Skocz do zawartości
Forum Burgmania

zwezona modlinska


ptaku_1

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety, jak nic będzie komis samochodowy na Modlińskiej. A właściwie to już jest. Paradoksalnie, gdy (dosłownie) wszystko stoi, dochodzi do sporej liczby wypadków. Dziś nie dojeżdżając do "Piekiełka" widziałem dwie stłuczki, następnie kupę szkła i plastików, czyli trzecia stłuczka i przed mostem Grota autobus i chopper. Czyli cztery stłuczki na odcinku ulicy < 2km, gdzie wszyscy stoją ;) !NOT !NOT !NOT

:( tutaj pomocny !NOT

Odnośnik do komentarza

to rzeczywiście zafundują hardcore na całego ;):):)

kurcze dzisiaj był już taki korek, że najstarsi górale takiego nie pamiętają (a dziś o 7.10 była wersja bez buspasa (czyt. brak policji ;) )

to się czasy szykują - chyba kupię zimowe gumy i sezon cały rok :):)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
kurcze dzisiaj był już taki korek, że najstarsi górale takiego nie pamiętają (a dziś o 7.10 była wersja bez buspasa (czyt. brak policji :) )

to się czasy szykują - chyba kupię zimowe gumy i sezon cały rok  :)  :D

Dzisiaj było korek bo w nocy i nad ranem padał deszcz :P:D .

"Przyzwoity" korek na Modlińskiej jest wtedy gdy zaczyna się od Mehoffera, dotychczas tak często się to nie zdarzało ale wszystko przed nami !OKK :D .

Liczę, że zima nie będzie się zbytnio wygłupiała i chyba lada dzień zamówię zimówki do :) .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
A tak na poważnie to zastanawiam się na ile zmniejszy się natężenie ruchu po oddaniu mostu Północnego??

Wcale się nie zmniejszy bo zamknięty będzie most Grota :) .

Odnośnik do komentarza

Mlynek sie zacznie 02.10.09 i zwezona bedzie czesc wschodnia drogi, czyli w kierunku legionowa.

Wniosekjest taki rano da sie przejechac, wieczorem korek bedzie do starzynskiego a na trasie AK pewnie postoimy bardziej niz zwykle.

Odnośnik do komentarza

No to zamiast zjeżdżać z toruńskiej na Modlińską lepiej pojechać kawałek dalej i skręcić w Marywilską i dojechać aż do przejazdu z Klasyków (ew. do Mehoffera) - ominie się właśnie korek przy Obrazkowej)

Odnośnik do komentarza
A tak na poważnie to zastanawiam się na ile zmniejszy się natężenie ruchu po oddaniu mostu Północnego??

Wcale się nie zmniejszy bo zamknięty będzie most Grota !vampire .

to mnie właśnie "bawi" w tej całej sy(f)tuacji - ludzie się podniecają, że będzie luźniej, ale jak znam życie to (1) zamkną Grota !guns jak wspomniał Arecki (cóż dziadkowi należy się remont) (2) zakorkuje się "wisłostrada" - czyt. korek przeniesie się w inne miejsce

!sciana

ale cóż "pożywiom uwidim" :angry:

Odnośnik do komentarza

..a znając ostatnie zapędy warszawskich inwestycji, ciekawe czy zrobią zjazd z mostu północnego na wisłostradę (patrz świętokrzyski) Cudo, po prostu cudo !vampire

I zgadzam się z Ziemowitem, jak zwykle w grudniu śnieg zaskoczy kierowców !sciana

Odnośnik do komentarza
No to zamiast zjeżdżać z toruńskiej na Modlińską lepiej pojechać kawałek dalej i skręcić w Marywilską i dojechać aż do przejazdu z Klasyków (ew. do Mehoffera) - ominie się właśnie korek przy Obrazkowej)

Ja tak jeżdze codziennie i jest o wiele lepiej niz Modlińską

Odnośnik do komentarza
No to zamiast zjeżdżać z toruńskiej na Modlińską lepiej pojechać kawałek dalej i skręcić w Marywilską i dojechać aż do przejazdu z Klasyków (ew. do Mehoffera) - ominie się właśnie korek przy Obrazkowej)

Ja tak jeżdze codziennie i jest o wiele lepiej niz Modlińską

Potwierdzam !vampire od połowy września z rana unikam Modlińskiej jak ognia, trasa Czołowa>Marywilska>Most Grota mniej 4oo i świateł !sciana

Odnośnik do komentarza

Rozbudowa Trasy AK na odcinku Modlińska-Marki

piknie będzie! !vampire

jak dobrze pójdzie, to niedługo zaczną II linię metra- wszystkie stacje wykonywane bądą jednocześnie!! !sciana !guns

(proj.) B-10 Rondo Daszyńskiego: ul. Towarowa, ul. Prosta (rondo Daszyńskiego)

(proj.) B-11 Rondo ONZ: ul. Świętokrzyska, al. Jana Pawła II (rondo ONZ)

(proj.) B-12 Świętokrzyska: ul. Świętokrzyska, ul. Marszałkowska

(proj.) B-13 Nowy Świat: ul. Świętokrzyska, ul. Nowy Świat

(proj.) B-14 Powiśle: ul. Wybrzeże Kościuszkowskie, ul. Tamka

(proj.) B-15 Stadion: ul. Targowa, al. Zieleniecka

(proj.) B-16 Dworzec Wileński: ul. Targowa, al. Solidarności

w tym kontekście, delegacja ma pozytyne strony :angry:

Odnośnik do komentarza
Czad. !happybth Może od razu przeprowadzę się z rodziną do pracy..

Najgorsza będzie zima, bo tak to można sobie po !happybth rować..

oj tam @monk - dorobimy boczne płozy do tylniej ośki i śmigamy zimą !happybth:)

Odnośnik do komentarza
I po cholerę przeprowadziłem się z rodziną z Bielan na stare śmiecie do Legionowa ? A miałem stację metra pod blokiem... B)

Zawsze chyba możesz wrócić do metra. B)

Tak sobie myślę, że chyba nie potrafiłbym mieszkać i pracować gdzieś, gdzie nie ma metra/jemu podobnych, przez 12 miesięcy w roku. Czyli w grę wchodziłaby tylko praca sezonowa w przypadku polskiego klimatu. Owszem, mogę jeździć w zimie (jeździłem SV-ką), ale nie chciałbym przez całą zimę być uzależnionym od jednośladu. Od samochodu tym bardziej.

Zawsze ceniłem sobie komfort i przyjemność (już za dzieciaka wolałem jeździć rowerem niż autobusami; potem doszedł motorower), a po ostatnim pobycie w pewnym pięknym mieście na Kyushu nie mam wątpliwości, że najlepiej mieszkać tam, gdzie jest dużo pociągów pod- i nadziemnych. A w Fukuoce klimat jest łagodniejszy niż w Warszawie.

Nie wyobrażam sobie mieszkać, dajmy na to, na Gocławiu (albo jeszcze lepiej: gdzieś pod Warszawą, gdzie nie dojeżdża pociąg), i zasuwać dzień w dzień przez bity rok do pracy na etacie w centrum.

Chociaż idzie globalne ocieplenie i zimy będą coraz mniej srogie.

Odnośnik do komentarza

Gdyby było nam za mało !scooter

Myśliborska zwężona, a Obrazkowa całkowicie zamknięta.. Ciekawe jak Tarchomin w ogóle wyjedzie, skoro już teraz przejazd <200 m (tak, mniej niż dwieście metrów, od przystanku, do przystanku) potrafi trwać 20-30 minut ..

No i nie zapominajmy, że niedługo zima znowu zaskoczy kierowców..

Odnośnik do komentarza
No i nie zapominajmy, że niedługo zima znowu zaskoczy kierowców..

No co ty, Drogowcy od dwóch lat się przygotowują. !w00t na nadejście zimy. Na wszelki wypadek przygotuj łyżwy jak spadnie śnieg i przymrozi.

Odnośnik do komentarza

Kurcze muszę powiedzieć, że trzeba się mieć na baczności na zwężeniu Modlińskiej przy Obrazkowej. Tymczasowe pasy są niewidoczne wieczorem :) i kilku kierowców 4oo chciało mnie posłać do wykopanego wzdłuż ulicy rowu !happybth !piwko

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, oszołomy jadą sobie na luzaka prosto, podczas gdy ich pas się kończy na skręcie w lewo. Bezpieczniej jest jechać prawym skrajnym.

Z drugiej strony, drogowcy też mają w tyle bezpieczeństwo, położyli raz żółte pasy, pasy się zniszczyły, ale już ich drugi raz nie położą.

Podobniej jest na rondzie Babka/Radosława. Wczoraj pindusia chciała mnie rozjechać, bo ja z pierwszeństwem zjeżdżałem z ronda. Na sygnał ciągłego klaksonu, otworzyła szerzej oczy (ze zdziwienia/strachu) i dodała gazu (!OK), pojechała jak jechała. Siedząc okrakiem na kierownicy i walcząc z grawitacją pozostało mi tylko odprowadzić wzrokiem jej tępy/pusty wyraz twarzy.

Kto im daje prawo jazdy? :(:(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...