Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Opinie o salonach sprzedaży Hondy


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o wyrażanie swoich opinii i podzilenie się doświadczeniami z zakupu nowych maxi hondy. Interesuje mnie jakośc obsługi,kompetencje techniczne sprzedawcy,ile można zejśc z ceny katalogowej...Pozdrawiam czaro69

Admina proszę o ewentualne przeniesienie tematu

Wątek przeniesiony z OT do Ogólne.

MariuszBurgi

Odnośnik do komentarza

Ja miałem bardzo pozytywne odczucia z odwiedzenia "pięterka" w Honda-Plaza na Malowniczej 29a w W-wie. Sprzedawca miał informacje techniczne w małym paluszku, szybko dosłał mi mailem dodatkowe info, o które prosiłem kolejnego dnia. Wstępnie deklarował otwartość na negocjacje, jednak do poważnych negocjacji cenowych nie doszło (ze względu na negatywną ocenę "optyki" przez moją Ż.), więc tu się nie wypowiem.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
nie o hondzie ale o Twoim regionie ostatnio pokazywanym w filmie-przystań- czy są tam dobre trasy dla skuterzystów-jezdnie i landszafty czy to rejon motorowodniaków ?

Film jest bardzo fajnie zrobiony.Chodzi mi tu tylko o miejsca...Np. sama baza to realna baza WOPR i baza szkoleniowa..Ale np knajpa gdzie wszyscy jedzą obiad po ciężkim dniu jest 10 km za giżyckiem :rolleyes:

takie sztuczki :) Jak wiecie,drogi na mazurach są bardzo kręte i nie grzeszą super nowym asfaltem :) Ale bez przesady,jeśli nie jeździsz grubo ponad 100 km/h to dasz radę.A jest co zobaczyć nie tylko na jeziorach ale i wokół nich....polecam,znajdziesz tu dużo ciszy i spokoju.

Odnośnik do komentarza

Mogę śmiało polecić Hondę Wyszomirski w Siedlcach. Obsługa przy zakupie bardzo dobra, skuter dowieziony pod drzwi domu. Dodatkowe wyposażenie, akcesoria, ubiór, kask kupiłem również w salonie. Ceny jak najbardziej negocjowalne i na dobrym poziomie. Zadzwoń lub wyślij maila do Piotrka, a na pewno pomoże.

Odnośnik do komentarza

Witam, muszę przyznać rację, że obsługa w Siedlcach w salonie hondy jest wzorcowa ;)

Wniosek wyciągam tylko po rozmowie tel, ale sądzę, że się nie mylę.

Sprzedawca rzeczowy, bardzo miły i chętny do współpracy- ewentualna korzyść dla kupującego ;)

Aż miło do nich zadzwonić ;)

Natomiast salon Motoristy z Warszawy nawet nie raczył do mnie oddzwonić,wstyd :D

Odnośnik do komentarza
Ja miałem bardzo pozytywne odczucia z odwiedzenia "pięterka" w Honda-Plaza na Malowniczej 29a w W-wie. Sprzedawca miał informacje techniczne w małym paluszku, szybko dosłał mi mailem dodatkowe info, o które prosiłem kolejnego dnia. Wstępnie deklarował otwartość na negocjacje, jednak do poważnych negocjacji cenowych nie doszło (ze względu na negatywną ocenę "optyki" przez moją Ż.), więc tu się nie wypowiem.

Pozdrawiam,

Ja na malowniczej w wawie odnioslem srednie wrazenie odnosnie obslugi.

Natomiast na grochowskiej w autowitolinie pracuje calkiem mily gosc w dziale z moto.

Odnośnik do komentarza

A widzisz, to pewnie zależy jaki się trafi dzień - bo na Grochowie też byłem i akurat tam sprzedawca był raczej neutralny niż miły, a już na pewno nie był gadatliwy. A przez swoją "niegadatliwość" pewnie mniej miał szansę się wykazać szerszą wiedzą.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witajcie! No i stało się. Dzięki uprzejmości Pana Piotra z honda Wyszomirski siedlce (sciągnął do swojego salonu jedyny egzemplarz SW-T400 w Polsce z warszawy) miałem okazję obejrzeć nową hondę na żywo. ;)

Zacna i tyle, robi super wrażenie i stawiam całe stopy na ziemi(mam 165 cm wzrostu).

Wracając do tematu, salon hondy siedlce i jego pracownicy są godne polecenia.I to bez żadnego lukrowania. Jestem bardzo zadowolony z obsługi.Polecam i jestem pewien,że mimo iż mam honde 100 km od domu,sprzęt kupię właśnie w siedlcach... Pozdrawiam cezary

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witajcie.

SW-T400ABS to piękny skuter, ale cennikowe 30900 to sporo, a w Lublinie stoi poczciwa grafitowa FJS400D Silver Wing przeceniona z 25900 na 22500. !placz1

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Taki mały OT do zaufanego i zaprzyjaznionego serwisu z Lublina - pytałem całkiem niedawno o pewną część do FJS i niestety !happybth żadnej odpowiedzi nie otrzymałem , trochę przykro ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Taki mały OT do zaufanego i zaprzyjaznionego serwisu z Lublina - pytałem całkiem niedawno o pewną część do FJS i niestety !OK  żadnej odpowiedzi nie otrzymałem , trochę przykro ...

A gdzie wysłałeś zapytanie?:P

Jeżeli chodzi o Dział Części w LCM SOKÓŁ to moich czterech pracowników codziennie odpowiada na zapytania telefoniczne (0817464076) i mailowe info@sokol.lublin.pl

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Taki mały OT do zaufanego i zaprzyjaznionego serwisu z Lublina - pytałem całkiem niedawno o pewną część do FJS i niestety :)  żadnej odpowiedzi nie otrzymałem , trochę przykro ...

A gdzie wysłałeś zapytanie?:)

Jeżeli chodzi o Dział Części w LCM SOKÓŁ to moich czterech pracowników codziennie odpowiada na zapytania telefoniczne (0817464076) i mailowe info@sokol.lublin.pl

Mail'a wysłałem na podany adres , ale widocznie coś nie poszło na łączach whistwhist !OK , mimo to dzięki za odpowiedz :(

Odnośnik do komentarza
Witajcie! No i stało się. Dzięki uprzejmości Pana Piotra z  honda Wyszomirski siedlce (sciągnął do swojego salonu jedyny egzemplarz SW-T400 w Polsce z warszawy) miałem okazję obejrzeć nową hondę na żywo. ;)

Zacna i tyle, robi super wrażenie i stawiam całe stopy na ziemi(mam 165 cm wzrostu).

Wracając do tematu, salon hondy siedlce i jego pracownicy są godne polecenia.I to bez żadnego lukrowania. Jestem bardzo zadowolony z obsługi.Polecam i jestem pewien,że mimo iż mam honde 100 km od domu,sprzęt kupię właśnie w siedlcach... Pozdrawiam cezary

Ja wiedziałem, że tak będzie tzn. będzie Pan zadowolony ;) Jak mam czas, to lubię podjechać do salonu w Siedlcach i pogadać o motorach lub samochodach. Po nowym roku skoczę zobaczyć SW o ile wcześniej nie pojedzie w świat.

Odnośnik do komentarza

Ja wiedziałem, że tak będzie tzn. będzie Pan zadowolony !OKK

Witam, hehe na Pana to trzeba mieć wygląd i pieniądze :( a tak poważnie to jesteśmy na jednym forum i chyba dużo lepiej jest pisać po imieniu lub użyć nicka. Zawsze to przyjemniej i dużo wygodniej :(:)

A wracając do tematu, faktycznie mogę każdemu polecić salon honda wyszomirski siedlce :(

pozdrawiam cezary

Odnośnik do komentarza

OT: Będzie Pan zadowolony, małżonka też będzie zadowolona... - Kabaret Moralnego Niepokoju - Na budowie :(

Zdecydowałeś się na to SW?

Pzdr.

Adam

Odnośnik do komentarza

Tak ,ale kupię dopiero za rok..Najpierw wyprawa latem do szwajcarii na 3 tygodnie.. :(

No chyba, że do tego czasu bedzie SW 600 GT to wtedy popatrzę i pomyślę, wszystko zależy od ceny. :(

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...