Skocz do zawartości
Forum Burgmania

wypadkowosc-bezpieczenstwo


Gość jj23

Rekomendowane odpowiedzi

jest statystyka uczestników wypadków drogowych z podziałem na kierujących i innych uczestników ruchu,jak wiadomo samochodów jeżdżą miliony a jednośladów jest znikomy promil a jednak motocyklistów w sezonie jazdy ubywa prawie tylu co kierowców-czy dałoby się określić przyczyny ?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
,jak wiadomo samochodów jeżdżą miliony a jednośladów jest znikomy promil a jednak motocyklistów w sezonie jazdy ubywa prawie tylu co kierowców-czy dałoby się określić przyczyny ?

Dałoby się... !sciana

Odnośnik do komentarza

Bardzo mało kierowców 4OO pamięta że jesteśmy na drogach, to po pierwsze.

Młodzi motocykliści bez doświadczenia którym wydaje się że jazda na moto to jest to samo co gra na kompie, to po drógie. Pozostałe przypadki to marginalne zdarzenia losowe różnej maści.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam jednego ktory utrzymal sie na moto tylko poltorej godziny....Moto skasowane on caly i zdrowy. Po prost systuacja go przerosla. Nie chcial sie nauczyc na mniejszym tylko od razu umial. Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Mam jednego ktory utrzymal sie na moto tylko poltorej godziny....Moto skasowane on caly i zdrowy. Po prost systuacja go przerosla. Nie chcial sie nauczyc na mniejszym tylko od razu umial. Pozdrowionka

Classic.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

jest auto-swiat a w nim tabelka : w ruchu drogowym ubyło89 osób,kierowcy aut 32 , przewożeni 12 , idący 36 ,rowerki -7 , nasi -2, mam takze pewne obserwacje z ostatniego miesiaca gdyz taki czas przemieszczam sie po Wrocku maluchem-jestem b.czesto obtrąbiony lub wyprzedzany tam gdzie prawie nie ma miejsca na takie manewry - czy ktos ma opinie na temat takiego zjawiska ?

Odnośnik do komentarza
Nie mam zamiaru wprowadzać złego nastroju ale w dzisiejszym auto-swiat są dane z ubiegłegtygodnia-ubyło 16 kierowców i 7 motokierowników.

Tylko ilu z tych "motokierowników" straciło zycie przez kierowcow 400?! Oni staraja sie nas nie widziec bo motocyklista to dalej dla niektórych podrzędny gatunek.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...