Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Brak wyobraźni dzieci


monk

Rekomendowane odpowiedzi

Przedwczoraj wracałem z Suwałk do Wwy i na odcinku obwodnicy Wyszkowa spotkała mnie dość niemiła sytuacja. Jak większość z Was pewnie wie, na tym odcinku drogi wolno się nie jedzie, >120-140 to prędkości przeznaczone na prawy pas, nowy asfalt, łagodne łuki, brak skrzyżowań -inaczej się nie da. Co jakiś czas są kładki jako bezkolizyjne przejścia dla pieszych. Dojeżdżając do jednej widzę dwójkę dzieciaków obserwujących z góry samochody. Nagle widzę że coś swobodnie sobie spada na jezdnię. Jednocześnie dostrzegam leżące "inne cosie" na drodze, a ten spadający mijam kilkanaście centymetrów na wysokości mojego kasku. Okazało się, że zrzucające przez gówniarzy "cosie" to kawałki kostki brukowej, w wielkości 1/3 cegiełki. Gdy zdałem sobie sprawę z tej sytuacji momentalnie krew mnie zalała. Gdyby była możliwość zatrzymania się pod kładką i dorwania ich, myślę, że nie patrzyłbym, że to małolaty, prałbym jak równego.

Za mną jechała żona w 30 tygodniu ciąży, a taka cegła robi dziury w samochodzie.

Brak słów, po prostu uważajcie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Trzeba było stanąć w najbliższej zatoczce i wykonać telefon na 112. :lol:

Mogłeś tym telefonem uratować komuś np. życie... Wiem, wiem, nic się

nie stało, bo pisałyby o tym dzisiaj portale, ale faktem jest, że zrzucenie

cegłówki na przejeżdżające auto na wysokości kierowcy może doprowadzić

do tragedii.

Takie rzeczy się zdarzają i były już opisywane.

pzdr

Odnośnik do komentarza

Należy postąpić dokładnie jak pisze Szorstki. Jeśli jest wieksza grupa kierowców można pokusić się o namierzenie sprawców i oddać policji. Szanse marne. Mialem podobną sytuację i niewiele mogłem zrobić. Zagrożenie jest realne i śmiertelne. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...