Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Klubowicze..


monk

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie natury filozoficznej, czym się różni klubowicz od użytkownika od użytkownika obecnego na czwartkowych spotach, od użytkownika i kierownika skutera z logo burgmanii, od użytkownika i kierownika reprezentującego klubowe barwy w kamizelce burgmanii (soon). I dlaczego od ponad roku nie ma nowego klubowicza (wg danych na forum) ;)

Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza

Temat rzeka ;) , ale tak w duzym skrocie i po lebkach :) ...

Klubowiczem moze zostac osoba dluzej zwiazana ze skuterami, uczestniczaca w zyciu klubowym, pokazujaca sie na spotach i na zlotach. Taka, dla ktorej skutery nie beda jedynie "kaprysem w zyciorysie" :) .

Z czego wnioskujesz, ze przez rok nic sie nie wydarzylo? W tym czasie powitalismy w swoim gronie nowych Klubowiczow :) , a z niektorymi sie niestety rozstalismy :) .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
geneza wniosku: filtr "klubowicze" na użytkownikach forum -> i nie widzę daty z 2009..

Nie widzisz daty 2009, bo nikt z klubowiczów, przyjętych do KLUBU w 2009 roku,

nie dołączył do FORUM w 2009 roku, tylko jakby wcześniej, kiedyś, dawniej... ;)

Innymi słowy, jest to proces rozłożony nieco w czasie i wymagający conajmniej odrobiny

cierpliwości... :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
A jakie są przywileje z bycia Klubowiczem ? Oczywiście oprócz dobrego samopoczucia :P

Pozdr.

Pisklak

Darmowe powiększone zestawy w mc. donald,ale tylko raz dziennie.I 10 litrów paliwa dziennie na stacjach Bp :P

Odnośnik do komentarza
10 litrów paliwa dziennie na stacjach Bp ;)

.. po obniżonej cenie o 1 (słownie: jeden) grosz. !piwko

Klubowicz ma pod avatarem znaczek Member i dostęp do działu forum, którego nie widzą użytkownicy. W dziale tym generalnie niewiele się dzieje. Praktycznie od czasu do czasu debata za przyjęciem lub wydaleniem lub zbiórka kasy na jeepa :P:P

Odnośnik do komentarza
Klubowiczem moze zostac osoba dluzej zwiazana ze skuterami, uczestniczaca w zyciu klubowym, pokazujaca sie na spotach i na zlotach. Taka, dla ktorej skutery nie beda jedynie "kaprysem w zyciorysie" :P .

Z tym przyznawaniem statusu klubowicza to chyba do końca nie jest tak jak piszesz Bigu. Spełniam chyba wszystkie wymienione warunki, dostałem nawet PM-a z informacją że jestem klubowiczem, miałem dostęp do strefy members a potem nagle nic. Powiem szczerze że w niczym mi to nie przeszkadza i nie wnoszę żadnych pretensjii tylko piszę tak dla informacjii :P

Odnośnik do komentarza
Klubowiczem moze zostac osoba dluzej zwiazana ze skuterami, uczestniczaca w zyciu klubowym, pokazujaca sie na spotach i na zlotach. Taka, dla ktorej skutery nie beda jedynie "kaprysem w zyciorysie" :P .

Z tym przyznawaniem statusu klubowicza to chyba do końca nie jest tak jak piszesz Bigu. Spełniam chyba wszystkie wymienione warunki, dostałem nawet PM-a z informacją że jestem klubowiczem, miałem dostęp do strefy members a potem nagle nic. Powiem szczerze że w niczym mi to nie przeszkadza i nie wnoszę żadnych pretensjii tylko piszę tak dla informacjii :P

@Lucjan73 - dobra, dobra - ale zadra w sercu jest !piwko ;);)

Odnośnik do komentarza
@Lucjan73 - dobra, dobra - ale zadra w sercu jest :P;) !piwko

Nie no bez przesady, może tylko dziwne było trochę to że najpierw dostałem info o przyznaniu stastusu Member a potem bez powiedomienia już nim nie byłem ;) w całej sytuacjii jest jeden pozytyw, nikt nie nazywa mnie CZŁONKIEM :P

Odnośnik do komentarza
@Lucjan73 - dobra, dobra - ale zadra w sercu jest  ;)  :)  !YES

Nie no bez przesady, może tylko dziwne było trochę to że najpierw dostałem info o przyznaniu stastusu Member a potem bez powiedomienia już nim nie byłem :) w całej sytuacjii jest jeden pozytyw, nikt nie nazywa mnie CZŁONKIEM :D

i to jest nowa koncepcja sztuki :(:(

Odnośnik do komentarza
(...)może tylko dziwne było trochę to że najpierw dostałem info o przyznaniu stastusu Member a potem bez powiedomienia już nim nie byłem(...)

Pewnie wkradlo sie tu nieporozumienie i mail nie zostal wyslany. Czasami takie rzeczy sie zdarzaja, w kazdym badz razie przepraszam za to niedopatrzenie.

Odnośnik do komentarza

Bigu nie ma sprawy. Mam taki pomysł na "nową świecką tradycje" proponuje aby podczas zlotów Burgmanii nadawać uroczyście status klubowicza. Jeden raz do roku ale za to systematycznie i z fasonem :D

Odnośnik do komentarza
Ło matko, to mam prawie rok czekać teraz !OK

Jest na to sposób, można zorganizować "Zimowe Spotkanie Burgmanii" Formuła spotkania typu biesiadnego :) najlepiej gdzieś w centralnej Polsce tak aby każdy miał możliwość dojechać !sciana

Odnośnik do komentarza
Bigu nie ma sprawy. Mam taki pomysł na "nową świecką tradycje" proponuje aby podczas zlotów Burgmanii nadawać uroczyście status klubowicza. Jeden raz do roku ale za to systematycznie i z fasonem  ;)

Świetny pomysł ;):( Lucjan73 i Ty możesz zostać organizatorem Burgmania 2010r

Z tego co wiem nikt się nie chce podjąć. A to taki dobry interes. :D

Ło matko, to mam prawie rok czekać teraz  !yeah

Jest na to sposób, można zorganizować "Zimowe Spotkanie Burgmanii" Formuła spotkania typu biesiadnego whist najlepiej gdzieś w centralnej Polsce tak aby każdy miał możliwość dojechać ;)

Nie będzie zimowe ale jesienne i Ty możesz wziąć udział w imprezie ( podejrzewam że będzie przyznany status Klubowicza jakimś kolegom)

A może Tobie kto to wie ?????

http://www.burgmania.net/forum/index.php?showtopic=8665

I zawsze możesz być współ organizatorem / sponsorem jednej z biesiad.

PS Proszę o połączenie postów [ moja przeglądarka lub komp. nie chce zrobić]

Odnośnik do komentarza

Mareczku jak doskonale wiesz do organizacjii tak dużego przedsięwzięcia jak zlot potrzebny jest zgrany zespół ludzi - przykład ostatnia Burgmania. Koledzy z Poznania zorganizowali naprawde świetną impreze ale jak można było przeczytać sukces był poparty pracą wielu osób podczas samego zlotu jak i dużo przed. Na moim terenie jest może ze trzy osoby jak tako udzielające się na forum więc trudno jest coś zorganizować.

A co do spotkania w listopadzie to kto wie może się spotkamy ;)

Odnośnik do komentarza
Na moim terenie jest może ze trzy osoby jak tako udzielające się na forum więc trudno jest coś zorganizować. 

Więcej wiary w Kolegów

Zorganizowanie imprezy 3-y dniowej dla 30-60osób to żaden problem.

Istotne jest tylko ile byś chciał dołożyć do tego przedsięwzięcia, [czasu , paliwa ,nerwów] bo o zysku to możesz zapomnieć.Zorganizowanie zlotu Burgmani , dla was trzech to może zbyt wielkie wyzwanie ale zorganizowanie na 50-t osób to „Pikuś”

PS. Masz jakiś problem organizacyjny to pisz na PM

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

łomatkobosko- to jo nigdy nie bede klubowiczem :)

w czerwcu pracuje i nie dostanę urlopu więc odpada bycie na Burgmanii :D

Na spotkach bywam nieregularnie głownie w wakacje, w zeslym roku nie bylem ani razu !happybth

w tym roku się ciut odkuję, pojawię się na mszy, pojadę na ognicho [jak Marcin wpisze:)] pojadę do Wilczego Szańca ale na Burgmanię 2010 nie mam nawet szansy pojechaćB)

buuu.

Odnośnik do komentarza
łomatkobosko- to jo nigdy nie bede klubowiczem !OK

w czerwcu pracuje i nie dostanę urlopu więc odpada bycie na Burgmanii :(

Na spotkach bywam nieregularnie głownie w wakacje, w zeslym roku nie bylem ani razu :(

w tym roku się ciut odkuję, pojawię się na mszy, pojadę na ognicho [jak Marcin wpisze:)] pojadę do Wilczego Szańca ale na Burgmanię 2010 nie mam nawet szansy pojechać:(

buuu.

Poproś szefa aby napisał ci usprawiedliwienie ;)

Może zostanie rozpatrzone pozytywnie, kto to wie ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...