Skocz do zawartości
Forum Burgmania

"Mikołaje na jednośladach" Lublin 2009


Gość Joaśka

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM!!!

Pewnie napiszecie ,że dopiero październik ale z doświadczenia wiem,że taką akcję trzeba zacząć organizować wcześniej.DUUUUUUUUUUUUUŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻOOOOOOOOOOO wcześniej!( zaczęłam w sierpniu)

Sami rozumiecie : sponsorzy,kasa,plakaty etc.I rzecz jasna kogo w tym roku odwiedzimy( Wybrany został Dom Dziecka w Lublinie przy ul gen. Ducha)

Zwerbowałam już Lubelle i Allegro jako sponsorów.Ścigacz pl. będzie patronem medialnym

W razie braku śniegu lub innych mało przychylnych warunków pogodowych mam plan "B".

No i tak sobie pomyślałam,że po całej akcji dla organizatorów i uczestników też coś się zorganizuje.

Coby Mikołaje też mieli miły dzień.

Ponieważ 6 grudnia 2009r. wypada w niedzielę dogadamy jeszcze czy imprezę robimy w ten dzień czy może w sobotę.

Będę informować o postępach w przygotowaniach a Wszystkich proszę o pomoc w miarę możliwości.

Pomysły ,darczyńcy mile widziani.

Puszki na zbiórkę kasy staną w Ridersie i Sklepie Moto GP. Zapytam też właścicieli Sklepu moto na 1-go maja czy pozwolą postawić skarbonkę u nich.

Pozyskałam jako sponsorów SUZUKI, Dziennik Wschodni .

Szanowni Burgmaniacy!

Zapraszam Was na tę imprezę i jeśli macie ochotę możecie wspomóc Nasze działania.

Albo drobiazgami albo jakimś grosikiem.

Na łamach gazety regionalnej Dziennik Wschodni ogłoszony został konkurs pt" Mikołaj na motocyklu". Dzieciaki rysują jak go sobie wyobrażają a w listopadzie wybierzemy najciekawszy i będzie on tłem plakatu Akcji Mikołajkowej w Lublinie.

Wasze dzieciaki też mogą brać udział w tym konkursie. Będą również nagrody.

Działam dalej !!!!

Pozdrawiam --- Joaśka !YES

Odnośnik do komentarza

POWITAĆ!

Najświeższe info w temacie Mikołajek!

Wybrane zostały rysunki - zwycięzce konkursu i ten najciekawszy powędrował do rąk człowieka,który zrobi z niego plakat.

Mamy trochę sponsorów ale wpłat na konto maluśko ( to mnie martwi)

Jutro będę znała jak wygląda sytuacja w DD na ,do którego pojedziemy.

PLAN IMPREZY:

6 GRUDNIA 2009r.

ZBIÓRKA: Plac Zamkowy godzina 10.30.

WYJAZD NA PARADĘ: godz. 11.15

WIZYTA W DOMU DZIECKA przy ul.GEN DUCHA - godz.12.00

Jesteśmy z Dzieciakami do 13.30.

POWRÓT NA DEPTAK ( ewentualnie pod Ratusz)- godz.14.00

Nasza obecność trwa do ok. 15.30.

W tym czasie są niespodzianki czyli gadżety, wpisy do KSIĘGI ŻYCZEŃ dla Mikołaja ( tego co daje prezenty).Wybór najmilszego Mikołaja i Pani Mikołajowej. Jeszcze kilka konkursów jest w planie.

RIDER'S PUB - godz. 17.00 wręczenie nagród dla dzieci,które rysowały Mikołaja na motocyklu.

GODZINA 19.30. - jeśli będą chętni zorganizujemy imprezę dla Mikołajów na moto. Przecież też się napracowali i coś się za to należy

Jeśli coś się zmieni dam znać!!!!

Puszki czekają na Wasze datki!!!!

Pozdrawiam --- Joaśka Laughing

JEŚLI ktoś zgłaszał wcześniej chęć wsparcia Akcji BARDZO PROSZĘ O KONTAKT NA PW lub TELEFON.

SPRAWA WAŻNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PIT, ZIEŃ , P_K , Ojro!!!!!

Odezwijcie się czy nadal możecie i chcecie pomóc !!! CZEKAM!!! Very Happy

INFORMACJA!!!

Otrzymaliśmy na licytację,z której dochód przekażemy dla dzieci następujące gadżety:

1. KURS na Prawo Jazdy Kat. A w Szkole Jazdy " KULKA" ( 1 szt.) --- CENA WYWOŁAWCZA : 350 zł

2. Zabiegi dla Pań w Gabinecie Kosmetycznym Glamour ( 1 zestaw zabiegów) - CENA WYWOŁAWCZA : 70 zł

3. Plakaty z autografami Grupy WHEELIE HOLIX ( spece od stuntu) w antyramach

http://www.wheelieholix.pl/gallery/albums/...24-DSC06780.JPG

Na plakacie jest inne zdjęcie

Do licytacji są dwa plakaty: CENA WYWOŁAWCZA - 55 zł sztuka.

LICYTACJA zaczyna się dziś 22 Listopada 2009 r. o godz.20.00 a kończy 4 grudnia 2009r. o godz.20.00

Link do tematu z licytacjami:

http://forum.motocyklistow.pl/Motocyklista...em-t120500.html

Jeśli posiadacie ciekawe gadżety do licytacji to dawać znać !scooter

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...