Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Co z tą pogoda??!!??


Gość Romano77

Rekomendowane odpowiedzi

W lubuskim (czyt. Zielonej Górze) podobnie. Wczoraj na moment wyszło słońce, ale dziś wszystko mokre. Mam nadzieje, że w weekend nie będzie padać bo czeka mnie ponad godzinna wyprawa w nocy. Jeszcze by tego było mało to jakiś plecak jedzie ze mną.

Odnośnik do komentarza

No to w Mazowieckim mamy lepiej. W Wawie wczoraj rano lalo !OKK , ale po poludniu juz wyszlo slonce i tak jest do tej pory :D . A temp. 22 stopnie. Zdaje sie ze to ostatnie chwile zeby posmigac turystycznie...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja ja po ulewie w sobotę w Berlinie jeszcze nie wsiadłem na moje skrzydełko, jadę tylko na dragach. Może jutro już śmignę do pracy, jak oczywiście nie będzie lało.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka.Wczoraj w Malborku do 17tej też padało potem wyszło słoneczko.Dziś było pochmurnie ale w miarę.Ważne jest aby niedziela nadawała się na B)

Pogoda jak kobieta zmienną jest, szczególnie o tej porze roku B) .

Odnośnik do komentarza

Pogoda jak kobieta zmienną jest

Siemik nie ściemniaj emot16.gifProszę podanie jakim prawem , gdzie to jest zapisane ( Konstytucja , Dziennik Ustaw )?

Jeżeli nie ma to Kobieta musi być nie zmienną, pogody się nie będę czepiał. B)B) !scooter !scooter emot15.gif

B) A w Gdańsku jest ciemno ,nie pada ,i zimno +4,5*c

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pogoda jak kobieta zmienną jest

Siemik nie ściemniaj emot16.gifProszę podanie jakim prawem , gdzie to jest zapisane ( Konstytucja , Dziennik Ustaw )?

Cytat z wikipedii:Kobieta zmienną jest (jak pióro na wietrze).

La donna è mobile (qual piuma al vento). (wł.)

Źródło: tytuł arii z opery Giuseppe Verdiego Rigoletto z 1851 roku; libretto F.M. Piave

Znaczenie: używane dla określenia niestałości kobiet

Kobieta zmienną jest; głupi, kto jej ufa.

Souvent femme varie; bien fol est qui s'y fie. (fr.)

Opis: przypisywane Franciszkowi I, ok. 1530 roku

Niestałą i zmienną jest zawsze kobieta.

Varium et mutabile semper femina. (łac.)

Opis: Wergiliusz, Eneida, 4, 569 !sciana :D:D:D

A co do pogody to w Bydzi 7 stopni jak w Szczecinie i nie pada :lol:

Odnośnik do komentarza

A ja przy ładnym słoneczku zrobiłem kilka kilometrów !scooter Mielno-Polanów-Miastko-Bytów-Słupsk-Koszalin-Mielno whist .Z rana było trochę zimno ale póżniej zrobiło się już fajnie.No i w połowie drogi zapaliła się kontolka "oil change",z początku trochę się zmartwiłem ale po sprawdzeniu okienka poziomu oleju stwierdziłem że jest wszystko ok,więc stwierdziłem że napwno dojadę.Teraz poczytałem i dowiedziałem się,że ktuś ustawił komuterek na wymiane oil-a ;) Dzionek zaliczam do udanych whist

Odnośnik do komentarza

Mi pogoda w miare dopisała, ale 2h temu wracając 80km do domu troche mżawiło i była mgła jak mleko. 50km od domu wjeżdzając w mało uczęszczaną droge, gdzie lata pełno zwierzyny, napotkała mnie awaria prędkościomierza. Licznik dzienny wskazywał w tym czasie 066,6. Postanowiłem zwolnić, bo od soboty 9:00 nie spałem, a zbudził mnie sen, w którym wylatuje z zakrętu.

Odnośnik do komentarza
Panowie czy tylko w zachodniopomorskim mamy załamanie pogody, jak nie pada to mży... jak nie mży to pada!!?? W normalnych warunkach dałby człowiek rade, dobiło mnie jakieś grypsko. Pozdrawiam !happybth :P

To nie załamanie pogody... to jesień...

W zimie jak bedzie zimno to przyczyną będzie zimowy okres...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Panowie czy tylko w zachodniopomorskim mamy załamanie pogody, jak nie pada to mży... jak nie mży to pada!!?? W normalnych warunkach dałby człowiek rade, dobiło mnie jakieś grypsko. Pozdrawiam  :)  :)

To nie załamanie pogody... to jesień...

Dragon - właściwie to masz rację trzeba będzie się przyzwyczaić, Za oknem leje a ja muszę ruszyć w drogę !scooter za parę minut.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...