Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kupić, ale co ?


Rekomendowane odpowiedzi

Za oknem syf (aż strach !happybth ) - bura zbliża się dużymi krokami, proponuję konkurs/zabawę na tytuł działu (niekoniecznie do wprowadzenia tutaj), dedykowanego dla przyszłych (i nie tylko) użytkowników maxi, w których zastanawiają się co kupić (np. czy poj 250 czy może 400).

Nagroda główna - Uśmiech Ojca Dyrektora odciśniety w betonie zbrojonym po zęby (oczywiście za Jego zgodą !happybth).

Moja propozycja "Idź na całość - czyli cierpienia młodego Woertera przy kupnie maxi"

EDIT 19/10/2010:

Chyba, źle wyartykułowałem swój zamysł (dzięki Marynarz za uwagę). Daleki jestem od tworzenia nowych działów. Chodzi mi o zabawę w nazwę takiego działu. Ja osobiście miałem spore kłopoty co wybrać (jaka pojemność ? czy nowy czy używka ? czy włoch czy japoniec ?) - miał być "na miasto" i "na dłuższe wycieczki". Teksty testów z burgmania.net znałem na pamięć. A teraz z perspektywy czasu śmieję się z moich rozterek i stąd propozycja zabawy.

Odnośnik do komentarza
Podobny dział już jest u nas ...

To nie o nowy dział idzie, tylko o tytuł... (chyba ;))

Chciałbym, a boję się... czyli: czy zmienić pojazd na większy?

lub

I pomaszerował dalej... czyli: czy Burgmany (na przykład !jump) często się psują?

Odnośnik do komentarza

Dokladnie cierpiena sa okropne. Na wiosne zamarzylem sobie wymiane Majki ale jej ieksza siostra to majatek ktorego nie mam. Burgery 400 tez niby ladne i fajne ale jakos Yamaszka mi w glowie siedzi a tu jeszcze sasiad biegowcem tez kusi. Jak byla pogoda to czlowiek jezdzil i mu wiaterek przepedzal z glowy rozne pomysly, a teraz siedze i przegladam alledrogo choc nie wiem po co bo i mieszek pusty !happybth

ehhh nie lubie tej burej suki !happybth

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...