Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ranger 250 - co to takiego?


GrzechoCnik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Zauważyłem taką aukcję ponieważ zastanawiam się nad 250-tką

Ranger 250 na alledrogo

Całkiem niedrogi, duże koła 13" i wyposażenie gratis.

Tylko czy się nie rozsypie po jednej wycieczce? No i gdzie to serwisować?

Nie pytam już o części zamienne - ale może pasują od innych marek.

pzdr

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem to jest Linhai ale moge sie mylic. Ja bym sie w to nie pakowal poszukaj uzywanego markowego sprzeta, raz bedziesz mial wieksza sznse ze w sezonie pojezdzisz a nie stracisz czasu w warsztatach, dwa przy sprzedazy nie stracisz majatku.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Nie pytam już o części zamienne - ale może pasują od innych marek.

... od innych chińskich... mogą ale nie muszą !sciana

Opis w pełni oddaje profesjonalizm sprzedawcy:

"Ekstrawagancko motor o pojemności 250ccm, chłodzony wodą, stylizowany na Honde."

A tak poważnie jest to poprostu kolejna kopia Hondy Forzy poprzedniej generacji w wydaniu made in CHRL.

Odnośnik do komentarza

O ile wogóle da się go potem sprzedać. Ja dwa razy wywaliłem się na motorze - w czasie kursu na prawo jazdy A - jeżdżąc na Lingjangu czy jak on się tam zwał. Niby jechało się normalnie a tu nagle ni z gruchy ni z pietruchy leżysz - chociaż dałbym głowę, że błędu nie popełniłem. Jeździłem dużu przed kursem, po kursie na sprzęcie w różnym stanie techn. ale wywalałem się tylko na tamtym motorze made in China - a taki ładny był !NOT

Odnośnik do komentarza

za 6200 nie kupisz nic nowego to fakt , ale ryzyko zakupu takiego skuta jest naprawde ogromne , moj kolega tym handlowal i mial w ofercie jakies chinole o poj.125 , 150 i wlasnie taka 250 tylko pod inna nazwa, widzialem toto z bliska - czlowieku masakra , spasowanie fatalne, jakosc plastikow na pozomie pileczki ping-pongowej rodem z PRL , sinik pracowal tak ,że chcialem pod niego podstawic miske zeby czesci nie pogubic, na koniec dodam że po roku stania w sklepie nikt go nie kupil , kolega nie mogl go zwrocic importerowi wiec go zarejestrowal (tez nie bez problemow) i chcial nim sam troche posmigac no i na checiach sie skonczylo.

Pierwsza jazda do Wawy przejazd przez torowisko kolejowe i na torowisku zostala cala czasza z lampą !

Nie mam czasu więcej pisac o tym wynalazku ale daj sobie spokoj.

pozdr

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie kupuj chińszczyzny. Za te pieniądze kupisz np. Majesty 250 około 2003 roku która przy tym badziewiu będzie wyglądała jak nowa, długo będziesz się nią cieszył i nie stracisz zbyt dużo przy odsprzedaży.

Odnośnik do komentarza

Mrozu optymista duzy z Ciebie za 6200 YP-kie z 2003 ciezko bedzie znalesc w przyzwoitym stanie. Ale 2002 powinno sie udac, jeszcze jest Piaggio X9 z 250cm powinien byc tanszy od YP

Odnośnik do komentarza
raptem rok różnicy !scooter

możesz też Madisona kupić, niektóre modele mają silniki od Yamahy a inne od Piaggio.

Jak chcesz to mogę Ci mojego sprzedać a ja przesiądę sie na większy !scooter

http://www.burgmania.net/index.php?go=malaguti

Akurat tutaj ten rok miał znaczenie, bo roczniki 2003 były przed i po delikatnym liftingu i te już po mają dużo ładniejsze zegary, tylna lampa ma ładnejszy klosz, masz termometr, wskaźnik ładowania.

Odnośnik do komentarza

"Piekny" chinczyk. Jest chlodno i zima idzie. Ceny teraz nienajgorsze. Kup sobie cos sprawdzonej marki. Po Kymco, ktory jeździl dobrze chinczyk moze byc drogim rozczarowaniem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Po pierwsze to dzięki wszystkim za ostrzeżenia.

Rzeczywiście z chińczykami jest różnie. Nie napalam się zbytnio na ten konkretny model ani jeszcze nie jestem w 100% przekonany, że powinienem zmienić swój obecny. Ale porozglądać się nie zaszkodzi. Potraktowałem to jako ciekawostkę.

Co do !scooter to dowiedziałem się, że silnik ma od Hondy Helix a karoserię stylizowaną na Hondę Reflex. No i nawet ktoś prawdopodobnie przejechał nim już kilkanaście tys km bez awarii. Serwis gwarancyjny jest niestety tylko u sprzedawcy. No i nie znam nazwy producenta.

pzdr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...