Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Myjnia samoobsługowa - Warszawa Centrum


Bierut

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie jak w temacie. Wiem, że jest "niebieski słoń" na Sikorskiego. I dalej coś na Ursynowie i Ostrobramskiej. Orientujecie się może czy jest jakaś na Mokotowie, Ochocie ?

Odnośnik do komentarza

Jest nowa myjka - nie pamiętam nazwy - na Radzymińskiej róg Bieżuńskiej po prawej stronie jadąc w kierunku Marek. W promocji 1 min = 1 PLN, raz tam myłem 400 i wrażenia ok. Strumień wody jest odchylony od osi lancy o ok. 30 stopni co ułatwia mycie zakamarków i podwozia. Dla mnie plusem jest licznik odliczający sekundy do końca kredytu a nie całe złotówki jak nm w "EHRLE"

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Jest nowa myjka - nie pamiętam nazwy - na Radzymińskiej róg Bieżuńskiej po prawej stronie jadąc w kierunku Marek. W promocji 1 min = 1 PLN, raz tam myłem 400 i wrażenia ok. Strumień wody jest odchylony od osi lancy o ok. 30 stopni co ułatwia mycie zakamarków i podwozia. Dla mnie plusem jest licznik odliczający sekundy do końca kredytu a nie całe złotówki jak nm w "EHRLE"

Pozdrawiam.

Ale Radzyminska to ani Mokotow ani Ochota! Czytajmy ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za informacje.

I to by było na tyle. !happybth Faktycznie blisko Centrum to tylko CH Reduta, potem na Conrada, no i Dolina Służewiecka i Ostrobramska. Mało tego jak na tak duże miasto. Swoją drogą niezły sposób na interes, tylko działka jest potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...