Skocz do zawartości
Forum Burgmania

naszywka z klubowym logo


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że odczuwam głód gadżetów burgmanii !scooter , postanowiłem zrobić sobie naszywki na czapkę lub kurtkę......Jestem na etapie zamówienia takich naszywek z logo, które troszkę ubarwiłem.. Kto chce taką naszywkę, to proszę o odzew...koszt ok.

9 zł, rozmiar ok 8 cm. Elipsa obcięcia naszywki mi trochę nie wyszła i będzie lepiej zrobiona...

Mam nadzieję, że Ojciec Dyrektor i Admini nie pogniewają się za taką samowolę :D

!happybth

klik

Pozdrawiam cezary

Temat przeniesiony z działu "Ubiór maxi- skuterzysty" do działu "Wszystko o Burgmanii" ponieważ tyczy się spraw Klubowych.

MariuszBurgi

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wzór naszywki już istnieje i może nie warto wyważać otwartych drzwi, wprawdzie same naszywki nie są tak łatwo dostępne ale dla chcącego nic trudnego.

Zamiast liczyć na wyrozumiałość adminów może lepiej było skontaktować się z nimi przed wrzuceniem tematu !happybth .

Przynajmniej ja bym tak zrobił.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A nie lepiej przyjechać na zlot i bez problemu dostać te wymarzone gadżety.

Za rok będziesz miał około 1200 wpisów na koncie a gadżetów tyle że niewiadomo gdzie je wszystkie naklejić,naszyć, założyć,itd.

Powoli !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Myślę, że paweł883 wszystko już wyjaśnilł. !happybth

Naszywki są do odbioru na zlotach i innych imprezach.

Przyjedź do Warki, będą naszywki, naklejki i inne gadżety.

Elipsa obcięcia naszywki mi trochę nie wyszła i będzie lepiej zrobiona...

Mam nadzieję, że Ojciec Dyrektor i Admini nie pogniewają się za taką samowolę

Może nie tyle pogniewają co osobiście nie widzę sensu takich posunięć.

Odnośnik do komentarza

Chyba faktycznie wyszedłem przed szereg....Myślałem o naszywce bo nie posiadam skutera i jest mi głupio pojawić się na zlocie w 4oo.

Proszę o zamknięcie tematu i !holiday i biję sie w piersi...

Pozdrawiam cezary

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Myślałem o naszywce bo nie posiadam skutera i jest mi głupio pojawić się na zlocie w 4oo.

Proszę o zamknięcie tematu i  !holiday i biję sie w piersi...

Coroczna impreza organizowana przez Klub Burgmania to spotkanie zarówno dla Klubowiczów, posiadaczy jak i sympatyków maxi skuterów. Zawsze wyraźnie zaznaczałem- jeśli czujesz poodbnie jak my a jeszcze nie posiadasz skutera to przyjeżdżaj choćby hulajnogą !holiday

Zgodnie z prośbą topic zamykam.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...