Skocz do zawartości
Forum Burgmania

listopad 2009 w zach-pom


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

No i mamy już listopad pewnie już parę sprzętów za zimowało. Ale życie klubowe nie zasypia na zimę i tu mam pytanie czy ktoś też wybiera się w piątek (6-8 listopad) na spotkanie do Kątów Rybackich? Oczywiście moja skromna osoba już na 99% jedzie (jeszcze nad małżonką pracuje) szansa jest również że melmacie z żoną też jadą. :D

Odnośnik do komentarza

Marku powiedz Ewie, że ja powiedziałem Tobie, że masz powiedzieć Jej że ma jechać i już.

Pozdrawiam i zazdroszczę wyprawy J.D. :D !piwko !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

:D Ja niestety nie dam rady - w czwartek jadę do Stolycy 4oo i wracam do domku w niedzielę wieczorem.

Ale postaram się przyjechać do Ciebie Marek do roboty w końcu pochwalić się moim pojazdem (jeszcze nie wiem jak się wyrobię, ale najpewniej we wtorek - zadzwonię).

Odnośnik do komentarza

Witam z wieczora i co , co ja czytam Ewa nie daj się prosić , jestem całkowicie za Jacentym , Smigać nawet na czterech kółkach hi hi takim japońskim autem i się bawić . Marku trzymam kciuki Ewa napewno się podda i pojedzie !piwko !piwko !piwko :D .

Odnośnik do komentarza

My niestety nie jedziemy !piwko .We wtorek wyjeżdzamy i wracamy za tydzień.Miłej zabawy i do zobaczenia przy najbliższej okazji :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i pojechałem, wróciłem i jestem już w domu, było SUPER. Temperatura wachała się w granicach 1 do 5 stopni, ale i tak było warto.

katy.jpg

Odnośnik do komentarza
Spotkalem sie z Markiem na jego trasie powrotui moge powiedziec ze byl w takiej formie ze jeszcze z tys by zrobil,prawdziwy SKUTEROMANIAK

!TAZ !piwko

Potwierdzam, Marek to niezły twardziel !tut

Odnośnik do komentarza

No co tam , Chłopina do Ewy grzał , panowie i co najważniejsze czym śmigał !YES !TAZ . Marek szacun dla kolegi :D .

Ma Kolega odpowiedni !piwko to i nie pęka !tut .

Odnośnik do komentarza

Bilety zimy nie przewiduje. Moze go zatrzymac śnieg ale i to nie jestem pewien. Jazda do kątów to taki trening. Gdyby tak opony wyraźnie zimowe robili !scooter. Zreszta w Szczecinie zima trwa tydzien mniej wiecej. Ubrał sie już niezle a jeszcze sa rezerwy. Jak bedzie tak dalej ćwiczył to pojedziemy na Nordcap ....ale zimą. Ja te kolce znajde :D i w koncu kupie coś wiekszego. Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza

Dzionek piękny, to nakulało się troszkę kilometrów.Jak dla mnie to taką jesień jak dziś możemy mieć zawsze.

No i jeszcze wieczorkiem odwedził mnie kolega eMka.

EMka było mi bardzo miło poznać i zamienić kilka słów, no i dozobaczenia 6 w Gdyni

Odnośnik do komentarza

Poniewaz nie moze brakowac skutokmow w regionie to dokrecilem troche w niedziele. W Wolinie czarna chmura namowila mnie do zmiany kursu na Miedwie aby za krotko nie bylo. Pogoda wzorowa tylko szybko ciemno jest. Spacerek zaliczony jest. Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A ja w niedzielę przejechałem się z moim synem do NRD jak zwykle. Tzn. ja na dużym, on na małym. Piękna pogoda, piękna okolica i nawet za zimno nie było.

Bilety, dzięki. Kupiłem sobie ładowarkę do akumulatora w Lousie. Przydała się. !OK

ffc78662e3d095e7med.jpg

027b1c29fe9fe0acmed.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

ArtCho super wyprawa następny raz daj znać też się wybiorę.

Jak ktoś jeszcze nie zauważył na forum jest jeszcze raz aukcja kamizelka, można zamawiać i proszę się spieszyć.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jasne! <_< Jeśli tylko odpowiada Ci jazda z prędkością 50-60 km/h za miastem (tyle wyciąga mały). Jeśli będę sam coś planował to też dam znać. Tylko teraz najprędzej w grudniu...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...