Skocz do zawartości
Forum Burgmania

POMOC - PRACA


Jordan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Witam wszystkich, co mnie znają i tych co jeszcze nie ale może się poznamy

W związku z kryzysem napędzonym medialnie i nie tylko chciałem poprosić o pomoc, ponieważ kończące się „oszczędności ze skarpety” zaciskają mi pętlę na karku a po redukcji etatów w ostatniej firmie i zwolnieniu mnie, nie mogę znaleźć pracy już prawie 8 miesięcy. Szukam dzień w dzień ale zawsze ktoś ma coś do powiedzenia i jest jakieś „ale”.

Wychodzę z założenia że przyjaciele i znajomi nie są jedynie od klepania po ramieniu ale by mogli w jakiś sposób pomóc. Przynajmniej ja staram się taki być i pomagać gdy mogę.

Przechodząc do sedna chciałem się zwrócić do osób które mogłyby pomóc mi w znalezieniu pracy (bezpośrednio przez nich bądź przez ich znajomych itd.). Sprawa jest poważna bo jak się skończą mi pieniądze (a stanie się to w niedługim czasie) to nie będę miał na opłacanie rat i bank zabierze mi skuter i nie tylko. Zacisnąłem wszystko do maksimum ale niestety to nie jest rozwiązaniem nie mając pracy.

Proszę o odpowiedzi na PM tak by temat nie ciągnął się bezpośrednio na forum. Szczegóły również opisze na PM osobom które się odezwą.PRACA W WARSZAWIE

Odnośnie pozwolenia na zamieszczenie tekstu to dostałem go od Artixa. Jeżeli coś ulegnie zmianie i będę miał prace napisze w temacie tak by ktoś niepotrzebnie nie szukał.

Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...