę to Dr. Big powinien pomóc:

12 szt C1 200, fabrycznie nowe, bez rejestracji, wszystkie z ABS' em i dobrym wyposażeniem. Wszystkie s? modelami 2002 rok........... wyprzedaż z BMW Motorrad.

To chyba najważniejsze informacje.

Jak dla mnie ogłoszenie jest troche dziwne bo C1 maj? być niby nowe ale na górze wpisany jest przebieg 399 km, że o wpisie- napęd- kardan, nie wspomnę :P

Pozatym cena jak dla mnie z kosmosu :)

Odnośnik do komentarza

Tak nie odpowiadaja, ale czy 7200euro to troche nie za duzo jak na C1 200 ? Podobnie jak 4750 za uzywana 125ccm? Czy 125-ka Williamsa za 6500 ???

Odnośnik do komentarza

Parametry: Pojemno?ć: 200 ccm, przebieg: 399 km, moc: 18 KM, data I rejestracji: 06/02, kolor czarny, benzyna, wał Kardana.

Specyfika: automat, katalizator, zapłon automatyczny, bardzo zadbany.

Opis: jeszcze 12 sztuk C1 w magazynie, także nowe 200-tki bez rejestracji, wszystkie z ABS-em i i dobrym wyposażeniem. Wszystkie to modele 2002, skutery te nie s? (i nie będ?) już więcej produkowane i s? dzisiaj już klasykami - zyskuj? na warto?ci. Z gwarancj? zakładu (nie wiem czy chodzi tu o gwarancję sprzedawcy czy też producenta). Dane bez gwarancji. Zakup od =>BMW Motocykle<=. Proszę tylko o rzeczywiste oferty zakupu, aby nawi?zac kontakt. Na E-maile nie będę odpowiadał. Dziękuję.

P.S. Je?li chodzi o kwestię gwarancji Ortosie - radziłbym spytać o radę Biga. Wychodzi na to, jakoby nie miało być gwarancji producenta, tylko zakładu - sprzedawcy. Nie do końca rozumiem to sformułowanie w tek?cie.

Mam nadzieję, że choć tyciu pomogłem, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...