Skocz do zawartości
Forum Burgmania

T-Max 750!!!


grzegorz76

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Przeglądając fotki na Google trafiłem na coś takiego

Yamaxa t-max 750! Jak dla mnie bomba.Ciekawe czy będzie już w ofercie na 2010 r i jaka będzie cena,ale skoro 500 kosztuje 44500 to aż się boje pomyśleć ile krzykną za 750.

2010-yamaha-t-max-750.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Pisaliśmy jakiś czas temu o tym projekcie. Narazie Yamaha nie podaje żadnych konkretów a wręcz milczy na ten temat.

To zdjęcie to wizja:

yamaha_tmax_750_2010_02.jpg

Schemat silnika, który miałby być montowany w nowym T-max 750:

Yamaha_T_Max_750_brevet.jpg

Przecieki mówią o wprowadzeniu do sprzedaży w 2010 roku ale czy informacje się potwierdzą przyjdzie nam poczekać.

Cena? Hmm... 11- 12 teur?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jak 500-ka kosztuje 44500, to za 750 trzeba będzie zapłacić 65500. Myślę, że to będzie odpowiednia cena. !scooter

Już sobie wyobrażam przyśpieszenie tej maszyny. whist Tylko jaka będzie sprzedaż ?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Jak 500-ka kosztuje 44500,

Grzesiu, żółta tyle kosztuje. Normalne są dużo tańsze !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Normalne są dużo tańsze  :P

To znaczy, że żółte to jakieś nienormalne są ? !OK !tut

A gdzie tam...

Po prostu są bardziej w cenie !happybth :P

Odnośnik do komentarza

Teraz wystarczy poczekać do 2018 roku co by bidny rencista mógł zaszaleć i kupić ośmiolatka ( miłość od pierwszego wejżenia), Ale jak to mówią: "Jak kocha to poczeka".

;):D !TAZ J.D.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Teraz wystarczy poczekać do 2018 roku co by bidny rencista mógł zaszaleć i kupić ośmiolatka ( miłość od pierwszego wejżenia), Ale jak to mówią: "Jak kocha to poczeka".

W 2018 roku pojawi się nowy model 2019 z takimi extrasami że na tego to nawet nie będziesz chciał spojrzeć ;):D .... ba, nawet burkniesz pod nosem "co ja w tej 750tce wtedy widziałem" !TAZ

Odnośnik do komentarza

W roku 2019 to skutery i motocykle będą czymś w rodzaju hobby antyki . Podrużować i i jeżdzić na zloty będziemy na zasadzie hologramowej trójwymiarowej wirtualnej teleportacji. A może i jeszcze gorzej. ;) !TAZ :D .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...