Skocz do zawartości
Forum Burgmania

palenie gumy


22hubert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Wookash

    8

  • szorstki

    6

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    4

  • Truszek

    4

Witam 22hubert ;) .

Jak to z komentować , oj wiem może brakiem zajęcia .

Osobiście bardzo ale to bardzo nie pochwalam takiego zachowania i tyle .

Uważam nawet że jest to zachowanie nie godne gościa który posiada taki !sciana , bez względu na to jaki i jakiej marki , on jest .

Uważam to za totalny brak wyobrazni i tyle .

Jest to tylko moja skromna uwaga , a nie każdy musi się z nią lub zemną zgodzić .

Pozdrawiam serdecznie !sciana .

Odnośnik do komentarza

No tak. A potem przyjedzie do nas na sprzedaz i w opisie bedzie napisane.

Skuterek bardzo dobrze eksploatowany przez starszego pana bez ukrytych wad i gotowy do sezonu ;) !guns !sciana

Jak chce sobie szalec to niech kupi sobie szlifiere i kituje.

Ludzie i ich durnota jak widac nie zna granic. !sciana ;) !sciana

Chyba trzeba miec zaszczepione aby zrozumiec o co chodzi w jezdzie skuterem.

Odnośnik do komentarza

Ja zazwyczaj nie myśle zbyt dobrze o człowieku, który tak robi, ale coś ostatnio po dojechaniu na własną budowę też mnie tkneło, aby spróbować. Do dyspozycji ogrodzony wyrównany kwadrat około 5 arów (piasek z gliną). Pobawiłem się może z 5 minut, a później grabki i wyrównać to co się napsuło.

Co do palenia gumy to zauważyłem na pokazach, że przyciaga to ludzi, ale zapach spalenizny jest... hmmm... niezwykły... !sciana

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dla mnie palenie gumy jest fajne, pod warunkiem ze mam dostep do kolejnej darmowej gumy ;) ehhh no coz moze kiedys, chwilowo mnie nie stac na taki luksus !sciana ale bogatemu wszysto wolno, fajnie miec tez dostep do darmowych sprzegiel i darmowych silnikow i hmmm wszystko rozbija sie o kase, cholerni fenicjanie !sciana

Odnośnik do komentarza

Oglądając taki filmik nasuwa mi się jedno pytanie: PO CO? !sciana

Upior,rzeczywiscie masz racje-kompletny brak wyobrazni.Przeciez przed paleniem gumy mozna jeszcze było spuscic olej z silnika i płyn z chłodnicy.

Zdecydowanie popieram. ;) !sciana

Odnośnik do komentarza

I o co ten bulwers koledzy? Maksiskuter to również motocykl... a te mają to, do siebie, że czasem fajnie nimi zjarać kapcia. Układ napędowy przenosi podobne (jak nie mniejsze) siły, zużywa się opona. Co do temperatury/ przegrzania to oczywiście zależy to od palącego, jeżeli trzyma rękę na pulsie to wszystko jest ok.

Spalenie gumy w kontrolowanych warunkach... odrobina szaleństwa w skuterach nie zaszkodzi !sciana

Edit:

Oczywiście, jeżeli się ma drugą opnę w zanadrzu, albo worek pieniędzy !sciana

Odnośnik do komentarza

Witam!

Będzie jak zawsze... kontrowersyjnie ;)

Sorry, Panowie przedmówcy ale nie zgadzam się z Waszymi opiniami.

Każdy ma prawo robić ze swoim pojazdem to, co chce (ma się rozumieć, w granicach rozsądku i mając na uwadze bezpieczeństwo innych). Czy to się komuś podoba, czy nie. Jego sprawa, że "pałuje" silnik i niszczy SWOJĄ oponę (możliwe, że tuż przed wymianą na nową). Stać go -> ma na to ochotę -> potrafi = robi to! Po prostu. Nic go nie powstrzyma przed takim działaniem. Ma do tego pełne prawo.

Jeśli nie robi tego na co dzień przed każdym skrzyżowaniem i nie stwarza zagrożenia to JEGO wola. Uszanujmy to... i nie przejmujmy się tym tak bardzo.

Oprócz zlotów stricte !sciana !sciana ;) warto od czasu do czasu pojechać na jakiś "spęd" moto. Właśnie skuterem! Wtedy dopiero co niektórzy robią WIELKIE ;) . Jakie to fajne i jakie praktyczne!

I to właśnie jest promocja !sciana!.

Takie widoki jak te na omawianym filmiku (oczywiście bez udziału !guns, bo tych ciągle jest za mało /mowa o maxi/) są tzw. "chlebem powszednim" w światku właścicieli 2oo.

P.S. Po raz pierwszy (za namową kumpli, właścicieli: Harleya, szlifierki, turystyka i enduro) byłem w tym roku na zlocie motocykli wszelakich w Miastku. Było przecudownie! Włącznie z jazdą quadami o 4 nad ranem po bardzo ciekawym i zabójczym torze! ;)

Filmik z parady:

Ciekawostki w czasie: 0:25-0:33, 2:14-2:16, 3:26-3:30, 3:38-3:42.

Odnośnie 3:26-3:30. Czy widzieliście na tym filmie jeszcze jakiegoś klienta w żółtej, klubowej kamizelce? :D

[EDIT: 00:49] P.S.2. Powyższe uwagi nie dotyczą przedmówców Artix'a i Wookash'a. Zacząłem post przed nimi a skończyłem po nich. Jak mawiają "stary człowiek i moż(rz)e"... długo... :D :D :D

Pozdrawiam.

Agnus

Odnośnik do komentarza

Długo się drapałem po głowie jak Burga namówić do współpracy na tym polu ;) Teraz już wiem, ale póki co chyba nie będę próbował !sciana Filmik zajefajny, a co do komentarzy ... każdy ma prawo do swojego zdania !sciana

Odnośnik do komentarza

Tania kuglarska sztuczka. Na zlotach ogólnych podstawowy element popisowy. Jeżdżąc jeszcze armaturą raz byłem świadkiem jak po takim popisie szlifierka uległa samospaleniu. Kilkakrotnie zaś widziałem jak po kolejnym bąku sprzęt wyskakiwał w tłum gapiów niczym torpeda. Więc stawiam pytanie : Tak ale po co?

J.D.

Odnośnik do komentarza
Tania kuglarska sztuczka. Na zlotach ogólnych podstawowy element popisowy. Jeżdżąc jeszcze armaturą raz byłem świadkiem jak po takim popisie szlifierka uległa samospaleniu. Kilkakrotnie zaś widziałem jak po kolejnym bąku sprzęt wyskakiwał w tłum gapiów niczym torpeda. Więc stawiam pytanie : Tak ale po co?

J.D.

No tak, ale by wywołać poślizg gumy na szlifierce to wystarczy strzelić ze sprzęgła, a w automacie jak to zrobić :(

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Wookash dziś przyjedzie do R66 i mi zademonstruje jak to się robi SW  :(

Chciałbym to zobaczyć !placz1 tylko bez oleju na oponie.

Wracając do filmiku.Ciekaw jestem czy dużo jest motocykli,które potrafią palić gumę na piątym biegu !placz1 ?Osobiście próbować tego nie będę bo szkoda mi mojego maleństwa ale za to pokażę kolegą posiadającym ścigi co potrafi "malutki skuterek" :(

Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem to manetka gazu i hebel hamulca przedniego jest po prawej stronie kierownicy. I jak tu dodawać „gazu” :( Może w wersji inwalidzkiej jest inaczej. :(

!placz1 !placz1 :(

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nie, no Mareczek, da się, zaręczam Ci. Trzeba sobie tylko powiedzieć: Po co ?

W motocyklach biegowych, gaz i przedni hebel są w tym samym miejscu,

a "technika" jest taka sama... Małym problemem jest tylko inne wyważenie

Maxi (silnie dociążony tył) i trudność w przeniesieniu środka ciężkości maksymalnie do przodu.

Wentyl, pamiętam ten filmik Mariusza... :(

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Panowie... wszystko się da, nawet przeciągnąc przedmiot wielkości arbuza przez otwór wielkości cytryny... :(

Pytanie jest oczywiście inne... Po co?

Najprostsze wytłumaczenie jest takie- żeby udowodnić, że nieprawdziwy motocyklista może nieprawdziwym motocyklem spalić prawdziwego laczka !placz1 . (joke :( )

A tak poważnie...

Z tego co wiem to manetka gazu i hebel hamulca przedniego jest po prawej stronie kierownicy. I jak tu dodawać „gazu”

Mareczek... proszę Cię... :(

Wentyl, pamiętam ten filmik Mariusza... :(

Szorstki, specjalnie dla Ciebie, Wentyla (i dla Mareczka ;) ) odkopałem film archiwalny z 2005 roku, w którym udowadniałem (był chyba nawet o to zakład) nowemu właścicielowi (ŚP Maximusowi) mojego ex Burgera, że spalić kapcia można także An 650... Zaznaczam, że to co widać było wykonywane po wyraźnej zgodzie właściciela, ba... nawet sam kręcił film !placz1 .

Dzieci i osoby o słabych nerwach proszone są o niezasysanie filmu ;)

Downoload bournout An 650- 1. 2 MB

Odnośnik do komentarza

Wookash ma racje, trzeba tylko zgrać odpowiednio w czasie te dwa elementy i pokaz dymny na życzenie.

Przyznam się bez bicia, że raz mając opone na wykończeniu w poprzedniej K4 i u boku kolege, który tak bardzo chciał pokazać dziewczynam jaką to ma super CBR'ke(niestety nieudolnie) spaliłem laczka, jeśli tak można nazwać 5 sekudnowy pokaz mocy burga.

Można, można, sprawdziłem na własnej osobie i nie mam ciągot żeby to powtórzyć.

Odnośnik do komentarza
Nie kucić się tutaj  :( Wookash dziś przyjedzie do R66 i mi zademonstruje jak to się robi SW  !placz1

Oddaj za oponę i jestem. :(

Oddam proporcjonalnie za startą część opony zmiecioną z asfaltu !placz1

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...