Skocz do zawartości
Forum Burgmania

rejestracja 2oo bez papierow


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos z was posiada wiedze w sprawie rejestracji 2oo bez papierow. Chodzi mi po glowe kupno jakiegos starego sprzeta typu WSK ale ciezko taka znalesc z papierami w rozsadnej cenie.

Odnośnik do komentarza

Ja 3 lata temu rejestrowałem na zwykłe (białe) tablice jawe 50 typ 20 (skuter) z 1972 i po napisaniu umowy kupna-sprzedaży musieliśmy podjechać z właścicielem pojazdu do urzędu, w którym był zarejestrowany. Tam dostaliśmy wydruk o tym pojeździe (coś w stylu dowodu rejestracyjnego tylko, że na A4). Następnie trzeba było przejść przegląd oraz ubezpieczyć na stare tablice (nie wiem czemu, ale mi kazano). Tego samego dnia ze wszystkimi dokumentami (umowa kupna sprzedaży, ubepieczenie, ten wydruk A4) i starą tablicą udałem się do mojego urzędu, po czym pozostało mi tylko przykręcić nowe tablice i ubezpieczyć.

Na jawie dojechałem do 4500 km i odstawiłem z orginalnym lakierem i oponami do garażu. Obecnie pali za pierwszym razem.

PS> Na tym piśmie brakowało jakiegoś napisu/pieczątki z informacją, że dowód zagubiono przez co Pani przez 5min gdzieś wydzwaniała i wyjaśniała, ale bez większych problemów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...