Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wlasnie kupilem piagio beverly 500


Gość kuras

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie przyjechalem moim nowym nabytkiem jakim jest piagio beverly 500 i chcialbym sie z wami podzielic wrazeniami a sa calkiem pozytywne.

Burgmana sprzedaje jutro ktos dal mi juz zaliczke no i niech idzie w sina dal...

Piagio beverly 500 kupilem w sumie przez przypadek bo jechalem do goscia obejrzec transalpa a wyjechalem skuterkiem ,tak to juz bywa w zyciu.

Jak na razie jest to moj najlepszy skuter jaki kiedykolwiek mialem jesli chodzi o komfort podrozy (duze kola) no i dwie tarcze z przodu jak i waga on jest po prostu lekki

Lepiej sie zbiera niz moj burgman i jest mniej plastikow.

A co Wy sadzicie moi drodzy o Beverly?????

Przebieg 25 000 ,udokumentowany kazdy przeglad

rocznik 2005 i dalem za niego 800 £ .

pozdr

Odnośnik do komentarza

Witam!

Też, kiedyś... chciałem kupić skuter... i pomiędzy Hondą Pantheonem, Yamahą Majesty, Kymco GrandDinkiem i People (wszystkie 250 ccm) znalazł się również Beverly 500. Ten ostatni był na tzw. dalekim celowniku ale wtedy (2007 r.) oferty i ceny były zaporowe. Piękne, klasyczne kształty, duże koła, silniczek o odpowiedniej mocy, reflektor oświetlający drogę a nie rowy (prawie jak w Junaku !placz1 ) ... tyle, że pozycja nie do zaakceptowania przeze mnie.

Wybór padł na YP 250. I jestem szczęśliwy! :(

Życzę Tobie zadowolenia z pomykania nowo nabytym !scooter

Pozdrawiam

Agnus

Odnośnik do komentarza
Przebieg 25 000 ,udokumentowany kazdy przeglad

rocznik 2005 i dalem za niego 800 £ .

pozdr

Cena naprawde ciekawa ;) i średnio zarabiający człowiek może w kilka tygodni odłożyć kase na fajny sprzęcik :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...