Skocz do zawartości
Forum Burgmania

MTOMIKOłAJ WROCłAW 6.12.2009


BiG Z

Rekomendowane odpowiedzi

WITAJCIE! Mam pytanie czy coś wiecie nt. spotkania 6 grudnia we Wrocławiu przy katedrze Marii Magdaleny o 11.?jakis ogolny zarys spotkania i czy bedziecie:).Impreza ma charakter ogólnopolski więc myślę że będziecie:).Dajcie znać kto ma zamiar:).Oby pogoda była łaskawa:). szerokości dla wszystkich forumowiczów :lol:

Odnośnik do komentarza

To już grudzień? Ależ ten czas leci! Ja się w tym roku zamelduję jak nic innego nie wypadnie nieprzewidzianego... Mam nadzieję, że strój mikołaja nie jest obowiązkowy i 50ccm też może być? Ktoś wie jaka planowana trasa i prędkości? Cukierki brać, tylko dla siebie czy dla siebie + dla dzieciaków jakichś? !piwko

Odnośnik do komentarza

o cukierkach sie dowiedzialem ze dla dzieciakow trzeba cos miec:).misioooo bądź koniecznie!ja nawet w pracy sie zamienilem zeby byc!i przyjedz na czym chcesz byle mialo dwa kolka i nie bylo rowerem:).Mysle ze predkosci zawrotnych nie bedzie chocby dlatego ze sporo ludzi ma byc podobno. Dowiedzialem sie co nie co i po mszy rozdajemy cukierki i na miejscu jest dla nas jakas kawa i herbata zeby nie pozamarzac:) a potem na orle gniazdo na lotnisko.Jak cos wypatruj czarnego x maxa z leovincem:).Pogadamy...pozdrawiam serdecznie !piwko

Odnośnik do komentarza

no to git. to trzymam za slowo i postaraj sie. mysle ze warto sie oderwac od codziennosci i troche inaczej spedzic czas:)oby tylko pogoda dopisala.dzieki bardzo za linka. zdjecia bardzo fajne. co do szczegolow pisz do mnie w razie co na mail.skontaktujemy sie telefonicznie.pozdrawiam i do zobaczenia :lol:

Odnośnik do komentarza

Strój mikołajowy zakupiony. W Realu w CH Korona są po 9,90pln kompletne (broda, spodnie, kurtawka, pasek i czapka).

Jak wygląda plan? Gdzie start/zbiórka, którędy potem etc?

Odnośnik do komentarza

"Witam

Serdecznie zapraszamy na spotkanie MOTOMIKOŁAJI, które to odbędzie się 06.12.2009 o godz. 11.00 tradycyjnie przy Katedrze Marii Magdaleny ul. Szewska we Wrocławiu.

Wszyscy motocykliści przywieźcie po trochę cukierków. Cukierachy będziemy rozdawac tylko grzecznym nie koniecznie dzieciom, ale im w szczególności, w Rynku i jego okolicach. W Katedrze po mszy św będą rozdawane paczki ubogim dzieciom, na które zbieramy wraz z księdzem Bogdanem datki pieniężne, słodycze i owoce.

W trakcie imprezy będziemy zbierać po 20 zł od uczestników na organizację Gangu Mikołaja w 2010r. Za część pieniędzy zostani zostaną wykonane naklejki okolicznościowe a reszta na paczki dla dzieci i potrzebujących.

W czasie trwania Mikołajowiska gorące napoje dla motyocyklistów za FREE. Na imprezie BARDZO mile widziane przebrania w strój MIKOŁAJA ( po 10,00 zł w praktikerze ).

ZAPRASZAMY motocykle, trajki i skutery, dużych, małych, młodych, starych, wszystkich chętnych zobaczenia uśmiechu dziecka.

W ubiegłym roku było Nas ok 370 motocykli, może w tym roku uda nam się zwiększyć ilość mikołaji na moto.

ZAPRASZAMY ks. Bogdan, Grabasz 605316311, czacha 696853193"

Post skopiowany ze strony www.czachowisko.com

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przedstawiciele PES dołączą z Poznania.

Sorka nie dojedziemy, w ostatniej chwili zmiana planów i wybraliśmy trochę bliżej - jedziemy do Bydgoszczy.

Udanej imprezki dla Wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Przedstawiciele PES dołączą z Poznania.

No to Panowie obowiązkowo przystanek w Trzebnicy na popas !w00t Dajcie znać kiedy i ile osób będzie !yeah

Odnośnik do komentarza

Za to ty uciekłeś przed 13 kilka minut, a wyjazd przełożono z 13:30 na 13:00 :lol: Przejazd przez miasto był fajny - kierownicy 4oo byli albo wystraszeni albo z bananem na twarzy machali - nie ma to jak być sprawcą uśmiechu u kogoś innego - od razu banan u mnie się poszerza !happybth

Mnie niestety drobna awaria dopadła - gaźnik pełen wody, do Orlego nie dotarłem, ale do domu wróciłem jakoś :/ Teraz 2oo w serwisie na przeglądzie + wymiana klocków, płynów, filtra i czyszczenie gruntowne gaźnika - jutro odbieram i dalej bzykam odkurzaczem! Zapowiadane -10 na weekend jakoś mnie nie przeraża ;P

Odnośnik do komentarza

misioooo Ty to wariat jestes.Nie chcialbym byc Twoim kymco !happybth .Wychodzi na to ze bylem ostatni ktorym Cie widzial na trasie z zyjacym sprzetem!co by nie bylo wspolczuje. Przyznam sie szczerze ze sam szybko sie zawinalem z orlego gniazda.Gdybym wracal ta sama trasa to bym Cie zauwazyl...Co do mnie to wczoraj jechalem do sulistrowic i powiem Ci ze niewesolo bylo.juz troche mam stracha na taka pogode...pozdrawiam no i szerokosci <_<

Odnośnik do komentarza

Sprzet zyje - po prostu zazyl kapieli malej <_< BigZ inne predkosci i inne "wrazenia" z jazdy w niskich temperaturach... Maila sprawdz i jakiegos sesemesa posc abym numer mial Twoj.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...