Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Piagio beverly 500 death!!!!


Gość kuras

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ponownie ,pare tygodni temu informowalem Was o zakupie piagio beverly 500 wspanialy lekki,radosny.

Dwa dni sie nim nacieszylem i zostal totalnie zmiazdzony przez kretyna ktory nie spojrzal w lusterko zbyt uwaznie gdy wlaczal sie do ruchu.

Byla to pierwsza moja kolizja w zyciu,niezapomniene przezycie fizyczne i psychiczne zapewniam was.

Walnam mnie w bok tak ,ze przelecialem przez dwa auta i upadlem na plecy lamiac dwa zebra i raniac kostke po czym klient uciekl no i mial racje bo na co mial czekac.

Mialem szybkosc 46 mil czyli okolo 66 km na godzine ,gosciu jechal okolo 25 mil na godzine ale lecialem jak szmata bez bolu,emocji.Jedyne co zdazylem pomyslec to tylko by kregoslup byl caly reszta niewazna.

Kask mialem zapiety (czasami nie zapinalem) i zalozony pas lichy,ale byl i mysle ze to on polamam mi zebra swoimi pretami w srodku.

Dobrze,ze udezyl maszyne a nie mnie na niej bo po prostu przelecialem nad wszystkim jak wybity z procy.

Bylem w szoku i z moimi zeberkami umknalem z miejsca poniewaz jeszcze nie zdazylem wykupic ubezpieczenia na pojazd.

Piagio sprzedalem za 400 £ na czesci rama peknieta plastiki zniszczone.

Najgorsze jest to koledzy ,ze gdy dalem ogloszenie o sprzedazy 80% dzwoniacych to Polacy chcacy kupic naprawic i sprzedac jako bezwypadkowy.To jest przerazajace !!!!

Teraz sie troszeczke boje jezdzic,ale jezdze.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dziwna ta Twoja relacja .... !OK

.... po czym klient uciekl no i mial racje bo na co mial czekac.

...tak oczywiście ja też zawsze uciekam w takiej sytuacji !bicz

Bylem w szoku i  z moimi zeberkami umknalem z miejsca poniewaz jeszcze nie zdazylem wykupic ubezpieczenia na pojazd

Tu sie akurat nie masz czym chwalić !sciana

Nie zmienia to oczywiście faktu, że życzę Ci szybkiego powrotu zdrowia, więcej szczęścia i wyobraźni na przyszłość.

Odnośnik do komentarza

Kuruj sie, najwazniejsze, ze nie skonczylo sie to powaznie.

(...)po czym klient uciekl no i mial racje bo na co mial czekac(...)

Mial racje !sciana ? Jestes jeszcze chyba dalej w "szoku powypadkowym"...

(...)umknalem z miejsca poniewaz jeszcze nie zdazylem wykupic ubezpieczenia na pojazd (...) 80% dzwoniacych to Polacy chcacy kupic naprawic i sprzedac jako bezwypadkowy.To jest przerazajace !!! (...)

Dla mnie bardziej przerazajaca jest jazda bez zapewnienia sobie waznego ubezpieczenia OC.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Życzę powrotu do zdrowia. Tym niemniej, muszę powiedzieć, że

"ciekawe" musi być życie w London, gdzie zarówno sprawca, jak i

poszkodowany, oddalają się w popłochu z miejsca wypadku !sciana

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Moze to byl doktor Lubicz dlatego uciekl z miejsca wypadku. !sciana ehh wykupuj ubezpieczenie i nastepnym razem oby nigdy nie bylo juz nastepnego razu zglaszaj policji. Dziwne to miasto ten Londek

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Walnam mnie w bok tak ,ze przelecialem przez dwa auta i upadlem na plecy lamiac dwa zebra i raniac kostke po czym klient uciekl no i mial racje bo na co mial czekac.

Czytając ten dość dziwny post jestem pod wrażniem szczególnie tego zdania...

Możesz określić co miałeś na myśl pisząc ten "skrót myślowy" ? !sciana

Odnośnik do komentarza

To mi przypomina pewną opowieść (fakt autentyczny). Leśna droga w pobliżu karkonoskiej wsi. Ciemna noc, z góry jedzie podchmielony nastolatek nieoświetlonym Junakiem bez prawka. Z dołu jedzie podchmielony nastolatek maluchem bez oświetlenia i również bez prawka. Centralny dzwon, a po 30 sek żadnego z nich już tam niebyło. Pozostawiam bez komentaża.J.D.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
To mi przypomina pewną opowieść (fakt autentyczny). Leśna droga w pobliżu karkonoskiej wsi. Ciemna noc, z góry jedzie podchmielony nastolatek nieoświetlonym Junakiem bez prawka. Z dołu jedzie podchmielony nastolatek maluchem bez oświetlenia i również bez prawka. Centralny dzwon, a po 30 sek żadnego z nich już tam niebyło. Pozostawiam bez komentaża.J.D.

JD... żałosne ale nie ukrywam- śmieszne !OK

Czyli złe siły się skumulowały i nie było poszkodowanych !sciana !zeby

W sumie dobry komentarz do niniejszego postu !bicz

Odnośnik do komentarza

Lekki radosny przez parę tygodni lataleś bez OC.

Ciekawe co by było gdybyś to Ty przypadkiem spowodowal jakieś zdarzenie.

Wracaj do zdrowia.

I jak to mówią mądry Polak po slubie, o przepraszam szkodzie.

!w00t

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...