Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wystawa w Japonii - Ladny skuter hondy


Gość Michał Kupczyk

Rekomendowane odpowiedzi

E tam....

Moja Ypka jest ładniejsza...

Jaki? taki kosmiczny, przekroku już prawie wcale, błotnika z przodu nie ma ( chyba że powypadkowy i jeszcze nie kupili na szrocie !pomidor ). Mi się nie podoba, ale to tylko moje skromne zdanie...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Napewno ma oryginalny wyglad i wyroznia sie z tlumu, bo cos ostatnio stylisci robia juz wszystko na jedno kopyto. Dla kogos kto siedzi troche w temacie widzi oczywiscie roznice, ale pokazywalem ostatnio fotke w pracy Silvera Winga ze moze moze jak sie uda zmienil bym na taki, no i skwitowano to jednym stwierdzeniem. A czym sie rozni od AN400 bo nie widza zbytnio roznicy !OKK Pozatym jest juz tendencja do robienia mixow biegowca z automatem gdzie zaciera sie roznica w wygladzie turystyk skuter. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
, przekroku już prawie wcale,

Jeżeli chodzi o przekrok to tu bym polemizował gdyż na podstawie tego zdjęcia akurat o tym elemencie nie można powiedzieć czy jest czy go nie ma, skutecznie przesłaniaj? go owiewki na nogi.

Odnośnik do komentarza

Ciezko bedzie dokupic wydech sportowy !OKK . Mi sie podoba, tylko mogliby faktycznie przykleic koniecznie jakis blotnik na kolo. Za pare lat ... kto wie !NOT ? No chyba ze przejda mi skutery whist ...

Odnośnik do komentarza

A mi się wydawało że owiewki na nogi s? niżej ( to ja?niejsze srebrne ) a wyżej to już ?rodkowa obudowa.... ale może jako? dziwnie na niego patrzę...

W każdym razie chyba jednak mi bardziej nie podoba niż podoba...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...