Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lista Burgmanii Bieszczady 2005


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

Lista wyjazdowa "ZLOTA POLSKA JESIEN- Bieszczady 2005" :lol:

Objazd najdzikszego zakatka Polski !!!

Pieczenie barana !!!

Stempel TravelClub Burgmania No 21 !!!

Inne, ciekawe atrakcje zapewnione przez organizatorow !!!

Mozliwosc opadu pierwszego sniegu -> wyciag narciarski w poblizu !!!

Nr.1+2: Pleban+Kasik -> Stempel TravelClub Burgmania No 21 !!!

Nr.3+4: Pidzam+Mirka -> Stempel TravelClub Burgmania No 21 !!!

Nr.5: Jacek -> Stempel TravelClub Burgmania No 21 !!!

Nr.6: MariuszBurgi -> Stempel TravelClub Burgmania No 21 !!!

Nr.7: Dacja -> Stempel TravelClub Burgmania No 21 !!!

Nr.8: Artix -> Stempel TravelClub Burgmania No 21 !!!

Nr.9: Kris -> Stempel TravelClub Burgmania No 21 !!!

Nr.10+11: Ciochin+Kasienka -> Stempel TravelClub Burgmania No 21 !!!

Nr.12: dr.big -> Stempel TravelClub Burgmania No 21 !!!

xxxx: Kubo

xxxx: Scottie

Nr.13: Szpak -> Stempel TravelClub Burgmania No 21 !!!

Nr.15: Szuwarek -> Stempel TravelClub Burgmania No 21 !!!

Nr.16: Maximus -> Stempel TravelClub Burgmania No 21 !!!

xxxx: Mudrek

xxxx: Pawko

xxxx: Cappo

xxxx: Qwaki

Nr.17: Zibi -> Stempel TravelClub Burgmania No 21 !!!

Nr.18+19: Magda + Mareczek -> Stempel TravelClub Burgmania No 21 !!!

xxxx; Magda + Dee Jay

Nr.20+21: Shrek + Fiona -> Stempel TravelClub Burgmania No 21 !!!

Nr.22+23: Kefir + Marzanna -> Stempel TravelClub Burgmania No 21 !!!

Nr.24: MaciejNocny: maly Stempelek TravelClub Burgmania No 21 !!!

Nr.25: Maciek: maly Stempelek TravelClub Burgmania No 21 !!!

Odnośnik do komentarza
Bigu do atrakcji dopisz tani? słowack? gorzłe

To bedziesz musial wskoczyc w swoja panterke, zabrac plecak i przedrzec sie przez gory jakies 6-7km do najblizszej slowackiej wiochy :D . Bo przejscia granicznego tam nie ma w poblizu :D ... No chyba ze wytypujemy kogos !wchair odpowiedzialnego :lol:, kto podjedzie skuterem na jakies przejscie.

Odnośnik do komentarza

Kurdę, aż się palę żeby? mnie Bigu też dopisał do listy, co bym mógł Was wreszcie zobaczyć i poznać w realu, ale nadal nie wiem czy dam radę.Chciałbym bardzo Was poznać i zjednoczyć się z Wami przy czym? mocniejszym, ale nadal nie wiem czy załatwię opiekę do moich Pokemonów ( Zuzia ma 6 lat i z ni? no problem, ale Martynka ma dopiero 8 miesięcy i tu s? do?ć strome schody do pokonania i małe ryzyko zostawić z babci?)

Ale my?lę nad tym cały czas.

Odnośnik do komentarza
No problem po paru glebszych pojde pieszo - albo moge skuterem lub czymkolwiek nie ma przeciw wskazan.

Po dzisiejszej sumie ustalili?my, że po paru głębszych pójdzie bez panterki. Szkoda by jej było gdyby go zamknęli !bicz a po paru kolejnych pójdzie nawet na Ukrainę :D

P.S. Ponoć ma być baranina. Czy Baranina czasem nie siedzi zamknięty? A może go już wypu?cili, albo wychodzi na przepustkę? Maximus- Ty z Pruszkowa jeste? i chwaliłe? się że Twoja jest połowa miasta :lol: . Jak to z nim jest?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

P.S. Ponoć ma być baranina. Czy Baranina czasem nie siedzi zamknięty? A może go już wypu?cili, albo wychodzi na przepustkę? Maximus- Ty z Pruszkowa jeste? i chwaliłe? się że Twoja jest połowa miasta :ph34r: . Jak to z nim jest?

No niestety Baranina to rezydent z Wiednia i ostatnio nie stykali?my się !pomidor

Odnośnik do komentarza

OOO :ph34r: Cappo proszę ... jak to trzeba było zapalnika w postaci Ermiego w Poznaniu aby namówić towarzystwo maxi-poznańskie (z małym wyj?tkiem) do zbierania piecz?tek BTK !OKK bardzo mnie to cieszy że zaczynacie się ruszać. Tylko szkoda że tak jakby to uj?ć - pod koniec sezonu !NOT

Odnośnik do komentarza
OOO  ;) Cappo proszę ... jak to trzeba było zapalnika w postaci Ermiego w Poznaniu aby namówić towarzystwo maxi-poznańskie (z małym wyj?tkiem) do zbierania piecz?tek BTK  !zorro bardzo mnie to cieszy że zaczynacie się ruszać. Tylko szkoda że tak jakby to uj?ć - pod koniec sezonu  ;)

ERMI !!!

wiesz ze Poznan jezdzi a ze nie zawsze w pełnym składzie to juz inna historia...czasem tak bywa ...ja nie narzekam na ten rok bo 13 tys mam zaliczone na Ypce...a i 7 zlotow ...to juz chyba cos ...oprocz tego wiele innych ciekawych wyjazdow i nie zebym sie chwaliła :):)

ale wyjazd o tej porze roku to wielka niewiadoma jak dla mnie ..dlatego nic nie obiecuje

a i poprosze o wyjasnienie skrotu BTK.... ;)

Odnośnik do komentarza

Niestety z przykro?ci? ( bo chęci naprawdę były ogromne ) muszę poprosić o skre?lenie z listy go?cia spod numeru 20 ( czyli mojej skromnej osoby ).

Po wielu opcjach i przymiarkach stwierdzili?my z Natk? ( moja żonka ) , że nie będziemy mogli do Was doł?czyć z przyczyn strikte rodzinnych. Po prostu nie możemy zostawić naszej małej Martynki na trzy całe dzionki z babci? bior?c pod uwagę jej karmienie ( jeszcze piersi? ), usypianie i wiele innych spraw zwi?zanych z wiekiem niemowlęcym.

W zwi?zku z powyższym życzymy Wam super udanej imprezki, super pogody, zwiedzenia dzikich Bieszczad i wchłonięcia hektolitrów złocistego nektaru.

A na spotkanie w realu jeszcze przyjdzie czas i okazja ( i to nie jedna )

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Po prostu nie możemy zostawić naszej małej Martynki na trzy całe dzionki z babci? bior?c pod uwagę jej karmienie ( jeszcze piersi? ),

Musiała by to być młoda babcia żeby posiadała jeszcze takie umiejętno?ci

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hej, numerki 14 i 15 też raczej można skre?lić, bo cóż zrobić, jak obecno?c na ćwiczeniach na uczelni jest obowi?zkowa(czemu akurat ja muszę mieć co weekend zajęcia !zorro )...

Tak więc sorry, od pocz?tku pisałem, że będę, a tu taki bubel... Ale kto by przewidział, ze kiedy każda uczelnia na st. zaocznych ma zajęcia co 2 tyg, to ja akurat będe miał co tydzień... Ehh...

Życzę udanego weekendu, pogody stricte skuterowej, żadnych nart ;) ...

Pozdrowionka, Kuba ;)

P.S. Po co ja tak się spieszyłem z tym docieraniem...Nic to nie dało... ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No Madzia nie czytalas relacji on life z wyjazdu gdzie wlasnie padla po raz pierwszy nazwa BTC czyli Burgmania Travel Club czyli ta czesc Burgmanii ktora nie boi sie wyzwan zarowno kilometrowych jak i pogodowych. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Po prostu nie możemy zostawić naszej małej Martynki na trzy całe dzionki z babci? bior?c pod uwagę jej karmienie ( jeszcze piersi? ),

Musiała by to być młoda babcia żeby posiadała jeszcze takie umiejętno?ci

no Maximus...

Te?ciówkę mam niczego sobie ( jeszcze by? j? chciał poderwać...hi hi hi ), aczkolwiek do tej czynno?ci już się raczej nie nadaje...

A może zostawię żonkę w domu i z babci? przylecę ;) ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...