Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Naszywka regionalna na kamizelkach


damianibeata

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie może my się zbierzemy i zamówimy też naszywkę "grupa zachodniopomorska".Musielibyśmy się streszczać bo z tego co wiem w poniedziałek wychodzi zamówienie. :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Doskonały pomysł! :) Ja poproszę 4 sztuki!

W ogóle, to czekam na informację, kiedy kamizelki będą u Wrzonia. W środę po południu będę w stolycy i może uda się odebrać osobiście (tzn. myślę tu o kamizelakch moich i Bilety). Wracam w czwartek wieczorkiem i w piątek raniuchno kamizelki byłyby na miejscu.

Odnośnik do komentarza

No to super.Czekamy w takim razie do jutra jak temat się rozwinie i bedziemy walić do Wrzonia jak w dym :) .Trzeba będzie poprosić grupę śląską o wzór ich naszywki regionalnej,bo ja pomysłu nie mam. !OKK

Odnośnik do komentarza

Na kurtke bo w niej jezdze caly czas a kamizelki nie bede uzywal bo nie jestem fanem takich zeczy. Ale jezeli owa naszywka jest tylko na kamizelke to zeczywiscie chyba nie bede potrzebowal :)

Odnośnik do komentarza

Naszywki już są zamówione.Zamówiłem 20 szt.

8 szt bilety,4 szt artcho,2 szt 22hubert,6 szt ja,

Przy zamówieniu 20 sztuk cena wyszła 8 zł za sztukę

Kasę możecie wpłacić nakonto wrzonia.Naszywki będą wysłane razem z kamizelkami więc Ci którzy wpłacili już za przesyłkę kamizelek nie muszą dokładać ,natomiast ci którzy nie zamówili kamizelek powinni doliczyć za przesyłkę(nie wiem ile)najlepiej dołożyć parę groszy więcej żeby wrzonio nie dokładał ze swich !happybth

Odnośnik do komentarza

Hubert,

Te kamizelki sa naprawde niezle na krotkie dni. Wygladaja niezle i sa dobrej jakosci. Sa bardzo dobrze widoczne zarowno w dzien jak i w nocy. Elementy odblaskowe firmy 3M sa najwyzszej jakosci i bardzo skuteczne. Bilety nie jezdzil wczesniej w kamizelkach a teraz praktycznie przyczepil do kurtki. Moze sie dasz przekonac !happybth Znaczek jest z zoltego tworzywa odblaskowego zgrzewanego po krawedziach. Ma rozmiar 8 x 13 cm. Ladnie pasuje do kamizelki i kurtki. Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Maciej, chyba musisz czytać cały temat a nie tylko końcówkę, Hubert zamówił naszywkę regionalną, a co do kamizelek to chyba za późno na przekonywanie akcja kamizelka już zakończona. Może ktoś tak miły i chętny jak Wrzonio zorganizuje temat jeszcze raz w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...