Skocz do zawartości
Forum Burgmania

jest nas coraz mniej....


Misiek_500V

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry, ze pisze o innym odlamie braci motocyklowej a mianowicie wlasciceli scigaczy.

Moj znajomy i MackaStepola wyjechal na ostatnia podroz na swojej zielonej Kawie

Darek vel "Łysy" zmarł tak jak chciał, na motocyklu.

osierocił dwójkę dzieci. Wbił się w golfa, który nie ust?pił mu pierwszeństwa bo nie zdawał sobie sprawy , że Piotr jedzie z prędko?ci? 200km/h na swojej ZX9R

Jeszcze zginal Wojtek z Bydgoszczy.... 26 lat....

Tragiczny dzien....

[']['][']'][']

:lol::D:D:lol::D

Odnośnik do komentarza

Niestety przykre to ....ale nie pochwalajmy też braku wyobraĽni z Naszej strony tzn. dwókołowców ... 200km to ciut przy dużo jak na Nasz kraj i Nasze obyczaje ... wiecie o co chodzi odwieczna walka - ulica jest moja i muszę być pierwszy - to jest dewiza Polaków.

Musimy uważać na siebie i / za innych smutna rzeczywisto?ć.

Odnośnik do komentarza

[*] [*] [*]

smutna tragedia.....

tylko jak ktorego? dnia otarły się o mnie dwa motocykle(jechałem wieczorem w w-wie może 90km/h) przy pewnie 180-200km/h-to też nie zadawałem sobie sprawy....

mały ruch i bym nie pisał tego postu...

Odnośnik do komentarza

Każda ?mierć to tragedia , ale jezeli kto? jedzie z tak dużymi prędko?ciami musi my?leć za siebie ale przede wszystkim za innych. Nawet ci którzy wymusili pierwszeństo nie zdawali sobie sprawy z jak? prędko?ci? poruszał się motocykl.

To my na swoich maszynach musimy mieć więcej wyobraĽni, bo mała satysfakcja, z tego że miałem pierwszeństwo jak to my giniemy, a przy odrobinie szczę?cia :lol: .

Powtórzę jeszcze raz WIĘCEJ WYOBRA?NI bez względu na kolor skóry pojazd czy pochodzenie.

A dla wszystkich oby każdny z nas o własnych siłach powrócił do domu z wyjazdu.

Odnośnik do komentarza

No niestety smutne...

Mówisz, że chciał zgin?ć na motocyklu? Ja tam nie wiem czy wogóle chciał...

200km/h to prędko?ć gdzie jeste? bardzo dalego a nagle bardzo blisko i kto? kto wyjeżdża z bocznej uliczki może to ocenić, że tak szybko się nie zbliżysz i on zd?ży...kto mógłby pomy?leć, że kto? jedzie z tak? prędko?ci?...

Odnośnik do komentarza

[']['][']

|wieczki zapalam.....

ale nie zazdroszczę także kierowcy który wymusił prawo pierwszeństwa. Nie bronię ani nie ganię ty nikogo, ale to nic przyjemnego żyć ze ?wiadomo?ci? iż przyczyniło się do ?mierci człowieka

[']['][']

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...