Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Fani Maxi


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich miłośników Maxi z naszego województwa. Proponuję, abyśmy się policzyli a potem pomyśleli o jakimś spotkaniu. ;)

Proszę o wyjście z ukrycia ;) i ujawnienie się,

pozdrawiam cezary

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

czaro 69 nie jestem z w/m ale jeśli wam frekwencji brakuje to chętnie się dopiszę.Do w/m mam zaledwie dziewięć kilometrów ;)

Odnośnik do komentarza
Ja się podepnę pod Wasz region moja WŁASNA żona pochodzi z N.M.Lubawskiego ;)

Oczywiście jak oprzecie to o bufet ;)

Tomek, pewnie, że sprawę oprę o ;) i chętnie Was razem z Siemikiem witam w regionie War-Maz.

Czy nikt więcej nie ma ochoty się ujawnić??? ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam i zgłaszam się na listę Burgmaniaków Warmi i Mazur ;) !scooter !OK :D przemek-1963 -"Doktorek", a przy okazji sprwę oprę o bufet ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nie gorączkuj się !scooter nie masz termometra za oknem?Daj ochłonąć od tej pogody a zobaczysz ilu MAXi się zgłosi <_<

Odnośnik do komentarza

I jak zwykle!!! W którym regionie by nie poszukiwano maximaniaków to odrazu pojawiają się jak grzyby po deszczu te dziwne ludki z KUJ-POM.

Pozdrawiam dziwne ludki oraz tych którzy mają z nimi do czynienia J.D.

<_<:D:D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zglaszam się. Ostatnio pisaem przed Burgmanią 2009 ale nikt się nie odezwal. Znamy się z Przemkiem, razem bliśmy na Burgmanii i nie tylko.

Pozdrawiam i życzę spokojnych i zdrowych świąt.

Odnośnik do komentarza

!OKK Zdrowych i Wesołych Świąt, :lol: wszystkiego najlepszego w Nowym Roku !w00t dla wszystkich maniaków maxi !scooter życzy cezary

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Chciałem sie przywitać z Burgmaniakami z województwa warmińsko-mazurskiego.

Niektórzy z mazowieckiego już wiedzą, że od 1 kwietnia jestem mieszkańcem Elbląga. No cóż miesza się w naszym życiu, ale zawsze marzyłem o pracy jaką otrzymałem w porcie elbląskim. A zaczeło się od styczniowego ogłoszenia :

20100106485.jpg

A tu ja na nowym stanowisku pracy, jako starszy bosman portu:

IMG_0343.JPG

Jak już się troche ogarnę, to zorganizuje jakieś małe powitanko. :huh:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Grzesiu... nareszcie masz wymarzoną pracę :D

Gratuluje :)

Szkoda tylko, że teraz będziesz rzadziej na spotach mazowieckich :huh:

Odnośnik do komentarza

Jak by co Grzesiu, to sluze pomoca. Znam dobrze zarowno bosmana jak i kapitana portu w ... :huh: . Gdybys potrzebowal porad ... wal jak w dym :D .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ale najważniejsze, że znowu pogodziłeś się z brodą. Bosman

bez brody - nie pasuje, a juz Straszny Bosman - broda musi być :)

A czy w porcie można gwizdać ? Bo wiem, że na statkach to Bosman

za takie zachowanie :huh:

pzdr :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Jak by co Grzesiu, to sluze pomoca. Znam dobrze zarowno bosmana jak i kapitana portu w ... ;) . Gdybys potrzebowal porad ... wal jak w dym ;) .

Bigu, jestem już "po słowie" z dwoma panami. Super chłopy. :o

Oczywiście wspomniałem o Tobie, ale ze zdziwieniem odpowiedzieli, że żadnego Niemca nie znają. :o Może Ci się porty pomyliły. !V :D

Odnośnik do komentarza

Ehh, coś mi się wydaje, że za 6 godzin przyjdzie sprostowanie do tej wiadomości? (wnioskuję po zieleni za oknem bosmanatu i widoczkach na monitorach :D)

Odnośnik do komentarza

W tym porcie jeszcze nie robiłem zdjęć statków ;) Grzesiu gratuluję, cieszę się razem z Tobą, warto mieć znajomości w Kapitanacie. Mam nadzieję, że wystawisz mi parę okrętów do obiektywu :o:D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ech, po dzisiejszym spocie postanowiłem, że jednak zostaję w Warszawie. No bo gdzie, jak gdzie, ale takie spoty skuterowe są tylko.......w Warszawie ;);)

Miłe śmiganko, kebab i jeszcze cię odprowadzą do Piastowa po 4oo. Dzięki Orzech i Antoniaczek.

Robson oczywiście ma rację.

Fotka została wykonana we wrześniu ubiegłego roku w bosmanacie Agnusa w Łebie. Tylko, że pstrykała moja Halka, a nie Agnus.

Pozdrowienia dla regionu warmińsko-mazurskiego już bez prima aprilis-u. :D

Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
No bo gdzie, jak gdzie, ale takie spoty skuterowe są tylko.......w Warszawie ;);)

Grześ powiem szczerze, że pasowałeś !sciana do tego miejsca !sciana

Co do spotkań !scooter to w Kujawsko-Pomorskim też jest nieźle !OK

Odnośnik do komentarza
(...)Może Ci się porty pomyliły. !sciana !sciana

Nie pomylily, napisalem "portu w..." !OK .

Ale szkoda Twojej "fuchy", a juz myslalem ze podjade sobie do Elblaga ;) !scooter ...

Odnośnik do komentarza
Chciałem sie przywitać z Burgmaniakami z województwa warmińsko-mazurskiego.

Niektórzy z mazowieckiego już wiedzą, że od 1 kwietnia jestem mieszkańcem Elbląga. No cóż miesza się w naszym życiu, ale zawsze marzyłem o pracy jaką otrzymałem w porcie elbląskim. A zaczeło się od styczniowego ogłoszenia :

A tu ja na nowym stanowisku pracy, jako starszy bosman portu:

IMG_0343.JPG

 

Jak już się troche ogarnę, to zorganizuje jakieś małe powitanko.  !YES

Gratulacje Worlan kawał ci się udał whist przyznam szczerze że ja w to uwierzyłam :D:P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...