Skocz do zawartości
Forum Burgmania

La Burgman 400 by France ala La C1- ka


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Zawsze uważałem że, Francuzi lubi? być inni niż reszta ?wiata i że maj? swoje wizje ale jak zobaczyłem ich przeróbkę An 400 na wersje "zadaszon?" to rece mi opadły...

Image(051).jpg

Image(054).jpg

Moje pierwsze skojarzenia słowne z tym co zobaczyłem to: wiata, przystanek, szklarnia, An 400 ala C1 alejaja0fl.gif. Nie chcę nawet my?leć co się dzieje z tak? wersj? podczas silnego wiatru tak przy 120 km/h... że o widoczno?ci w czasie deszczu nie wspomne :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Czy oni tam przegladu technicznego zadnego nie maja, ktory takich idiotow usuwa z drog publicznych :D ???

Jedziesz na przegl?d z oryg. szyb? a po stempelku spowrotem zakładasz "szklarnie" i heja w miasto lansować się .... alejaja0fl.gif

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
:D Powiem wam ze wypas, jazda przystankiem to musi byc niezle doznanie, cholera ze tez wczesniej na to nie wpadlem, oryginalna wersja ja bym jeszcze zalozyl wycieraczke. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza

nono gdybym to ja co? takiego zrobił to dopiero było by zaskoczenie !V

Oczywi?cie ten przystanek w moim wykonaniu był by o wiele lepiej zrobiony. ;)

Osobi?cie pomysł mi się podoba. Widać kto? miał do?ć jeżdzenia i moknięcia. I na tyle odwagi żeby to wprowadzić w zycie. Znaj?c wła?ciwo?ci polikarbonów po połowie sezonu z przeĽroczysto?ci konstrukcji zrobi się mglisto?ć i dalsza jazda będzie po prostu zbyt niebezpieczna. Ale francuzom gratulujemy odwagi

:D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No cóż widocznie nie wystarczał im odpowiednik C1 robiony przez renault:

168_normal.jpg

A tak swoj? drog? to w Paryżu wiekszo?ć skuterów ma duze szyby , im większa tym lepsza, najlepiej Vespa z daszkiem ....

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mi osobi?cie podobne plany nie przeszkadzaj?...

Ale je?li kto? miałby się za taki "bajer" zabierać, to powinien to zrobić ZE SMAKIEM, a nie zrobić co?, co całkowicie pozbawi jego skuter wygl?du... Teraz wygl?da to BEZNADZIEJNIE a nie wydaje mi się, zeby wła?ciciel miał za zadanie oszpecić swój skuter...

Widziałem wiele wysokich szyb w Burgmanach wła?nie we francji i wiele z Nich było zrobione BARDZO fajnie z głow?... Tutaj go?c poszedł na łatwiznę i wzi?ł PLEXI(czy co? w tym stylu) troszkę podgi?ł pod wpływem ciepła i przykrecił na żywca...

Przypomina Mi się reklama Żywca, Tutaj mogliby?my własnie napisac "Prawie jak C1" !V ...

Pozdrówka, Kuba :angry:

Odnośnik do komentarza

to jest na prawde brzydkie ... ale troche chyba histeryzujecie ...

pamietac nalezy że tam .. w kraju żabojadów skutery nie s? przedmiotem takiego kultu jak u nas ... myjemy je, dbamy, serwisujemy zgodnie z okresami ...

tam to jest pojazd uzytkowy, nie wazne czy antek, czy ypka czy inna chojnia ...

Vespy z szybami jak z autobusu i wiele innych absurdów można tam zobaczyc ... a to tylko dlatego ze jest im to praktyczne ...

Odnośnik do komentarza

hehehe ławeczki to już s?. Ale rozkład jazdy, boczne firanki i o?wietlenie jażeniowe dało by się wsadzić (oczywi?cie szyberdach obowi?zkowo heheh. :( !V

Tylko wtedy nie będzie to przystanek a po dodaniu aparatu fotograficzznego można by mówić ze jest to obwoĽny lab do fotek legitymacyjnych :angry:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czarne 400 zawsze lec? na lew? stronę!OKK

Zdjęcia s? słabej jako?ci, ale raczej wygl?da na delikatnie po ?lizgu. Większo?ć z siły uderzenia o glebę zatrzymało się zapewne na centralce, bo uchwyt od pasażera nie jest nawet porysowany. Ale i tak ze zdjęć wszystko nie wynika.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
fajny burgi, ale wydaje mi sie, ze go troche nisko cenia..... ale tylko mi sie wydaje....

A ja my?lę, że ten handlarz lubi robić prezenty i dlatego wystawił tak? super okazje.

Odnośnik do komentarza

Mariusz chodzi mi o to, ze moze byc cos wiecej niz tylko plastiki...

a jezeli chodzi o "strone wypadku" to duza wiekszosc moich znajomych, ktora miala szlifa (lacznie ze mna) zaliczyla lewy bok...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...