Skocz do zawartości
Forum Burgmania

burgman 400


Enek

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie jakie modele burgich(400)wychodzily w jakich latach?

przymierzam sie do zmiany majki na cos wiekszego.

Jezeli ktos moze mnie troszke poinformowac tez jakie byly zmiany w danych modelach-nie chodzi mi o wyglad zewnetrzny bo to znajde na foto ale bardziej co ulepszyli producenci w nowszych wersjach.

dzieki z gory za podpowiedzi i pozdro

Odnośnik do komentarza

Jezeli ktos  moze mnie troszke poinformowac tez jakie byly zmiany w danych modelach-nie chodzi mi o wyglad zewnetrzny bo to znajde na foto ale bardziej co ulepszyli producenci w nowszych wersjach.

dzieki z gory za podpowiedzi i pozdro

Spokojnie jak znajdę trochę czasu to poszukam Tobie wszystkiego czego potrzebujesz w starszych tematach na Forum. B)B)

Odnośnik do komentarza
Potocznie o modelach 1998 (250- 400) 1999, 2000 i 2001>do lipca mówi się K1, jednak technicznie powinno się je oznaczać tak:

1999 X

2000 Y

2001 K1

2002 K2

2003 K3

2004 K4

2005 K5

2006 K6

2007 K7

2008 K8

2009 K9

Czyli An 400 je?li wyprodukowany w 2000 roku powinien być oznaczany "Y".

voit wyjaśnił wiele linkiem pod pierwszym klik. Niby jasne ale...

1. Co oznacza type "AU" - na tabliczce znamionowej (foto)? W klasyfikacji Burgmanów (powyżej) nie ma takiego oznaczenia.

27102009912.th.jpg

2. Czy na podstawie numeru seryjnego z tabliczki można coś więcej odczytać?

Odnośnik do komentarza

Dzieki za podpowiedzi:)

Z tego co widzeto co roku wychodzi nowe oznaczenie "K"

ale czy co roku cos sie zmienialo w nich poza oznaczeniem?

różnice wizualne widze miedzy K2 a K3 a K7

ktos sie orientuje czy poza zmienioną budą byly zmiane wewnetrzne np.pojemnosc zbiornika albo wielkosc lub ilosc schowkow itp.??????

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

O np zmieniana byla czcionka na licznikach, czy inne malowanie plastikow :D albo klapki w schowkach w inny sposob sie otwieraly

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko czy w orginale model K3 (2003r) i K4 (2004) przednia tracza hamulocowa jest wentylowana (z dziurkami) czy plena?

Dodatkow mam pytanko od ktorego miesiaca byla zmiana modelowa, bo np. w 4oo Opla auta opuszcajace fabryke w np wrzesniu 2009 sa juz rokiem modelowym 2010. Tak wiec jesli jest tak samo w Suzuki to teoretycznie mozna miec K4 wyprodukowanego w 2003.

I na koniec czy dobrze kojarze model K3 mial pomaranczowe kierunki a od modelu K4 zostaly wprowadzone przezroczyste lampy kierunkowskazow.

Odnośnik do komentarza

Pełna ale ma odbite jakiś kreski? nie wiem jak to się zwie... tu masz dobrą fotę przedniej tarczy My Webpage

Przed kupnem Burgmana szukałem informacji od kiedy były te nowsze i czym się różnią modele z białymi kierunkowskazami. Z tego co ustaliłem to są od modelu K6 i mają instalowany fabrycznie immobilaiser i zegary podświetlają się na zielono, a w starszych na pomarańczowo !scooter No i niby ja mam K6 z 2005r.

Odnośnik do komentarza
  • 4 lata później...

Przepraszam że odświeżam temat z 2009 roku. Ale od paru dni stałem się posiadaczem Burgmana 400 z 2005 roku :msn-wink: tak przynajmniej było w ogłoszeniu i papierach " dowodzie włoskim" i nie wiem jakim to cudem ale nie przyszło mi nawet na myśl że pomarańczowe kierunki na przodzie mogą świadczyć o modelu z 2004 roku U mnie są identyczne jak tu u kolegi wyżej kierunki pomarańczowe czy to znaczy że mam wersję K4 z 2004r ? :confused: Tylko jest w papierach burdel ? Czy kod VIN jest kodowany ? Chodzi mi czy da się coś z niego odczytać ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...