Skocz do zawartości
Forum Burgmania

blokady


Gość adamj5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

A gdzie dzien dobry :lol: to po pierwsze.

Po drugie jak zauwazyles maxi skutery to skutery o pojemnosciach wiekszych niz 50 ccm, info na twoje pytanie jak juz zostalo powiedziane znajdziesz na innych forach. Tu informacji takich jak odblokowanie, stawianie na gume, czy palenie kapcia, nie znajdziesz, bo sa tez w zlym tonie.

ps.

nie ten dzial

nie ten skuter

i 2 razy to samo to juz przesada

to forum to nie jest smietnik

Odnośnik do komentarza

Witam...

Co ten nasz kolega Artix dzi? taki podminowany??

W "Bieszczadach" stwierdziłe? że Ci co na wypadzie nie byli to "głupie....", a tu młodszego kolege "j....sz".

Tak bardzo poniedziałków nie lubisz czy nowego prezydenta nie cierpisz?? :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Popieram reakcje Artixa.

Wypada się przywitać, pomy?leć gdzie umie?cić w?tek a pozatym kiedy mam czytać słowotoki bez znaków interpunkcyjnych odrazu jestem jako? Ľle ustosunkowany do autora!

Co do pytania to proponuje szukać pomocy na stronach skierowanych typowo pod 50- tki i wsród użytkowników preferuj?cych tuningowanie małych skuterów.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Prezydent to swoja droga powoduje u mnie drazliwosc, ale kultura jest kultura i nie znosze jak ktos wypala z debilnym pytaniem. Maxi nie maja blokad wiec nie wiedze sensu ciagniecia tematu. Najwieksza zaleta tego forum jest wlasnie brak napalonej dzieciarni i niech tak zostanie, nawet jak bym to ja mial byc ten zly. :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja i tak dziwię się, że tak mało pojawiło się młodych "napaleńców" na naszym forum.

Padło przecież "jedyne słuszne" forum na "kanarkowym portalu" !winkiss

"portal" też ledwo zipie od dłuższego czasu !w00t

pzdr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...