Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zna ktos to cos ??


Pavulon

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, dzięki. Takich odpowiedzi się spodziewałem i oczekiwałem. Można na Was liczyć w potrzebie, bo i ja go obserwowałem zarówno na Allegro jak i w w?tku. !pomidor

Już chyba nie chcę Burgmana :ph34r:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Pleban, poprostu nikt nie zna tego Burgera, no nie sposob znac wszystko co wabi sie Burgman, a ze zdjec wiele nie widac, wiec tez ciezko powiedziec. Nie zawsze trafia sie skuter ktory jest powszechnie znany, jak np moja byla YPka, a i Burgmania nie jest wyrocznia. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ja wiem tylko, że przegl?dów w aso to np nie miał regularnie robionych, tylko jak co? już sie działo ... w karcie gwarancyjnej piecz?tek brak.

Na wyposażeniu jest ?wieży alarm firmy mat.

Je?li jest to jednak okazja ... ( skuter zadbany technicznie, po prawej strony lekkie rysy widze) to bym nie czekał wsiadał w autko i jechał obejrzeć bo może być juz nieaktualne.

Pozdrawiam

p.s

Przypomina mi sie w?tek jak pytałem o inn? k1 z warszawy za podobne pieni?dze ... (Ostatecznie i tak miałem o niej info, od kolegi skutrzysty z wawy, była o dziwo okej za te pieni?dze !!)

Potem kiedy trafiła mi się k3 w super cenie, wielce napalony wsiadłem w fure pojechałem, obejrzałem i kupiłem.

Dopiero teraz widze, że kolega z warszawy !OKK co tu pytać na forum, oferta z tego samego miasta, jechać i samemu obejrzeć, to wymyga minimalnego wkładu energii !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Można na Was liczyć w potrzebie, bo i ja go obserwowałem zarówno na Allegro jak i w w?tku.  !OKK

Już chyba nie chcę Burgmana !NOT

Plebanku... czyżby? strzelił małego heinrich focha? :ph34r:

Skuter jest najwyraĽniej spoza naszego kręgu i niewiele o nim wiemy.

Uwierz mi, że je?li będziesz chciał co? kupić i znajdziesz skuter, który będzie nam znany to napewno możesz liczyć na fachow? porade.

Odnośnik do komentarza

A propos miast - teraz nareszcie wiem kto jeżdzi tym srebrnym burgiem po Suwałkach. Gratulacje rudy 56. Mam nadzieję, że wkrótce będ? już dwa burgmany "na daleko wysuniętej placówce"... !OKK

Odnośnik do komentarza

Spoko, spoko. Daleki jestem od strzelania foch. Prawd? jest że oferta mnie ciut zainteresowała, a roze?miałem się bardzo jak czytałem odpowiedzi na pytanie że ... Burgman, że K1, że wi?niowy. Rozumiem przecie że macie prawo nie znać wszystkich Burgmanów w Polsce- spoko.

O.K. Dalej chcę miec Burmana !OKK

A realnie- co s?dzicie o cenie jego w stosunku do opisanego stanu (zakładaj?c oczywi?cie że taki jest faktycznie)?

Odnośnik do komentarza
A propos miast - teraz nareszcie wiem kto jeżdzi tym srebrnym burgiem po Suwałkach. Gratulacje rudy 56. Mam nadzieję, że wkrótce będ? już dwa burgmany "na daleko wysuniętej placówce"... !OKK

Miło mi, że kto? mnie dostrzego choć w Suwałkach.

To ja byłem pierwszym maxi manikiem !NOT u nas w mie?cie z hexagonem.

Teraz jeĽdzi dalej po Suwałkach moze czasami widujesz.

Co do obecno?ci dwóch burgów ...

Będzie to juz trzecia sztuka, druga srebrn?, ale 650 K5 ma pan z Bakałarzewa, czasami można j? zobaczyć w centrum.

Nie wiem, któr? widziałe?, choć patrz?c na nawijane km i często?c jazdy to raczej mnie.

Pozdrawiam

Co do burga z w?tka, powiem tak jak zawsze mi mówiono, podjedz sam zobacz, oceń i kup :ph34r: Ja narazie po fotkach jestem na Tak.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...