Skocz do zawartości
Forum Burgmania

szlif


krzytro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Chciałem wszystkich powiadomić że Biała Dama już nie jest taka ładna,właśnie 2 godziny temu miałem dzwona na arkuszowej.Nie mogę wstawić zdjęć,ale wygląda nieciekawie.Ja zaraz jadę do ortopedy i na prześwietlenie bo już nie ruszam nogą i boli mnie biodro.Policja była,pan się przyznał a ja jakoś do siebie dojdę. <_<Wrzonio poproszę o nową kamizelkę L bo moja się już zepsuła !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • krzytro

    7

  • orzech

    4

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    3

  • Agnus

    3

Szybkiego pworotu do zdrowia dla ciebie i sprzęta !piwko

Ja dzis rano po zatrzymaniu sie na swiatlach przed rondem Waszyngtona, gdzie do hamowania wybralem pas suchego asfaltu i podparciu się noga natrafiłem na cos co przypominało niezłą slizgawkę. Chyba nie był to lód bo okolo 9:00 temperatura powietrza była zdecydowanie na plusie, być może jakiś olej, ale nie chce mysleć co by było gdybym na nim spróbował hamować (szczególnie, że przede mną stały juz inne samochody) ... Zaraz czeka mnie droga do domu i mam nadzieje, ze dotrę bez przeszkód. Po raz kolejny ten sam wniosek: trzeba być czujnym jak ważka :-)

Pozdr.

Pisklak

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Pisac mozesz, sezonu juz wiele nie zostalo, grunt zes caly a biala dama dostanie nowe ubranko na nowy sezon w nowym kolorku lub odnowionym na koszt slepego jelopa.

Zdrowka zycze przede wszystkim

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A widzisz gagatku !piwko

Chciałeś mnie pokonać w ilości kilometrów i Cię dopadło ;)

I tak miałeś już dosyć majki więc nie ma co płakać.

PS. Zamawiam przednią lampę !OK

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Krzytro, leć prześwietać gnaty bo to najważniejsze a sprzęt... hmm... nie ma tego złego- będzie nowy !piwko

Odnośnik do komentarza

Może nie będę oryginalny, ale mam nadzieję, że ze zdrowiem będzie wszystko OK! A skuter...szkoda pięknego białego lakieru, ale to tylko rzecz nabyta, a nowych nóg nie kupisz. Wierzę, że będzie OK!!! Serdeczne pozdrowienia dla Ciebie! 3mam kciuki !piwko

Odnośnik do komentarza

Żyć, żyjesz bo na forum piszesz,a po dzwonie od razu do mnie dzwoniłeś i to najważniejsze.

Życzę zdrówka i szybkiego wyleczenia kontuzji !piwko

Jeżeli chodzi o białą damę, no cóż, na nowy sezon będzie biały kawaler !OK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...