Skocz do zawartości
Forum Burgmania

T-Max White Max


dzialkowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Białe pojazdy podobają mi się bardzo ,ten również, ale jak patrzę na T-maxa to zawsze przypomina mi się 44 tyś zł za pojazd z 43-to konnym silnikiem, fajny, ale to jednak trochę sporo. Zdecydowanie bardziej realne były ceny zeszłoroczne.

Odnośnik do komentarza

Kurcze strasznie mi się podobają białe maxi - aż głupio przyznać, że gapiłem się jak ciele w malowane wrota na Pilotowego ANa czy Krzytrową Majkę !TAZ

hm... możeby tak Czarną machnąć na zimowy kolor ;)

Odnośnik do komentarza

zapomniałem dodać, że są lekkie zmiany w kokpicie, jakie to nie wiem, ale może pogrubili kreseczkę od obrotomierza ;)

Mi się kolor podoba, ale jakoś te wstawki na kanapie już nie - to samo było kiedyś z Black Maxem, gdzie do 2006 roku była ohydna czerwona wstawka na kanapie i czerwone zaciski hamulców - słusznie zresztą zrezygnowano z tego bajeru od 2007 roku !TAZ

Odnośnik do komentarza

Kurcze, a ja się pospieszyłem i kupiłem żółtego :D

Biały wygląda ślicznie ;)

Ceną katalogową się nie sugerujcie. Trzeba negocjowac, a cena sprzedaży będzie całkiem, całkiem biorąc pod uwagę aluminiową ramę. !TAZ

Odnośnik do komentarza

W ostatnim Świecie Motocykli jest reklama Yamahy, pisali że można indywidualnie negocjować cenę na dowolny motocykl lub maxiskuter lub do wyboru jest darmowy kredyt na dwa lata.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No dobra. Można negocjować. Ile się uda? 10%? No może 15% = czyli dalej prawie 40K. To jest wciąż bardzo dużo. A ja myślałem w zeszłym roku że 36K to jest dużo... Tak samo jak z Hondą DN-01 - z 43K skoczyła na 53K !scooter

A T-max sliczny, szkoda że to tylko zmiana koloru plastików. Mogliby przedłużyć go o parę centymetrów :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
a propos malowania - Orzech gdzie tak ładnie malują plastiki jak w Twojej Majce ? !scooter

???? Nie mam ani grama lakieru innego jak oryginał!!!

Moja majka jest fabrycznie granatowa, pasy są zrobione z folii odblaskowej 3M.

Odnośnik do komentarza
a propos malowania - Orzech gdzie tak ładnie malują plastiki jak w Twojej Majce ?  !scooter

???? Nie mam ani grama lakieru innego jak oryginał!!!

Moja majka jest fabrycznie granatowa, pasy są zrobione z folii odblaskowej 3M.

Fajnie wygląda :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Sympatycy
Biały to nie kolor...... To brak koloru...

Pozdrówka

A ja myślałem, że to suma 3 kolorów (RGB) !bicz

Ładnie wygląda w tym kolorze. Jeśli jest to jeszcze perła - to bajka.

Wstawki w kanapie to dobry pomysł. Tylko ta cena !sciana

pzdr

Odnośnik do komentarza

W ciągu ostatnich..hmm....2-3 lat jestem fanem białych pojazdów.

Tyle, że biały a biały to też co innego.

Biały służbowy wygląda oczywiście słaby - a jeśli jest to biała perła lub po prostu coś lepszego, jestem tego fanem.

T-max White naprawdę mnie zachwycił. Ogólnie mam prawie zawsze pozytywne zdania nt limitowanych serii jednośladów z Yamahy.

Jest S U P E R! !happybth

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...