Skocz do zawartości
Forum Burgmania

IV Zlot Bieszczady 2010


pilot

Rekomendowane odpowiedzi

Termin 6.05.2010-9.05.2010.

Zlotu jak mówiłem nie będzie ale ze względu na liczne telefony no i posty zapraszam was na Spotkanie w Bieszczadach w tym samym terminie. Mam tylko prosbę aby kto ma zamiar wybrać się w Bieszczady wpisał się na listę a potwierdzenie przyjazdu złożył do 15 kwietnia.

Programu spotkania nie ma bo wszystko będziemy organizować na bieżąco na miejscu. Nie ograniczam liczby osób oraz sposobu dotarcia ważne abyscie tam dojechali.

Czekam na zapisy na PM

1) Orzech

2) Krzytro

3) valdi

4) zdun13m*

5) Ewik*

6) Wrzonio*

7) Krzyżówka

8) Półkrzyżówka

9) siemik

10) Qwaki

11) Kordian*

12) Zołza

13)

14) Lucjan73*

15) Karolina

16) Artix

17) Mamuśka*

18) Migu

19) Reno

20) Bożena

21) wojtekm1971

22) voy-ciach *

23) RobB.

24) Dragon

25) Grzesiek*

26) Adam*

27) Ela*

28) Wojtek O.*

29) Ola*

30) Krzysiek L.*

31) Wojtek G.*

32) Marucha P

33) dr.big

34) Leszek G.*

35) Drek

36) Małgosia

37) Janusz

Ile nas tak naprawdę przyjedzie na razie <_< czy ktoś jeszcze się zgłosi.

Podaję numer konta do wpłacania zaliczki:

KONTAKT BIS Robert Bezak i Jacek Wojtas

27 400 Ostrowiec Św. ul.Boernera 10

:48124050351111000055708818

z dopiskiem "Burgmania" oraz swoim Nickiem ( jaki jest na liście zgłoszeniowej) i potwierdzić PM do mnie że kasiora została wysłana. Ułatwi to nam weryfikację wpłat.

Konto zostało zmienione ze względu na zmianę Banku więc proszę o zmianę danych przy dokonywaniu wpłat.

Kwota zaliczki nie ograniczona ale nie mniej niż 100 pln od osoby :blink:

Skoro lista jest tak liczna postaram się stworzyć jakiś zarys tego co będziemy robić i gdzie się poruszać lecz ostateczny wybór będzie należał do Was. Rodzaj imprez towarzyszących będzie zależny od uczestników więc kwota za nie będzie podana po ustaleniu ich rodzaju a one będą zależne od pogody i nastroju (czytać kasy) uczestników.

Dla przypomnienia strona ośrodka"Olimp"

A tak było w latach poprzednich dla tych co nie byli:

Rok 2009

Rok 2008

Rok 2007

A czy będzie lepiej czy gorzej zobaczymy na miejscu.

Jeśli są chętni na terminy przed i po spotkaniu aby sobie przedłużyć pobyt to proszę jak najszybciej przesłać na mój PM i podać termin i ilość osób.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pilot

    13

  • orzech

    12

  • Wrzonio

    9

  • helmutek76

    8

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
  • Klubowicze

Marku podaj nr konta, na które trzeba wpłacać pieniążki. My piszemy się na wariant 1 z zakwaterowaniem w ośrodku. Niestety z powodów czasowych tylko sam zjazd, bez zagranicznych wycieczek.

Ewik i Wrzonio

Odnośnik do komentarza

Fajnie.

W końcu będzie można obejzeć więcej niż 2 skutery w mojej okolicy.

Zgłaszał się nie będę. Rzut beretem mam do Ustrzyk.

Raczej pokażę się żeby obserwować niż uczestniczyć.

Jestem początkujący i wiele brakuje żeby dorównać starym wyjadaczom.

Zapraszam w moje strony. Tutaj prawie nikt nie ma pojęcia, że istnieje cos takiego jak duży skuter.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Fajnie.

W końcu będzie można obejzeć więcej niż 2 skutery w mojej okolicy.

Zgłaszał się nie będę. Rzut beretem mam do Ustrzyk.

Raczej pokażę się żeby obserwować niż uczestniczyć.

Jestem początkujący i wiele brakuje żeby dorównać starym wyjadaczom.

Zapraszam w moje strony. Tutaj prawie nikt nie ma pojęcia, że istnieje cos takiego jak duży skuter.

Pozdrawiam

To nie chodzi o obserwowanie tylko o uczestnictwo, a każdy był kiedyś początkującym i kiedyś był pierwszy raz i nie chodzi o dorównywanie, ale o wspólną zabawę i integrację. Także nie obserwuj tylko dołącz.

Odnośnik do komentarza

No jak zwykle zapowiada się ciekawie...nawet bardzo :) .

Ale mam tylko jedno pytanie: piszesz o przejeździe trasą transfogarską, ale z tego co wiem jest ona zamknięta z reguły aż do 30 czerwca, ze względu na zalegający tam śnieg! Więc w maju raczej też należało by ja ominąć?!

Pozdrawiam

RobB. !sciana

Odnośnik do komentarza
No jak zwykle zapowiada się ciekawie...nawet bardzo :D .

Ale mam tylko jedno pytanie: piszesz o przejeździe trasą transfogarską, ale z tego co wiem jest ona zamknięta z reguły aż do 30 czerwca, ze względu na zalegający tam śnieg! Więc w maju raczej też należało by ja ominąć?!

Pozdrawiam

RobB. !sciana

Robert masz racje dlatego zanim wyjedziemy będzie zrobiony wywiad czy można przejechać Transfagorską. W 2009 trasa ta była otwarta wcześniej to i w tym roku może to zrobią.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witaj Marku!

Witajcie Wszyscy!

Nadszedł czas, aby pomyśleć o wypoczynku.

Chciałbym uczestniczyć w tej zacnej imprezie i to najchętniej od 1 maja (wyjazd na Ukrainę) i oczywiście Bieszczadzki Zlot w wersji All Inclusive (w domkach ośrodka).

Marku wiesz oczywiście, że chęci to jedno, a możliwości techniczne to drugie, ale Gosia co roku fruwa na jakieś wyspy, a ja spędzam "urlop" na Smugach, więc nadszedł czas zmian i tym razem to ona popilnuje (mam nadzieję) naszego stada zwierząt.

Dopisz mnie zatem do listy.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka.Po negocjacjach w pracy z przełożonym dostałem na 99.9% wolne,więc proszę o dopisanie mnie do listy uczestników w dniach od 06.05 - 09.05.2010r.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

W związku z brakiem zainteresowania Zlotem Bieszczady 2010 chciałbym przeprosić wszystkie osoby które dotychczas zgłosiły się aby w nim uczestniczyć ale przy tak małej ilości osób organizacja jego jak to ładnie napisał NAGATO nie ma sensu ( i tu mu przyznaję racje). Ja niestety nie mogę już czekać dłużej na zgłoszenia ponieważ mam też w planach inne imprezy które mogą przeszkodzić mi w organizacji zlotu w Bieszczadach a ilość osób jest tak mała że nie ma co się okłamywać aby ilość osób chętnych na udział się zmieniła.

Ja w kilku słowach chciałbym podziękować wszystkim dotychczasowym uczestnikom poprzednich zlotów i spotkań że zaszczycili zlot swoją obecnością i spędzili ze mną kilka miłych dni naprawdę było mi miło. Mam nadzieje że będzie jeszcze kiedyś okazja spotkać się jeszcze w Bieszczadach.

PS. Prośba do adminów aby zamknęli temat i wymazali Bieszczady 2010 z kalendarza imprez.

Pozdrawiam Wszystkich PILOT, Smoczyca i Jamochłony.

Zloty w Bieszczadach zostały tylko wspomnieniem.

Odnośnik do komentarza
Naprawdę mi przykro że zawiodłem was i Zlot w Bieszczadach się nie odbędzie.

Chyba sobie żartujesz !! to nie twoja wina chłopie :D

A swoją drogą wielka szkoda, tak liczyłem na ten wyjazd :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Ja niestety nie mogę już czekać dłużej na zgłoszenia ponieważ mam też w planach inne imprezy które mogą przeszkodzić mi w organizacji zlotu w Bieszczadach a ilość osób jest tak mała że nie ma co się okłamywać aby ilość osób chętnych na udział się zmieniła.

.

Pilot, nie wiem czy tylko ja, ale odniosłem wrażenie jakbyś się obraził... (tylko na kogo? :D ) tym bardziej, że skasowałeś cały tekst odnośnie zlotu ;) .

Przede wszystkim musisz pamiętać, że lista dziś ma tyle osób a za miesiąc, dwa może mieć 3 X tyle wpisów. Poza tym są to tylko wstępne deklaracje- podobnie jak ze zlotem Burgmanii, gdzie zawsze ostateczna ilość osób pozostaje praktycznie do końca zagadką. Należy oddać sprawiedliwość, że wielu z nas nie jest w stanie z takim wyprzedzeniem zaplanowować urlopu... ot, takie czasy.

Inaczej- ile osób musi być w 100% zadeklarowanych aby impreza w Bieszczadach mogła się odbyć (była rentowna?)? Nigdy wcześniej nie było to jasno określone.

Aha, dla mnie termin imprezy okazał się niestety nie do zaakceptowania ponieważ akurat w ten weekend mam komunie młodszej córki. :D Mimo wszystko zostawała ewentualnie opcja przyjazdu 6, 7 , którą poważnie brałem pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Temat pozostawiony sam sobie umarl i nie ma sie czemu dziwic :D

Pilot, cos latwo sie poddajesz, niepodobne to do Ciebie. Ja tam Bieszczady w planach mam i nie przyjmuje do wiadomosci braku zlotu :D

Jest pare osob ktore wybieraja sie ale jeszcze nie wpisaly sie na liste, daj im szanse. ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A tak pięknie zapowiadał się początek wiosny :D

Szkoda, jednak w razie zmiany decyzji zjawię się na pewno.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ehh..ja z powodu zaległości na forum dopiero teraz zobaczyłam temat i już chciałam sobie zaplanować weekend majowy w Bieszczadach, a tu doczytałam że... już odwołany. :D

Odnośnik do komentarza
Gość deleted1

Pilot nie przesadzaj!! Bez ekstramalnych przeżyć i tak warto się spotkać. Może po prostu zrobić zlot/spotkanie po kosztach noclegu i żarcia na grila. Każdy wie za co płaci a Ty/Wy nie macie tylu zmartwień. Rajd możemy sobie zrobić za darmo dla tylu 2oo ile się zjedzie!! Kiełbasę każdy kupi sobie sam albo robi się zrzutkę, gdyby był dostępny grill to robimy zrzutę na karczek, alko we własnym zakresie i i tak bedzie fajnie. Pomysl, może warto...

Pozdrawiam

!winkiss :D

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy dobrze pamiętam ale termin zgłaszania uczestnictwa mijał jakoś w marcu ? !yeah Pilot może wyznacz jakiś ostateczny termin połączony z wpłatą zaliczki i w tedy się zobaczy ile naprawde osób jest zdecydowanych. Nie ma co ukrywać w miom domowym kalendarzu mam wpisane Bieszczady (jeszcze nigdy tam nie byłem). Naprawde czasem trudno zaplanować coś z takim dużym wyprzedzeniem. Proszę przemyśl jeszcze raz temat :D bo 6 maja mam urodziny i ten wyjazd to najlepszy prezent dla mnie.

Mam nadzieje że decyzja o odwołaniu zlotu to tylko "ściema" która ma na celu zmobilizowanie wszystkich chętnych !winkiss

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Należy oddać sprawiedliwość, że wielu z nas nie jest w stanie z takim wyprzedzeniem zaplanowować urlopu... ot, takie czasy.

Może to wszystko po prostu przez to, że niby wielu nie jest w stanie zaplanować urlopu z takim wyprzedzeniem, ale jednak jakoś na zlot "Burgmania" udało się to już ponad 100 osobom (mimo że zlot ten jest miesiąc później), a na zlot w Bieszczadach tylko 14stu?.. :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

ja już kase odłożyłem tylko na liste sie nie wpisałem chciałem zaliczyć pierwsze bieszczady a tu po zlocie

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Piloooooooooooooooooooooot.

Odezwij się bo pojadę tam do Ciebie i spuszcze Ci wpie............

Natychmiast proszę wznawiać Bieszczady.

PS> Jak nie będzie Bieszczad zwalimy Ci się wszyscy do Krakowa - wybieraj.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Co to znaczy nie ma zlotu w Bieszczadach? !winkiss

Bieszczady musza być i to w tym roku!! :(

A tak poważnie, koleżeństwo zaspało zajmując się biadoleniem na temat zimy a nie mysląc o tym co nas czeka na wiosnę i w lecie. Próbowałem temat wskrzesić w styczniu ale coś było bez odzewu. Marku daj nowy rozsądny termin deadline (tak abyś mogł coś zorganizować) i zobaczymy.

A Nagatao niech się tak nie cieszy po cichu !yeah , że miał rację.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...