Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Moto Mikołaje WARSZAWA!!


Wookash

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym serdecznie zaprosić Was na kolejną imprezę moto-mikołajową !scooter

Jak zapewne doskonale pamiętacie w zeszłym roku atmosfera była niesamowita !scooter

Postarajmy sie aby w tym roku też nie zabrakło uśmiechów !scooter

Akcja motomikolajki.pl to kontynuacja ubiegłorocznych warszawskich Mikołajów z udziałem wszystkich chętnych motocyklistów. Jej celem jest spędzenie tego dnia z dzieciakami z domów dziecka i sprawienie, aby na ich buźkach pojawiły się uśmiechy. W tym wyjątkowym dniu chcemy obdzielić dzieci nie tylko słodyczami i owocami, ale przede wszystkim podzielimy się z nimi naszym ciepłem i pozytywną energią.

To akcja dla każdego, dlatego wszyscy, którzy chcą się przyłączyć i czują się na siłach, aby wsiść na motocykl w grudniową niedzielę są bardzo mile widziani. Wystarczy założyć strój Mikołaja i zabrać ze sobą ok. kilograma owoców (np. jabłka, mandarynki, pomarańcze), stawić się w miejscu zbiórki, jechać bezpiecznie, przestrzegać przepisów o Ruchu Drogowym a także poleceń prowadzącego przejazd i jego pomocników. Pamiętajcie, że wszystko to robimy dla dzieciaków.

One na nas czekają, więc nie zawiedźmy ich.

Trasa przejazdu oraz orientacyjny czas przejazdu pomiędzy poszczególnymi punktami trasy podczas imprezy Motomikołaje 2009

11:00 - zbiórka na Placu Bankowym

Omówienie trasy i sposobu przejazdu, omówienie spraw organizacyjnych dla uczestników imprezy.

11:30-12:00 - przejazd z Pl.Bankowego na Plac Zamkowy

trasa: Marszałkowska, Rondo Dmowskiego, Al.Jerozolimskie, Rondo de Gauell’a, Nowy Świat, Krakowskie Przedmieście, plac wraz z parkingiem pomiędzy ul.Krakowskie Przedmieście a Pl.Zamkowym

12:00-12:40 - rozdawanie cukierków, wspólne zdjęcia na Pl. Zamkowym

12:40-13:00 - przejazd z Pl. Zamkowego do Domu Dziecka nr 12 im. dr Janusza Korczaka, ul.Jaktorowska 6

trasa: Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, Świętokrzyska, Rondo ONZ, Prosta, Rondo Daszyńskiego, Prosta, Karolkowa, Jaktorowska

13:00-13:40 - zabawa z dziećmi, wręczenie prezentów

13:40-14:00 - przejazd z Domu Dziecka nr 12 im. dr Janusza Korczaka do Domu Dziecka nr 12 im. Jana Brzechwy na ul.Tarczyńską 27

trasa: Jaktorowska, Towarowa, Rondo Daszyńskiego, Towarowa, Pl.Zawiszy, Raszyńska, Tarczyńska

14:00-14:40 - zabawa z dziećmi, wręczenie prezentów

14:40-15:00 - przejazd z Domu Dziecka nr 12 im. Jana Brzechwy do Domu Dziecka nr 9 im. Lidii i Adama Ciołkoszów na ul. Korotyńskiego 13

trasa: Tarczyńska, Niemcewicza, Grójecka, Korotyńskiego

15:00-15:40 - zabawa z dziećmi, wręczenie prezentów

15:40-16:00 - przejazd z Domu Dziecka nr 9 im. Lidii i Adama Ciołkoszów do Domu Dziecka nr 3 im. Dziecka Warszawy na ul. Dalibora 1

trasa: Korotyoskiego, Grójecka, Bitwy Warszawskiej, Rondo Zesłańców Syberyjskich, Prymasa Tysiąclecia, Obozowa, Dalibora

Kilka spraw organizacyjnych na temat przejazdu:

- Przy zabezpieczeniu przejazdu udział bierze Policja

- Dla sprawnego i bezpiecznego przejazdu wymagana jest pełna dyscyplina i podporządkowanie się Organizatorom

- Sposób jazdy:

- jedziemy w kolumnie, pojedynczo "na zakładkę/szachownicę" w miarę blisko

- OBOWIĄZUJE ZAKAZ WZAJEMNEGO WYPRZEDZANIA!

- zajmujemy TYLKO 1 PAS RUCHU!

- grupę prowadzi Mikołaj Prowadzący

- grupę zamyka Mikołaj Zamykający

- Mikołaje Pomocnicy w żółtych odblaskowych kamizelkach, których poleceniom należy się podporządkować, będą dbali o bezpieczeństwo całej grupy i dodatkowo będą blokowali kolizyjne i niebezpieczne skrzyżowania. W związku z tym pozostali Mikołaje NIE UŻYWAJĄ ŻADNYCH INNYCH STROJÓW ZEWNĘTRZNYCH NIŻ CZERWONE MIKOŁAJOWE

- Prędkość podczas przejazdu będzie dostosowana do warunków drogowych i możliwości przemieszczania się grupy, ale cały czas obowiązują nas przepisy Ruchu Drogowego !!!

- Palenie gumy, stawianie na koło, itp. odpada – to nie ta impreza :)

- Warunkiem sprawnego i bezpiecznego przejazdu jest dostosowanie się do Mikołaja Prowadzącego oraz do poleceń Mikołajów Pomocników. Na sygnał wsiadamy i w ciągu 2-3 minut formujemy kolumnę

- Na miejsce zbiórki przyjeżdżamy zatankowanymi pojazdami !!! Całkowita długość trasy to około 23 km.

Pozostało jedynie zaklinać pogodę :)

Pytania w sprawie trasy proszę kierować do prowadzącego a jest nim:

Robert Grzegrzółka

tel. 601674267

gallery-75388634-500x500.jpg

http://p0.grono.net/75/75388/75388634.jpg -link do zdjęcia w wysokiej rozdzielczości gdyby któryś mikołaj chciał się odnaleźć !OK

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    10

  • Wrzonio

    8

  • iQ!

    8

  • Wookash

    5

Gość Przemo84

Jezu !scooter :):) aj aj aj

Nie mogę.

!OK !scooter !scooter

Kocham takie imprezy. Wiem jak dzieci a tym bardziej chore chłona ta dobroc i nikt inny jak one nie beda tak wdzieczne za dobre serce.

Jak zawsze cos. Wyjezdzam za granice a bym był pierwszy na liscie imprezy.

Trzymam kciuki za super pogode i pozdrawiam wszystkich którzy i w moim imieniu podziela sie z dziecmi swoim dobrym sercem.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No cóż, w zeszłym roku byliśmy ekipą Klubową to pewnie i w tym damy radę !scooter

Panowie, pobudka... !OK

Fotka z zeszłego roku !scooter

zdjcie154zx2.jpg

Szuwarek... ładuj aku w C1 !scooter

mik6.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mariusz, a skąd wzieliście takie fajne fifraki ? Chętnie bym się przyłączył jak tylko będzie pogoda. :)

pzdr

BTW:

Sprawy organizacyjne ! :)

Jak załatwicie kwestię skrętu w lewo na rondzie De Gaulea i przejazd Nowym Światem ?

Na rondzie jest zakaz skrętu w lewo, a nowym światem mogą jeździć tylko autobusy, taxi

i pojazdy uprzywilejowane...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jeśli zdrowie i pogoda dopisze (A prognozy są zadowalające) to meldujemy się 6.12.2009 o 11:00 na Placu Bankowym. Biegnę po strój Mikołaja.

A może Burgmania ma pomysł pojechania całą grupą?

Ewa i Wiesiek

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
A może Burgmania ma pomysł pojechania całą grupą?

Ewa i Wiesiek

W zeszłym roku tak było.

Ustalimy wszystko w czwartek.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jak załatwicie kwestię skrętu w lewo na rondzie De Gaulea i przejazd Nowym Światem ?

Na rondzie jest zakaz skrętu w lewo, a nowym światem mogą jeździć tylko autobusy, taxi

i pojazdy uprzywilejowane...

Na szarańczę :o:D;)

Żółte sanie są gotowe, broda zapuszczona. Aku nie muszę ładować, bo trochę się jeździ ;), tylko ubranko trzeba przeprać. ;):o

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jak załatwicie kwestię skrętu w lewo na rondzie De Gaulea i przejazd Nowym Światem ?

Na rondzie jest zakaz skrętu w lewo, a nowym światem mogą jeździć tylko autobusy, taxi

i pojazdy uprzywilejowane...

Na szarańczę :D;);)

Już mi się podoba ten pomysł ;)

Muszę tylko poszukać tych czerwonych ciuchów...

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Szorstki, w zeszłym roku był grany Lidl limited edition :D

Odnośnik do komentarza

Bardzo fajny pomysl. Jak nie bedzie sniegu ani gololedzi to polece z Wami. Moze jeszcze namowie moja malzonke - pomocniczke mikolaja :D

Czy ktos planuje wziac ze soba jakas kamerke?

Odnośnik do komentarza
Sprawy organizacyjne ! ;)

Jak załatwicie kwestię skrętu w lewo na rondzie De Gaulea i przejazd Nowym Światem ?

Na rondzie jest zakaz skrętu w lewo, a nowym światem mogą jeździć tylko autobusy, taxi

i pojazdy uprzywilejowane...

A mikołaje to nie osoby uprzywilejowane ;)? Mamy obstawę na bombach więc damy radę... jak zwykle z resztą :D

;)

Odnośnik do komentarza

Cholerka ... szkoda że nie było tej informacji kilka dni temu :-((

właśnie ściągnąłem plastiki do lakierowania i nie wiem czy zdążę założyc je na squta....

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

HO! HO! HO!

Właśnie zakupiłem strój Mikołaja w Leclercu za całe 19.90 (komplet: spodnie, kurtka, pas, czapka i broda :D ). W Lidlu jeszcze nie mają, a w Carefoure za taki sam komplet chcieli 59zł.

Mikołaje na skuterach strójcie się na niedzielę.

HO! HO! HO!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
W Realu koszt kompletnego stroju to 9.99

Niestety Realu nie miałem po drodze. !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

W lidlu nie ma i raczej nie będzie !scooter

Dajcie znać jak ktoś kupi w Wawie... tzn gdzie kupił !guns

A, i w komplecie musi być pasek! W zeszłym roku obwiązywałem się jakąś linką :) !pomidor

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
W lidlu nie ma i raczej nie będzie  !scooter

Dajcie znać jak ktoś kupi w Wawie... tzn gdzie kupił  !guns

A, i w komplecie musi być pasek! W zeszłym roku obwiązywałem się jakąś linką  :)  !pomidor

Wrzonio napisano 2-12-2009, 14:52 

  HO! HO! HO!

Właśnie zakupiłem strój Mikołaja w Leclercu za całe 19.90 (komplet: spodnie, kurtka, pas, czapka i broda  ). W Lidlu jeszcze nie mają, a w Carefoure za taki sam komplet chcieli 59zł.

Mikołaje na skuterach strójcie się na niedzielę.

HO! HO! HO! 

Tzn w Leclercu na Wólczyńskiej, ale słyszałem też, że są w Auchan w forcie Wola.

PS. Trzeba szukać wśród ozdób świątecznych (bąbki łańcuchy i takie tam), a nie w zabawkach.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj widzialem w Tesco (na stalowej) za 16,99 kurtka + broda. Nie kupowalem, bo zobaczylem przy kasach jakas gazete z reklama rossmana w ktorym to kurtka + broda + spodnie + czapka + pasek kosztuje 9.99

pojade jutro i sprawdze czy nie z krepiny i kupie. Jak by co komus wziac? Moge pozniej przekazac na spocie w czwartek albo w niedziele na miejscu.

Odnośnik do komentarza

Sebullba Pindzia mówiła ustawisz zawory w moich saniach to pojadę.

Witam wszystkich jeżeli ogarnę moto to się w wielką chęcią się pojawie.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jakby ktoś jeszcze szukał to stroje są dostępne w Realu i Makro !scooter

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...