Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Coś dla skuterowców, iPhone`owców :-)


Gość Fazi69

Rekomendowane odpowiedzi

Już to widzę jak motocyklista w grubaśnej rękawicy operuje na ekranie palcem.... !happybth

Nie jest tak źle...

Na każdym dłuższym wyjeździe używam nawigacji iphone w torbie GIVI na kierownicy i bez większych problemów obsługuję go przez foliową szybkę w rękawicy (nawet w czasie jazdy :-)

IMG_1255.JPG

Odnośnik do komentarza
Już to widzę jak motocyklista w grubaśnej rękawicy operuje na ekranie palcem.... !happybth

w tekście wyraźnie jest napisane

"Obudowa wykonana jest z twardego tworzywa sztucznego, a więc w trakcie jazdy nie pograsz sobie na panelu dotykowym w Tetrisa, ani nie napiszesz SMS-a."

Odnośnik do komentarza

!happybth !happybth !happybth

Już to przerabiałem - nawigacja na przedramieniu - tylko bez takiego fajnego gadgetu. Bardzo dobre rozwiązanie. Można jeszcze wygodniej - zamiast na przedramię "instalować" na nogę - rozwiązanie stosowane w lotnictwie, więc czemu nie w "skuternictwie"? !wchair

Na fotce nieco się "pomylili". Takie ustrojstwo trzeba montować na prawej ręce, żeby lewą (wolną w trakcie jazdy) można było "manipulować".

Odnośnik do komentarza
Ransom, jakim cudem obsługiwałeś pojemnościowy ekran w rękawiczce?

no chyba że Ci przemokła...

BTW jaką masz navigacje na gejfona? Navigon, sygic, tomtom?

No więc okazuje się że zbliżenie palca nawet w rękawiczce i przez filię działa. Jedyny problem pojawiał się gdy dotykałem przez jakiś szew. Wtedy już nie działało bo za gruba warstwa i odległość... Rękawice wintex, normalne, ze skóry. Sam byłem zdziwiony ale nie ukrywam że zadowolony.

Jeśli zaś chodzi o nawigację z powodzeniem używam Sygic Europe. Przed podróżą siadam i robię sobie plan podróży coby nie zasuwać głównymi drogami (no chyba że chcę ;-). Działa doskonale tyle że w kasku nie słyszę gadania więc je wyłączam dla oszczędności energii.

Odnośnik do komentarza

[quote

Nie jest tak źle...

Na każdym dłuższym wyjeździe używam nawigacji iphone w torbie GIVI na kierownicy i bez większych problemów obsługuję go przez foliową szybkę w rękawicy (nawet w czasie jazdy :-):/QUOTE]

IMG_1255.JPG

Ransom a co to za torebke masz sprytną. Jaki to model?

Odnośnik do komentarza

Podobną torbę robi też Kappa (chyba nawet ciut tańsza). Sprawdzone działa !piwko choć nie używam Iphona tylko Xperię i Automapę.

Torba na kierownicy (lub inny uchwyt) IMHO jest wygodniejsza bo można podpiąć ka belek z powerem (jak się ma skąd na skucie power pobrać !piwko ) i jazda na długie trasy nie gorzi zarżnięciem bateryjki :rolleyes:

proszę używać funkcji "edytuj", posty łącze

Artix

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

wyscie prundowe/zapalniczkowe mam pod kanapa... a tu 3ba by siakieś kabelki na kierwnice zapodac ...... Dla laika to wielki problem. Dla znawcy srubokrent koskta kabelki i 10 min roboty :]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...