Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sylwester 09/10 Warszawa


pablos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam długo się zastanawiałem do, którego z działów wrzucić to info.

Jak wiadomo co roku stajemy przed trudnymi decyzjami gdzie pójść na sylwestrowy ubaw.

Być może niektórych z Was zainteresuje poniższa oferta:

Sylwester w Karczmie Zachcianek

Dla zainteresowanych tego wieczoru będę zanudzał Was przy przebojach od lat 70-tych aż po czasy obecne.

Oferta naprawdę wypaśna pod względem jadła i napitku.

GWARANCJA 100% udanej zabawy.

Należy się śpieszyć już zarezerwowano 50 wejściówek.

Serdecznie zapraszam DJ Pablo & Zachcianek.

Pzdr.

PS. jeżeli admini uznają za stosowe przenieść lub usunąć w/w info oczywiście nie zgłaszam zastrzeżeń. Jeżeli info jest nie zgodne z regulaminem - serdecznie przepraszam.

Pablos

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Pablos, a to Ty żyjesz? :rolleyes:

Level jest już be? :)

Odnośnik do komentarza

Zyje zyje choc ostatnio cieniutko ze zdrówkiem :rolleyes:. W Levelu też jest impreza ale .... jak wiesz gwarancji tłoku ntam nie ma :) .

Pablos vel DjPablo ostatnio grywa coraz częściej w wielu miejscach a Zachcianek to naprawdę fajna buda z klimatem ... po troszku Stary Młyn (nasza stara poczciwa miejscówka) po trochu typowy lokal klubowy. Nie mniej jednak zapraszam. Są tam sale tzw. ciche, zakamarki, oraz typowa sala z dancefloorem.

Mariusz napewno Tobie się spodoba :).

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pablos, a gdzie Ciebie tu przywiało w moją parafię ? :rolleyes: A już miałem Was skarżyć, że mieszkańcom Miedzianej zakłócacie ciszę nocną . :) !scooter Ale jak to Ty, to jeszcze się zastanowię. :) !scooter Nad sylwestrem pomyślę. :)

Odnośnik do komentarza

Grzesiu dzięki za wyrozumiałość .... stram się przykręcać głośność ale ..... nie zawsze się udaje bo by tłum przekrzyczał muzykę ;).

PS. Grzesiu muza będzie uniwersalna i dla małolata i dla nieco starszych - ot taki wehikuł czasu muzyczny.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Odświeże nieco temat - wybaczcie admini, że nie poprzez "EDIT".

Dla wszystkich z Burgmanii, którzy zdecydowali by się przywitać Nowy Rok w Karczmie Zachcianek udało sie wynegocjować niewielki rabat cenowy !!!!

Specjalnie dla Was cena wejściówki spadła ze 199 PLN na 179,00 zł.

Warunkiem otrzymania rabatu jest przesłanie do mnie poprzez mail , PM informacji o rezerwacji miejsca najpóźniej do 23.12.2009 gdyż liczba miejsc jest ograniczona a pozostało juz ich niewiele i nie mogę blokować miesjscówek do ostatniej chwili.

Wpłata moze nastąpić w okresie pomiędzy Świętami a Sylwestrem w siedzibie klubu, na konto Karczmy lub awaryjnie na moje wszystkie bliższe i dalsze informacje zwrotnie po dokonaniu u mnie zgloszenia uczestnictwa.

Zabawa i klimat magicznego miejsca gwarantowane

Zabawa i przejażdżka pod nazwą: " Sylwestrowy wehikuł czasu 2010 ".

Jeszcze macie szansę odbyć tę podróż <_<.

Pzdr. DJPablo vel Pablos

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...