Skocz do zawartości
Forum Burgmania

MIKOŁAJE NA MOTO ŚLĄSK 2009


Gość obal

Rekomendowane odpowiedzi

Informujemy o organizowaniu przez Motocyklistów z terenu woj.Śląskiego kolejnej imprezy na rzecz dzieci z Domów Dziecka pod tytułem: :lol:Mikołaje na Moto-Śląsk 2009”. :D

slide_2.jpgslide_4.jpg

Impreza ta odbędzie się 06.12.2009 na terenie naszego województwa. Pierwsza tego typu impreza odbyła się w zeszłym roku i objęła siedem Domów Dziecka.: Bytom ul. Wrocławska 46, Zabrze ul.Park Hutniczy 15, Ruda Śląska ul.Broniewskiego 8, Świętochłowice ul.Nowotki 3, Chorzów ul. Siemianowicka 58, Katowice ul.Rybnicka 1 , Mysłowice ul.Żeromskiego2.

W tym roku podczas imprezy przewidujemy, oprócz naszych odwiedzin i prezentów zorganizować

dodatkowe atrakcje dla dzieci tym także w kilku Klubach Muzycznych. Staramy się też zintegrować młodzież szkół w w/w miastach i zaangażować do wspólnej akcji zbierania prezentów dla dzieci dając im jako wzór zeszłoroczną postawę młodzieży z I LO im .Adama Mickiewicza w Rudzie Śląskiej która czynnie wzięła udział.

Cieszymy się, że możemy poprzez swoją pasję i zamiłowanie do motocykli nieść przez to radość dzieciom. Organizacja zeszłorocznej jak i tegorocznej imprezy ma również na celu pokazanie prawdziwego oblicza Motocyklistów jako ludzi wrażliwych na cierpienia innych.

Tych najmłodszych i najbardziej bezbronnych-Dzieci, które nie mają szczęścia wychowywać się w wraz z rodzicami.

Mamy także nadzieje, że poprzez takie akcje więcej ludzi dostrzeże los Dzieci i nie pozwoli, aby trafiały do takich miejsc. Wierzymy, że każda taka następna akcja będzie dostarczała dzieciom nowych, niezapomnianych wrażeń. Pozwoli im poczuć się ważnym potrzebnym a przede wszystkim Kochanym. Nie bądźmy bezczynni nie stójmy z boku.

Nie jesteśmy w stanie sfinansować całej tej imprezy z składek złożonych przez naszych kolegów i koleżanki dla tego zwracamy się z serdeczną prośbą o wsparcie.

Pomoc przyjmiemy w każdej formie.

Przedsięwzięciu patronuje Stowarzyszenie Młodzi Aktywni, które upoważnione jest przez organizatorów akcji do podpisywania sponsoringu.

Nazwy osób oraz firm, które wspomogą w/w akcje zostaną wymienione na stronie:

Szczegóły :

www.mikolajenamoto.punktmiasta.pl

Adres, na który można przesyłać pieniądze:

Stowarzyszenie Młodzi Aktywni

Lukas Bank rachunek nr 85 1940 1076 3036 4262 0003 0000

Dopisek "Mikołaje na Moto-Śląsk 2009"

Dziękujemy w imieniu dzieci - Śląscy MOtOcykliści

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...