Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pochwal się co robisz jak nie przegądasz forum?


Rekomendowane odpowiedzi

ja dla przykładu jestem kucharz w pewnej Rock-owej restauracji znanej na całym świecie

p.s to taki mój pomysł stworzony z niechęci do snu i jeśli się nie przyjmie proszę moderatorów o usunięcie aby nie zaśmiecać forum

Odnośnik do komentarza

Chwalić się nie będę, bo nie lubię. Ale coś powiedzieć mogę ;)

Kiedyś każdą wolną chwilę spędzałem na rowerze (bmx), potem w dojo, a teraz daję już spokojnie rosnąć brzuszkowi, czyli komputer, pies, rodzinka, i moto. Zawodowo informatyk.

Odnośnik do komentarza

uczeń techikum budowlanego (specjalność architektonika), ale plany (czytaj: studia) wiąże raczej z projektowaniem dróg niż budynków.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Przeważnie praca na trzy zmiany,w wolnym czasie najlepszym zajęciem jest przebywanie z dziewięcioletnią córeczką,oczywiście jeśli znajdzie troszkę czasu z tatusiem !OK no i przede wszystkim wspólnie spędzany czas z żonką i córeczką razem. B)

Odnośnik do komentarza

Ja z moją żonką prowadzę mały pensjonat w Mielnie i dodatkowo zajmuje się liternictwem nagrobnym.A poza tym rodzinka,rodzinka i jeszcze raz rodzinka :)

Odnośnik do komentarza

1. Rodzinka (małżonka).

2. Handel sprzętem AV.

3. Doradztwo finansowe (inwestycje głównie).

4. Tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych.

Zajęć sporo, czasu mało, ale na burgmanię zawsze się sekundka znajdzie :)

Odnośnik do komentarza

hm... pytanie chyba jest innej treści Panowie "... pracujesz jako" !sciana

to ja powiem tylko : "Ich bin doch nicht blöd" !guns

no a po tym to w jesienne i zimowe wieczory po za tym co Artur :angry: gram jeszcze w World of Warcraft !vampire

Odnośnik do komentarza

Poza pracą !sciana w której spędzam większośc czasu przesiaduje w garażu grzebiąc przy starych motocyklach, śmigam rowerem lub siedze na skałkach Jury Krakowsko - Częstochowskiej ale ponad wszystko stawiam swoja Rodzine !YES

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...