Skocz do zawartości
Forum Burgmania

YAMAHA MORPHOUS


rudy_56

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Na początku sezonu widziałem gościa w Wawie na Morphousie. Spotkałem się z nim na myjce, kilka słów zamieniłem... pamiętam, że przesiadł się z Helixa... czyli preerencje te same (low and long ;) ) tylko konkstrukcja troche młodsza.

Rudy, jak już będziesz miał to jest mus zrobić testa :) .

Odnośnik do komentarza

a propos yamahy morphous czy jest jakaś różnica porównując ją z yamahą maxam bo teoretycznie wyglądają tak samo , różnicę tylko widać jak się spojrzy na model maxam 3000 czyli skuterowego pick-upa ;) który moim zdaniem jest i piękny i super praktyczny

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • Administrator

Dobre! !tut

Tylko przy 90 km/h taka odwrotka i nagrywanie facjaty roller'owca jest trochę ryzykowne :)

Proponuję skręcić jakiegoś filma- prezentację Morphiego. Ostatnio ze zdumieniem stwierdziłem, że na YT nie ma żadnego filmu Morphousa na kanale burgmania.net :)

Odnośnik do komentarza

Już o tym myślałem (mam nagrane) i w sumie wczoraj chciałem coś wrzucić :) , ale teraźniejsze łącze upload zrywa mi po jakiś 100MB, a filmik ma jakieś 300- 400MB -> jakość HD niestety kosztuje :) .

Może też uda się nakręcić coś fajnego w Lęborku :) .

Odnośnik do komentarza

Dobre! !tut

Tylko przy 90 km/h taka odwrotka i nagrywanie facjaty roller'owca jest trochę ryzykowne :)

A to była na pewno odwrotka ręczna? Bo wyglądało to, jakby oko kamery po prostu "wróciło na swoje miejsce", czyli patrząc na licznik i do przodu. Bigu, czy ten uchwyt ma jakieś predefiniowane ustawienia?

Odnośnik do komentarza

OT: Hmmm, "uchwyt" jest dobry, bo można nim wyciągnąć kamerkę z kieszeni, a później dowolnie filmować :) ...

Wiem, wiem, nie powinno się tak robić !pomidor ...

PS. Na pocieszenie, pracuję nad jakimś sensownym uchwytem, ale te, które do tej pory próbowałem, wpadają w drgania, co widać na próbnych filmikach z youtube (droga nad morze i takie tam) :Jumpy: .

Tu więcej na temat tego uchwytu :) :

http://www.youtube.com/watch?v=_S2TQwnWPjM

Koniec OT: Znalazłem też piękny niebieski wosk, po jego zastosowaniu, Morph błyszczy się "jak psu jaja" :) ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...