Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Co znajdę w damskiej torebce?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wczoraj kolejny raz w swoim krótkim życiu zostałem zaskoczony, usłyszałem co może zawierać damska torebka, :D

więc jak by?cie szukali ?wiecy zapłonowej do skutera to ?miało możecie poszukać jej i tam. :D:(:D

Nie spodziewałbym się tak typowo nie kobiecej rzeczy w "walizce" !OK :D:D która jest zabierana praktycznie wszędzie. :D

Odnośnik do komentarza

Wła?nie, jak to się dzieje, że kobiety odnajduj? tam wszystko co chc? i zajmuje im to sekundę, a my po 20 min. poszukiwań jeste?my wstanie stwierdzić, że jest tam "wszystko" ale nie to o co byli?my poproszeni aby znaleĽć.

Odnośnik do komentarza

Ojejku jejku jejku....

I co w tym takiego dziwnego???

Przecież taka ?wieca zawsze może się przydać :-))

I wiele innych niezbędnych rzeczy znajduj?cych się w torebce :-))

Chyba już powinni?cie się przyzwyczaić, ze nie znane s? i do końca nie odkryte wnętrza damskich torebek...

:-)

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Wła?nie, jak to się dzieje, że kobiety odnajduj? tam wszystko co chc? i zajmuje im to sekundę, a my po 20 min. poszukiwań jeste?my wstanie stwierdzić, że jest tam "wszystko" ale nie to o co byli?my poproszeni aby znaleĽć.

Przemo, nie jest tak do końca... :D

Je?li np. pod drzwiami mieszkania, proszę moj? żonę aby szybko wyjęła np. klucze z torebki,

nigdy nie trwa to krócej niż 2 minuty. Przy czym operacja "search" przerywana

jest przynajmniej 2 krotnie z komunikatem: "Przecież Ty też masz klucze od mieszkania"... !OK

A jak zadzwoni w jej torebce "komórka" to się dopiero dzieje... ubaw po pachy :D

pzdr

Odnośnik do komentarza
Gość Michał Kupczyk
Przecież taka ?wieca zawsze może się przydać :-))

[...]

Chyba już powinni?cie się przyzwyczaić, ze nie znane s? i do końca nie odkryte wnętrza damskich [...]

SSylwio,

O przeróżnch zastosowaniach ?wiecy parafinowej slyszalem kilka razy.

Ale zeby rozci?gać temat na swiecę zapłonow??

Znaczy sie, owa kobieta po prostu KOCHA motoryzację !OK ;)

pozdrawiam

Michal

Odnośnik do komentarza
A jak zadzwoni w jej torebce "komórka" to się dopiero dzieje... ubaw po pachy !OK

Dł?tego wła?nie do prawie każdej kobiety na komórkę dzwoni się minimum 2 razy. Potrójne dzwonienie przynosi lepsze rezultaty.....

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
oj .... cóż za temat ;) jak dobrze , że ja nie mam torebki - tylko pomarańczowy ostrzegawczy plecaczek :) w którym zazwyczaj nic nie ma :)

z tym bym polemizował bo widziałem co wnim zazwyczaj nosisz :):);)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Zamiast damskiej torebki ja tez mam najwyzej mozliwosc do zagladniecia do damskiego plecaka ;) poza iglami, strzykawkami, szczepionkami i np morbitalem (srodek do usypiania zwierzakow) nic ciekawego tam nie ma, ewentulanie jakas probowka. Generalnie wole tam nie zagladac bo cholera wie jaka bakterie namacam ;)

Odnośnik do komentarza
z tym bym polemizował bo widziałem co wnim zazwyczaj nosisz :P:):)

MAXIMUS... Ty jaki? niedouczony.... Pezecież według damskiej nomenklatury to się wła?nie nazywa NIC....

Pozdrówka

P.s.

Sam używam olecaczka, przyktórym niejedna damska torebka kuca :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...