Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wypad na narty


krzytro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Chciałbym nieśmiało zaproponować mały wypadzik na narty.18 Grudnia wyjazd z Warszawy 20 powrót.W ramach wypadu wjazd na Kasprowy(oczywiście jak będzie śnieg)

Koszt pobytu to 50 zł, od osoby z wyżywieniem.Jak ktoś ma ochotę pojechać ,proszę o info na PM.Pozdrawiam wszystkich i zapraszam serdecznie.http://www.narty.l.pl/wiercioch/

Odnośnik do komentarza
07317x.jpgJak zdrowie dopisze, śniegu będzie pod dostatkiem to ja planuje wyjazd w góry na narty w dniach 13- 20 Grudnia. Może spotkamy się gdzieś tam na jakimś.2druga.gif2druga.gif2druga.gif !YES !piwko !TAZ !tut
Odnośnik do komentarza
Tak, oczywiście. Narty pakują do schowków, takie dmuchane a kijki i buty pod kanapę. :P

Plebanku, może nie którzy mają jakieś wielkie !scooter no co zazdrościsz !OKK

Ja w tym czasie powinienem być w okolicy, ale będę się nadawał jedynie na oglądanie i to w ciemnych okularach jeżeli ktoś mnie podrzuci pod stok whist

Odnośnik do komentarza

Oczywiście że nie problem.

Mało tego. Można pojechać skuterem pod stok z nartami! Tak, tak.

Pamiętam jak chyba Dr.Big zamieścił kiedyś fotkę BMW C1 z akcesoryjnym uchwytem do nart :D

Odnośnik do komentarza

Bylem,widzialem,skuter podjechal,ludziki sie przebraly,wpiely narty i smigaly caly dzien na bialym asfalcie,bylem takze na wyjezdzie gdzie narty byly do godzin poludniowych a pozniej odbywaly sie kapiele w morzu i na sloncu i to bylo w europie pare kilometrow za miedza

Odnośnik do komentarza
Bylem,widzialem,skuter podjechal,ludziki sie przebraly,wpiely narty i smigaly caly dzien na bialym asfalcie,bylem takze na wyjezdzie gdzie narty byly do godzin poludniowych a pozniej odbywaly sie kapiele w morzu i na sloncu i to bylo w europie pare kilometrow za miedza

A ja tam jeszcze nie byłem , pare kilometrów za miedzą ? ;)

Narty ( nie wodne ) i kąpiel w morzu ? :)

Gdzie to? :)

:)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Bylem,widzialem,skuter podjechal,ludziki sie przebraly,wpiely narty i smigaly caly dzien na bialym asfalcie,bylem takze na wyjezdzie gdzie narty byly do godzin poludniowych a pozniej odbywaly sie kapiele w morzu i na sloncu i to bylo w europie pare kilometrow za miedza

I ja jeszcze nic o tym nie wiem?A tak swoją drogą to chyba się ponapijamy w Zakopanem Mareczku?

Odnośnik do komentarza

Jest to mozliwe we Francji oraz Hiszpani.Impreze francuska obslugiwalem,hiszpanie tylko slyszalem od kolegow.Imprezy tego typu odbywaja sie na pozny koniec sezonu narciarskiego.Sa jeszcze imprezy o innym profilu np;do poludnia narty wczesnym wieczorem zajecia tenisowe,a pozniej jak kto ma jeszcze pare zajecia barowe-to jest mozliwe na koniec sezonu w 2 dolinach-Francja.W polsce mamy takze podobne mozliwosci"swieta gora"wieczorkiem termy,Zakopane.Bukowina Tatrzanska,Szaflary a barow mamy wszedzie dosc.Skuta z plecakiem i nartami spotkalem przy Paganeli to jest rejon narciarski na poludnie od Madonny a glowne miejscowosci to Andalo oraz Molveno z pieknym jeziorem.Region jest bardzo popularny wsrod motocyklistow.pozostalo czesc lekcji geografi proponuje przelozyc na inny termin

Odnośnik do komentarza
Taki tam film na przypomnienie że narty to fajny sport.

Jakoś nastała cisza w temacie.

Moje pytanie, czy w dniach 13-20 grudnia będzie ktoś w okolicach Zakopanego? śmigał na nartach

Marku i ja tak sobie planowałem wyjechac na narty w te same okolice lecz z przyczyn niezaleznych musze to przełozyc dopiero na styczen. Jak macie chec mozemy sie zorganizowac na styczen wieksza grupa i w jakies ciekawe miejsce. Mi samo zakopane nie odpowiada bo nie lubi tłoku jak na jarmarku ale zawsze miło sie wyrwac z domu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
http://www.youtube.com/watch?v=P_tW0CTUz9I

Taki tam film na przypomnienie że narty to fajny sport.

Jakoś nastała cisza w temacie.

Moje pytanie, czy w dniach 13-20 grudnia będzie ktoś w okolicach Zakopanego? śmigał na nartach. !sciana whist

Ja + dwoje dzieci,Antoniaczek + małżonka,Grzegorz 76,Wrzonio-narazie i czekamy na reszte chętnych whist

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zazdroszczę Wam, ale ja planuję narty dopiero w przyszłym roku. Mareczek,

ten filmik z Solden - cos pięknego, choć pewnie jakby zima dopisała, to na Kasprowym mielibyście tego namiastkę...napewno jednak nie w takiej skali.

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Zazdroszczę Wam, ale ja planuję narty dopiero w przyszłym roku. Mareczek,

Schlick.jpg

Śnieg był ale się skończył i z wyjazdu grudniowego „nici” :D czekam do stycznia. Może na początku stycznia będzie możliwość pośmigania w kraju a jak nie to jadę tam gdzie śnieg czeka na mnie. ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • Sympatycy

Nie otwieram nowego tematu bo ten jest jak najbardziej na czasie.

Dla informacji jestem teraz z rodzinką w Białce Tatrzańskiej, wczoraj warunki do jazdy na nartach były gorzej niż złe dziś jednak są prawie idealne.Świeciło słoneczko stok na Kotelnicy ośnieżony,teraz temperatura spadła do 9ciu stopni po niżej zera i wszystkie armatki śnieżne pracują na pełnej "parze".

Pozdrowienia z bez śnieżnych jak na razie gór.

Siemik z rodzinką

Odnośnik do komentarza

Grześ spokojnie tylko tam i bezpiecznie no i pilnuj Myszkę bo tłok na stoku zapewniony . Pozdrowienia dla całej Białki :D . No i jeszcze po śmiganiu to prosto do pokoju a nie do .... hi hi !happybth !happybth .

Odnośnik do komentarza
.....w Białce Tatrzańskiej, wczoraj warunki do jazdy na nartach były gorzej niż złe dziś jednak są prawie idealne.Świeciło słoneczko stok na Kotelnicy ośnieżony,teraz temperatura spadła do 9ciu stopni po niżej zera i wszystkie armatki śnieżne pracują na pełnej "parze".

Pozdrowienia z bez śnieżnych jak na razie gór....

W okresie przedświątecznym warunki w Białce były wręcz idealne i ilość narciarzy umiarkowana.

Siemik, musieliśmy się więc minąć.

Odnośnik do komentarza

Powrócę do tematu wyjazdu na deski jednośladem. W połowie lat 80-tych w marcu pojechałem ze Zgorzelca na narty CZ 350 do Szklarskiej Poręby. Motocykl objuczony sprzętem wyglądał dość egzotycznie, jazda na nartach wypadła rewelacyjnie, fantastyczny firn, przepiękna słoneczna pogoda i mało ludzi.

Jednak niezapomniany okazał się powrót podczas którego o mało nie starłem siekaczy z zimna i zmęczenia.

Pozdrawiam wszystkich zakręconych J.D.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...