Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czy co? tu ?mierdzi???


rafałek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Z tego co widzę po numerze telefonu, jest to kolejna "atrakcyjna" oferta Burgmana (wcze?niej wystawiali An 650) z Hiszpanii.

Tak jak poprzednio- skuter sprzedawany jest z innego kraju a papiery i rejestracja jest z Niemiec !NOT . Najważniejsze pytanie to czy w Hiszpanii, przy odbiorze będzie wła?ciciel pojazdu z niemieckiego briefu i czy pojazd będac w Hiszpanii będzie miał niemiecki dokument "unmeldung"?

Gdzie tu jest podstęp? Nawet specjalnie nie chcę mi się nad tym zastanawiać.

Wiem jedno... An 400 EZ. 04 kosztuje w/g cenników niemieckich ok. 5000 EUR. Wystawiaj?c go na ebay.de z aukcj? od 1 EUR pojazd bez problemów osi?gn?ł by 4500 EUR... Tylko, że ebay to nie mobile gdzie można wystawiać różne kwasy bez strachu o odpowiedzialno?ć.

Je?li już kto? jest bardzo zainteresowany gdzie leży zagadka tych ofert z Espanii to chyba nie pozostaje nic innego jak przejechać się te 4000 km w obie strony :D

Ps. Najbardziej podoba mi się dopisek: "keine Schrammen,keine Kratzer" :ph34r:

Żeby nie było niedomówień... Sztuka jest praktycznie ganz neue !OKK

Dla mnie bomba :D

Odnośnik do komentarza

(:ze?ć,

Zapytaj sprzedawcę o sposób finalizowania transakcji. Jeżeli napisze, że odbiór osobisty jest niemożliwy i zaproponuje przekazanie pieniędzy przez firmę typu "Western Union" (np. safe-exchange), to zapomnij o tym ogłoszeniu. !OKK

Zdrowia,

Ł

Odnośnik do komentarza

A w 99% tak bedzie(WesternUnion), albo tez przyjedziesz na miejsce, a ten model okaze sie "akurat" sprzedany lub "ukradziony" i zaproponuja ci w to miejsce 3 inne ... tylko "przypadkowo" juz nie w takiej cenie !OKK .

Fajne sa te ogloszenia !NOT ...

Odnośnik do komentarza

Kiedy szukałem po ?wiecie Burgmana dla siebie natrafiłem w tym samy, miejscu co Ty na podobna ofertę, powiem nawet że lepsz?, po kilku wymianach meili dowiedziałem się że wystarczy że prze?lę na wskazane konto cał? sumkę a za transport nic nie zapłacę bo koszty przesyłki spoczn? na sprzedawcy , ja mam tylko spoko czekać w domu na przesyłkę... ależ ONI s? naiwni ,przecież my?my to przerabieli w podstawówce! Pozdrawiam i przestrzegam, mnie za?mierdziało przy cenie i przy kodzie pocztowym który nie zgadzał się z miejscowo?ci? wymienion? w adresie.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Swój poprzedni wpis opierałem tylko na opcji "odbiór osobisty"... nawet nie pomy?lałem, że kto? mógłby być tak naiwny żeby wpłacać choćby 1 EUR bez fizycznego kontaktu z włascicielem i skuterem !OKK

Ludzie... !!! Skoro kto? zamieszcza takie oferty to znaczy, że s? naiwniacy, którzy łapi? się na co? takiego whist

Pisałem to wiele razy i napiszę po raz kolejny... |w. mikołajów nie ma i każdemu rozs?dnie my?l?cemu człowiekowi cena powinna sugerować, że to jest MINA !!

Odnośnik do komentarza

To i ja dodam swoje 5 groszy i powtórze to co zawsze.

Najwyzsza pora zmienić sposób my?lenia.

Jeżeli chce kto? kupić tanio i okazyjnie sqter to niech kupuje. A zaoszczędzone pieni?dze przeznaczy na jego remonty.

Ja wolę wydać więcej i od razu cieszyć się jezdzeniem i mieć przyjemno?ć z posiadania.

Niestety nie wiem sk?d sie to bierze ale pierwszy sposób my?lenia jest w?ród polaków dominuj?cy. (chyba hasła marketow "Tanio?ć widze" s? brane zbyt doslownie) I oczywi?cie zgadzam się z Mariuszem, że nie ma |w. Mikołajów. Za porz?dne rzeczy trzeba ( i chyba warto) zapłacić. Oczywi?cie gdy kupuje się dla siebie a nie na handel. No chyba, że jest się hobbyst? majsterkowiczem a skuter kupuje się po to aby kłuł w oczy s?siadów, stoj?c na podwórku. - zepsuty rzecz jasna !OKK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...