Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sezonu 2009 przymknięcie


eMKa

Rekomendowane odpowiedzi

Za oknem pada deszcz

Na piecu skrzypce stroi świerszcz

Dziewczyny płaczą bo skończyło się już lato

I słychać tylko gdzieś

Koncert jesienny na dwa świerszcze i wiatr w kominie...

No to zgodnie ze zwyczajem temat rozpoczynam strofą nostalgiczno-jesienną, którą można sobie zanucić lub nie, w zależności od nastroju.

Przyszła jesień, więc sezon pora zamknąć/zapiąć/przymknąć...

Tym razem zapraszam na spotkanie, które rozpocznie się Mszą świętą w intencji Burgmaniackiej Braci w Niepokalanowie (52°12'14.256"N, 20°25'21.071"E), dnia 11.10.2009 (niedziela) o godzinie 11.00 (GMT+1). Do Niepokalanowa jest z centrum Warszawy 42 km.

Plan działania jest następujący:

po mszy, czyli ok. 12.00 (jeśli się zbytnio nie rozgadam; recenzja moich kazań jest TU - post nr 5 :P) udajemy się do sali projekcyjnej, gdzie z ogromną radością podzielę się z Wami moimi wspomnieniami z Rajdu Katyńskiego, Pleban obiecał prezentację z "wypadu" czarnogórskiego, a może jeszcze ktoś chciałby pokazać nam fotki i opowiedzieć coś o podróżach w kończącym się sezonie - proszę o PW, naprawdę będzie super jeśli podzielimy się tym, co jest przecież naszą pasją.

Po "opowieściach i pokazach" w zależności od pogody: jeśli będzie brzydko (deszcz, zimno, ogólnie :P ) zostajemy w Niepokalanowie - zarezerwowana jest sala, gdzie będzie można wypić ciepłą herbatkę i pogadać "o starych karabinach"; można też zobaczyć jak to zakonnicy są strażakami (muzeum straży i obecnie używany sprzęt), albo jak wygląda "od środka" drukarnia... Parę opcji jest. A jeśli będzie na dworze cudnie - proponuję i mam prośbę do Warszawskiej Braci: ognisko w Roztoce (z N-owa 23 km).

I co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siemik

    5

  • eMKa

    4

  • Marynarz

    4

  • prodzyn

    4

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Jesteśmy za i z niecierpliwością oczekujemy na 11.10.2009.

Plan bardzo zacny. :P

Pozdrawiam

Wiesiek i Ewa

Odnośnik do komentarza

Czy jeśli bym przyjechał na normalnym moto, to nie będzie to uznane za "faux pas"? Xcitingiem akurat brat zaczął jeździć i pozostał mi tylko Deauville na dziś dzień.

Jestem ciekawy projekcji z RK.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Fajnie, że znów będę miał możliwość spotkania się z Wami, tym razem na zakończeniu sezonu :P Już nie mogę się już doczekać !piwko

Szkoda tylko, że znów będę musiał jechać do Wawy z Plebanem :P

No chyba, że prócz nas, może tym razem ktoś inny z 3miasta wybierze się na mszę?

Odnośnik do komentarza
(...) i pozostał mi tylko Deauville na dziś dzień.

Nieee, no nie ma problemu. Deauville'm można przyjechać na mszę - najwyżej się go "ochrzci". RobB jeździł i nie narzeka (chyba :P). To prawda - "normalnym motórem" trochę wstyd, ale musisz z tym jakoś żyć !piwko :P.

Odnośnik do komentarza
Szkoda tylko, że znów będę musiał jechać do Wawy z Plebanem :P

Nie musisz. Jadę z Kasią. !piwko

A kiedy jedziesz, bo ja będę jechał dzień wcześniej niż Ty :P

Marku, meldujemy się.

Odnośnik do komentarza
A kiedy jedziesz, bo ja będę jechał dzień wcześniej niż Ty :P

Nie, to ja miałem jechać dzień wcześniej od Ciebie.... :P

I nie jadę z Tobą, tylko z Gosią !piwko

Ciekawe tylko, czy Więcek jeszcze nas lubi ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nigdy jeszcze nie byłem na takim powszechnie szanowanym zakończeniu sezonu.Bardzo chętnie przytulimy się z Sylwią do kogoś z naszego regionu aby wspólnie przemierzyć tą nie wielką traskę ale w jak zaszczytnym celu.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No jak Śląsk przyjeżdża, to trzeba być. !happybth

Oby tylko pogoda dopisała. Mam nadzieję, że ognicho u "wiewióry" wypali i będą wszyscy zadowoleni. Już się nie mogę doczekać. :blink:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...