Skocz do zawartości
Forum Burgmania

A może wspomożemy WOŚP na swoich 2oo?


damianibeata

Rekomendowane odpowiedzi

Pomyślałem sobie, że mimo tak wielu głosów przeciwnych co do jazdy zimą na !scooter ,może wyjechali byśmy na drogi 10 stycznia i wspomogli Wielką Orkiestrę Swiątechnej Pomocy?.Jest już kilka grup motocyklowych, które wspierają tą inicjatywę, więc pomyślałem,że może i my pobawimy się razem z nimi.

Jeśli będzie jakieś zaintersowanie to przybliże temat bo trochę orientowałem się jak dołączyć , tak "porozrzucaną" grupą ,jaką jest burgmania.net :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Planuję w grudniu uczestniczyć w zjeździe mikołaji na motocyklach w Gdyni.Więc mógłbym pomyśleć o Wielkiej Orkiestrze,oczywiście jeśli byłoby to gdzieś nie daleko mnie.

Odnośnik do komentarza

Organizacja wyglądałaby mniej więcej tak.

Każdy uczestniczyłby w WOŚP w swoim mieście lub jeśli ktoś mieszka w małej miejscowości to w jakimś większym-najbliższym.(ja np w Koszaline).W miastach gdzie jest was kilku lub kilkunastu ,zbieracie się do kupy (!scooter :D !scooter !scooter !scooter i jeszcze więcej :D ) w jakimś miejscy i kwestujecie razem(zmiany lokalizacji jak nabardziej wchodzą w grę,chodzi też o to żeby było nas widać !scooter !OKK )Jak narazie na Koszalin ja i mój Plecaczek wybieramy się !OKK !tut

Odnośnik do komentarza

Widzę ,że jakieś zainteresowanie jest !tut .Poczekamy do połowy listopada,jeśli zainteresowanie będzie większe to będziemy coś organizować.Może będzie okazja do wspólnej zabawy nie tylko przy !happybth !tut ale przy pomocy w wielkiej sprawie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...