Skocz do zawartości
Forum Burgmania

październik 2009 w zach-pom


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

19156f5ea1a5cd9em.jpg

Jest w stajni! Do zmierzchu wykręciłem nim pierwsze 110 km. Poezja...

A co do jutra rano, to jadę z całym majdanem do Poznania - wiozę krzesła dla syncia.

Już nie mogę doczekać się wiosny...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Trochę się pozmieniało ze względu na pogodę (mżawka) spotkaliśmy się w Goleniowie (oczywiście na skuterach), koledzy pochwalili się nowymi kuframi, później herbata ciastka pogaduchy i rozjazd do domów.

Oczywiście ja już w domu.

Odnośnik do komentarza

Kilka dni mnie nie było na forum i widzę że się do mnie wybieraliście !scooter

Coś pogoda nie sprzyja,ale może będzie jeszcze okazja.

A jeśli nie w tym roku , to może zorganizujemy jakieś małe "Zachodnio-pomorskie otwarcie sezonu 2010 "w Mielnie !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

!OK Zgadzam się z przedmówcą!

Dr.big, widzę, że zmieniłeś wpis przy swoim profilu z "jakiś tam będzie" na "Vespa PX" - pochwal się (chyba, że przeoczyłem cóś niecóś) :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
to może zorganizujemy jakieś małe "Zachodnio-pomorskie otwarcie sezonu 2010 "w Mielnie  :D

!happybth W zachodnio-pomorskim najczęściej jestem tylko przejazdem więc bardzo miło i na pewno przyjemnie było by wypocząć w tych rejonach przy okazji rozpoczęcia sezonu 2010r. !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Haha, jest juz caly temat o tym skuterze, pod tytulem "ulepszone" beda pewnie opisywane tez inne peiksy !placz1 ...

No tak... :)

Na swoja obrone mam tylko to, ze ten post jest umieszczony w dziale technicznym, a nie do chwalenia sie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzisiaj piękna pogoda pośmigałem trochę po mieście w nowej kamizelce było super.

przyszyłem do niej naszywkę grupy i przytwierdziłem na trzy napa do kurtki (polecam).

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pogoda dzisiaj ładna więc pojechałem do Grudziądza w nowym stroju i jestem załamany. Strasznie głupie uczucie jak przed Tobą katamarany zaczynają heblować bo jedzie ktoś na wzór policji.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dzisiaj piękna pogoda pośmigałem trochę po mieście w nowej kamizelce było super.

przyszyłem do niej naszywkę grupy i przytwierdziłem na trzy napa do kurtki (polecam).

Ha Bilety, nie umówiliśmy się... Myślałem, że przed 1. listopada "się rozjechałeś" gdzieś.

Ja znalazłem 2 godzinki i z moim młodszym synem zrobiliśmy niewielką wycieczkę przez Dąbie (jest trochę wyprzedaży w Moto-Akcesoriach koło Drobimexu) do miejsca spotkań motocyklistów na "autostradzie" do Chociwla, gdzie dałem trochę pojeździć mojemu nieletniemu synkowi, który w sierpniu zrobił kartę motorowerową.

Przy okazji, jako plecaczek miał kamizelkę i dzielnie "bronił" nas swoim wyglądem (patrz zdjęcie). Poza tym na zdjęciu można zobaczyć również torbę przekrokową, którą kupiłem w Louisie ze trzy tygodnie temu. Mieści się bez konieczności używania rzepów, a przymocowana jest do haczyka na siatkę.

70dda460d7ca05e9med.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...