Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Yamaha X-Max na rok 2010


dzialkowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Yamaha szaleje i wydaje na przyszły rok lifting X-Max'a 250 oraz 125.

Czy to jest lifting, czy coś więcej to już zobaczymy - zmiany to: regulowana rama, zmiany w desce rozdzielczej, ma być wygodniejszy i bardziej komfortowy, pojawi się też obrotomierz :D

Mi osobiście bardzo się podoba :P

Galeria X-Max 2010

EDIT: uupps, pośpieszyłęm się, bo info jest już na stronie głównej :D

Odnośnik do komentarza

Sam nie wiem - mam mieszane uczucia!

Przód wygląda troche dziwnie. Dla mnie przednie koło jest nieproporcjonalne do przedniej owiewki i wygląda to dziwnie.

Z profilu wyglada jakby karoseria cała była cofnieta cała....

Na pewno na plus deska rozdzielcza zapożyczona z Majesty400!

Tzn główny, ten prostokatny panel jest identyczny jak w Majce 09, natomiast zegary są świeże i wyglądają rewelacyjnie - muszę przyznać !OKK

Najważniejsze jak będzie wyglądać na żywo - wtedy będzie można raz jeszcze zweryfikować opinie !happybth

Odnośnik do komentarza

Brak owiewek na dłonie - dla mnie to dyskwalifikacja.

Ale wizualnie - bardzo ładnie. Ten wyświetlacz, obrotomierz, normalny schowek z przodu i (jak piszą) jeszcze większy bagażnik. Świetnie!

Przydałby się wyłącznik zapłonu. Czasem na długich światłach wyłączam silnik, ale muszę grzebać w stacyjce - mało "profesjonalnie"... :-)

CHYBA tez ma lepiej zaprojektowane mocowanie pod kufer - nie wymaga podpórki + wiercenia w tylnej obudowie.

Gdyby nie usunęli handbarów, byłby całkiem lepszy! !happybth

Czekam na nieco większy silnik, albo na T-Maxa z porządnym bagażnikiem (maleńki OT)

Odnośnik do komentarza
A jak się ja będzie regulować ?

Mocno źle się wyraziłem - chodziło o ramę, która będzie umocowana na dwóch tylnich amortyzatorach z czterostopniową regulacją !happybth Jeśli dobrze rozumiem, to nie jest to nowość żadna, bo obecne x-maxy mają taką właśnie regulację.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...